ZADZWOŃ

tel. 513 377 300

Wyślij wiadomość

16-400 Suwałki, ul. Bałtycka12A

 

Dodanie komentarza jest jednocześnie wyrażeniem zgody, na przetwarzanie Państwa danych osobowych (o ile zostaną podane) przez Pośrednictwo Kredytowe Marcin Peza, z siedzibą w Suwałkach 16-400, przy ulicy Kościuszki 32 lokal 24. Dane przetwarzane będą wyłącznie w celu umieszczenia Państwa rekomendacji na naszej stronie https://marcinpeza-posrednictwokredytowe.pl/rekomendacje. Dane te nie będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych, nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@marcinpeza-posrednictwokredytowe.pl, spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Dodanie komentarza jest wyłącznie wyrażeniem Państwa opinii, na temat współpracy z naszą firmą. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

 


ILOŚĆ KOMENTARZY: 431

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ NA TEMAT NASZEJ FIRMY


Profesjonalista i jeszcze raz profesjonalista. Wielkie zaangażowanie, miła współpraca, profesjonalna obsługa - jednym słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu. Zdecydowanie polecamy p. Marcina - dla nas to najlepszy, kompetentny doradca.

- Alina i Andrzej B. kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Augustów, podlaskie


 Rzetelna obsługa, miła współpraca, wielkie zaangażowanie, profesjonalna pomoc w trudnej dokumentacji bankowej i nie tylko. Przy pomocy Pana Marcina otrzymanie kredytu nie stwarza żadnych problemów. Bardzo dziękujemy Panie Marcinie. POLECAM WSZYSTKIM!!!

Teresa i Zbigniew W. kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Współpraca z Panem Marcinem jest rewelacyjna. Pełen profesjonalizm i rzetelność. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Gorąco polecam.

- Ewa i Marcin Gorąco polecam Doradcę kredytowego (kredyty, pożyczki) - Olecko, warmińsko-mazurskie


Ogromne podziękowania dla pana Marcina. Dzięki jego pomocy dostaliśmy kredyt hipoteczny i już mieszkamy we własnym m. Świetny doradca finansowy, doradzi, odpowie na każde pytanie. Polecamy pana Marcina każdemu!

- Julka&Gosia&Darek własne M, kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizm, uzyskaliśmy kredyt na najlepszych warunkach. Doradca finansowy w 100% do polecenia!

- Bożena i Krzysztof kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest z najwyższej półki profesjonalizmu .Rzeczowy , miły ,kontaktowy, a przy tym w 100 % pewny i godny zaufania. Dziękujemy za przemiłą atmosferę . Szczerze polecamy :)

- Tomasz i Wioletta kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Polecam Pana Marcina jest bardzo dobrym doradcą. Wie co robi i potrafi to robić:)

- Mariusz - dobry doradca; kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest najlepszy w tyn co robi. Załatwił nam kredyt i unikneliśmy biegania po bankach, wszystkie dokumenty związane z kredytem zostały wypełnione przez pana Marcina i złożone w placówkach banków. polecamy tego doradcę

- Agnieszka i Przemek kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest stworzony do swojej pracy! pełny profesjonalizm, odpowiedz jasna na każde pytanie, dzięki niemu uniknęlismy biegania po bankach i rozmów z ich pracownikami wszystko zrobił za nas, a teraz mamy własne M. dziękujemy za współpracę, pozdrawiamy

- Marta i Jarek kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizm.

- Tomasz i Beata kredyt firmowy na zakup lokalu usługowego (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Dzięki Marcinowi dostaliśmy kredyt, profesjonalnie podchodzi do tego co robi, załatwia wszelkie formalności związane z dużą ilością "papierów", dobrze tłumaczy na jakich warunkach jest kredyt, odpowiada na wszystkie pytania, polecam tego doradcę i myślę że wam też pomoże.

- Emilka i Andrzej kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Zdecydowane 3 razy TAK:) Polecam pełen profesjonalizm.

- Agnieszka pełen profesjonalizm; (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


pelen profesjonalizm co tu gadac trzeba sie przekonac i pojsc do pana Marcina POLECAM

- Grzesiek  polecam; (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Profesjonalna pomoc. Dzięki Panu Marcinowi udało mi się poukładać sprawy finansowe. Polecam. W dzisiejszych czasach niech finansami zajmują się fachowcy.

- Agnieszka kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Polecamy z korzystania usług Pana Marcina.Byliśmy przekonani,że w naszej sytuacji uzyskanie kredytu będzie niemozliwe,ale dzięki pomocy p.Marcina mamy własne mieszkanie.Nie musicie latać po bankach i dowiadywać się,załatwia wszystko od A do Z pełen profesjonalizm.Bardzo ważna rzecz dla niektórych,że jest to nieodpłatne,więc warto POLECAMY umów się na rozmowę a nie pożałujesz odpowie na każde zadane pytanie

- Renata i Mariusz - kredyt (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Godna polecenia osoba fachowa pomoc, pełen profesjonalizm. Jak nie masz czasu biegać po bankach przeraża Cie biurokracja to Pan Marcin Ci pomoże. SUPER DORADCA!!!

- Katarzyna i Tomasz  SUPER DORADCA!!! - (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Jeśli znalazłeś sobie super mieszkanko, całkiem niedrogie, w super miejscu i teściowa Cię naciska na wyprowadzkę, a nie masz tyle pieniążków, zajdź do Pana Marcina a on Ci szybko i profesjonalnie pomoże załatwic kredyt :)

- L&D  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pełny profesjonalizm, fachowa pomoc, dokładne objaśnienie. Bardzo dobry doradca finansowy, pomoże w załatwieniu każdej sprawy związanej z kredytem. Gorąco polecam!!!!

- Ewa z własnym  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Pełny profesjonalizm, ludzkie podejście, nasza sprawa została załatwiona lepiej i szybciej niż się spodziewaliśmy. Serdecznie polecamy a Panu Marcinowi dziękujemy za miłą współpracę :)

- Diana i Piotr kredyt gotówkowy (kredyty, pożyczki) - Rajgród, podlaskie


Polecam , pełen profesjonalizm, konkretne informacje

- Krzysztof kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki


Jeśli chcesz uniknąć rozmowy z pracownikami banków, którzy (jak w tej reklamie) mówią do Ciebie w innym języku przyjdź do Pana Marcina- on pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę, pokieruję i pomorze załatwić wszelkie formalności.

- Ewa i Jasiek kredyt  (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pana Marcina Pezy. Załatwianie kredytu to czysta przyjemność. Zaoszczędziłem ok 10 tys. zł w stosunku do kredytu, który sam wybrałem.
Osoba godna polecenia !!

Kamil Taraszkiewicz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki - Warszawa, mazowieckie


Serdecznie polecamy skorzystanie z usług Pana Marcina Pezy. Pan Marcin jest osobą solidną,kompetentną i życzliwą.Jego fachowość w tym co robi jest pełna uznania i polecenia innym.Doradca o bardzo wysokim poziomie-potrafi pomóc w przypadkach,które wydają się nie do pokonania.Dziękujemy i pozdrawiamy.

Mariola i Wojtek kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Polecamy Pana Marcina. Jesteśmy zadowoleni z jego pomocy, mieszkamy w końcu w swoim mieszkaniu. Kompetencją i wiedzą przewyższał nie jednego pracownika banku z którym mieliśmy do czynienia.

- Monika i Krzysztof R. kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Serdecznie polecamy p. MARCINA , ponieważ to osoba pracowita, sumienna, bardzo życzliwa a także co chyba najważniejsze kompetentna.Wszystko co trudne stało się łatwe. Mamy swoje wymarzone m. czego i Wam wszystkim życzymy!!!

- Dorota i Zbigniew Sz. kredyt na większe m.(kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest najbardziej profesjonalnym doradcą jaki może być. Sprawnie i szybko załatwił nam kredycik na wymarzony domek , gdzie w innych bankach straciliśmy cenny czas i nerwy :)) Serdecznie polecamy Pana Marcina gdyż jest niezawodny i w 100% można na Niego liczyć :)) Pozdrowionka Panie Marcinie :))

- Przemek i Aneta  kredyt na domeczek :)) (kredyty, pożyczki) - Suwałki - Krzywe, podlaskie


Jesteśmy młodymi ludźmi którzy potrzebowali zastrzyku gotówki na wykończenie domu. Pan Marcin jest  osoba która pomogła nam spełnić nasze plany.Jest kompetentny i bardzo życzliwy. Do spraw podchodzi z pełnym zaangażowaniem i fachowością. Jest osobą godną polecenia.

- Daniel i Żaneta Kredyt Hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Olecko, warmińsko-mazurskie


Dzięki profesjonalizmowi Pana Marcina ziściliśmy marzenie o własnym mieszkaniu. Pan Marcin jest bardzo kompetentnym i zaangażowanym człowiekiem w interesie klienta, dlatego nasze plany zostały szybko zrealizowane bez żadnych problemów. Polecamy i zachęcam do korzystania z usług akurat tego doradcy.

- Renata Ch. Kredyt Hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin co tu dużo się rozpisywać po prostu PROFESJONALISTA w każdym calu. Człowiek rzetelny szybki w działaniu, posiadający ogromna wiedzę w dziedzinie bankowości, połączoną z wysoką kulturą osobistą. Dzięki pomocy Pana Marcina spełniliśmy swoje marzenie o posiadaniu własnego M. Gorąco polecamy!!!!!

- Marcin i Anna Pan Marcin; (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Serdecznie polecam usługi Pana Marcina. Szybko, sprawnie profesjonalnie. Kamil Taraszkiewicz LadneFelgi.pl

- Kamil Podziękowanie; (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z czystym sumieniem polecamy usługi Pana Marcina, osoba bardzo konkretna, profesjonalna. Dojechał do nas, przygotował najkorzystniejsze warianty, wytłumaczył wszelkie wątpliwości, złożył wszelką dokumentację. Profesjonalizm i szybkie działania p. Marcina przyczyniły się do tego w ciągu dwóch tygodni otrzymaliśmy kredyt. POLECAMY! Dziękujemy za miłą współpracę.

- Maciek i Agnieszka POLECAMY!!! (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Szkoda że nie ma 6, a to zapewne dlatego, że Pan Marcin nie spłaca kredytów, które załatwia w trybie expresowym. Gdyby można było wszystko tak szybko załatwiać... Załatwienie kredytu, notariusz, sprawdzenie hipoteki, biurokracja itp. w 10 dni i to za free!!! Kubica to przy Panu Marcinie pionek. GORĄCO POLECAMY JAK CHCECIE MIEĆ WŁASNE "M"!!!

- Ania i Piotrek WSPÓŁPRACA na "6"  (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin Peza jest osobą godną najwyższego polecenia, zarówno pod względem obsługi, rzetelności jak i fachowości w tym co robi. Dzięki Niemu uzyskałam kredyt szybko i bez nerwów. Poświęcił swój czas na dojazd do mnie, a na wszelkie moje zapytania cierpliwie udzielał informacji telefonicznie. Z pewnością będę Go polecała moim znajomym jako sprawdzonego i skutecznego doradcę:-) Pozdrawiam

- Zadowolona Klientka  Doradca Kredytowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Co tu dużo pisać... Wszystko przez Marcina. Gdyby nie on nie mielibyśmy kredytu na 10 lat i żylibyśmy szczęśliwie. A tak... Miesiąc w miesiąc przypomina o nim nasza rata :( a tak serio: pełen profesjonalizm i idealne podejście do tematu, w 3 dni sprawa była załatwiona. POLECAMY.

- Agnieszka i Andrzej Idealny Doradca! (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Szybko, miło i profesjonalnie. Obsługa kompleksowa. Czas, który musielibyśmy poświęcić na wypełnianie formalności wymaganych przez banki, przeznaczyliśmy na coś innego.... a to dzięki Panu Marcinowi Peza, który nie zawiódł nas. Otrzymaliśmy wymarzony kredyt i od miesiąca mieszkamy we własnym mieszkaniu. Dziękujemy! Iwona i Sebastian W.

- Iwona i Sebastian W. Kredyt hipoteczny - zakup mieszkania (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Mam przyjemność wystawienia pierwszej rekomendacji i jest to o tyle przyjemniejsze, że jest ona w 100 % pozytywna. Pan Marcin jest osobą solidną i bardzo kompetentną a przy tym bardzo miły i sympatyczny. Przedstawia wiele propozycji i pomaga wybrać najlepszą. Można mu zaufać, gdyż jeśli podejmie się jakiegoś zadania będzie ono pomyślnie dla klienta sfinalizowane. Z czystym sumieniem polecam!!!!!

- Anna Makarewicz pożyczka hipoteczna (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pana Marcina poznaliśmy w czasie,w którym najbardziej potrzebowaliśmy kogoś takiego. Okazał się najmilszym i pełnym zaufania doradcą, z jakim mieliśmy do czynienia. Jego fachowość w tym co robi jest pełna uznania. Podszedł do naszej sprawy bardzo indywidualnie i profesjonalnie.Z czystym sumieniem polecamy Pana Marcina i życzymy sobie i innym współpracy z takim człowiekiem.

- Agnieszka i Wojciech G. kredyt na mieszkanie (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi Pana Marcina. Naszą sprawę prowadził sumiennie, w każdej chwili mogliśmy liczyć na Jego pomoc. Pan Marcina jest osobą solidną, kompetentną, przede wszystkim skuteczną. Znakomicie potrafi doradzić, podpowiedzieć, zaproponować korzystne rozwiązanie. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu Pana Marcina oraz Jego przyjacielskiemu podejściu do klienta, zrealizowaliśmy swoje marzenie o własnym mieszkaniu :-)

- Marzena i Damian kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi Pana Marcina. Z bogatej oferty kredytów na rynku pomógł nam w uzyskaniu tego z najniższym oprocentowaniem. Sam zajął się dopełnianiem wszelkich formalności, proponował korzystniejsze rozwiązania, tłumaczył zawiłości bankowe, zwracał uwagę na ważne elementy nie tylko umowy bankowej ale i przedwstępnej podpisywanej ze sprzedającymi mieszkanie. Marcin Peza to osoba bardzo kompetentna, pełna profesjonalizmu i przede wszystkim życzliwa. Jeśli zdecydujemy się na jeszcze jakiś kredyt to tylko z pomocą tego Pana.

- Katarzyna i Maciej Kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki - Białystok, podlaskie


Pan Marcin jest bardzo miłym, kompetentnym, solidnym i co najważniejsze skutecznym doradcą, najbardziej zaangażowanym w interes klienta z jakim miałam przyjemność. Pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny, co nie było taką łatwa sprawą. Dzięki jego pomocy zaoszczędziliśmy też mnóstwo czasu i stresu. Szczerze polecam. Dziękuję i pozdrawiam.

- Jolanta Musiałczyk kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z wielką przyjemnością dołączamy do grona osób, którym dane było spotkać Pana Marcina w drodze uzyskania kredytu, czasami, tak jak w naszym przypadku, rzeczy omal niemożliwej. Pan Marcin wykazał się pełnym zaangażowaniem, kompetencją, skutecznością i otwartością na klienta. Pomógł w załatwianiu wszelkich formalności, służył pomocą i radami na każdym kroku, dzięki niemu zaoszczędziliśmy dużo czasu i stresu. Gdybyśmy mieli jednym zdaniem opisać i ocenić współpracę z Panem Marcinem Pezą, powiedzielibyśmy tak: " czuliśmy z mężem jakby naszymi sprawami kierował dobry i sprawdzony przyjaciel, na którym zawsze można polegać". To bardzo otwarta i życzliwa osoba. Dziękujemy za spełnienie marzenia o własnym gniazdku :) Przepięknej wiadomości sms w sylwestrową noc nie zapomnimy do końca życia:). Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc i gorąco pozdrawiamy:)

- Iwona i Paweł kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pana Marcina poznaliśmy w czasie,kiedy zastanawialiśmy się nad kupnem mieszkania. Okazał się osobą, dzięki której szybko i skutecznie przeszliśmy przez wszystkie zagadnienia kredytowe. Pan Marcin jest osoba odznaczającą się kompetencją i pełnym profesjonalizmem w tym co robi. Do klienta podchodzi w sposób indywidualny i z życzliwością. Z pełną świadomością możemy polecić każdemu takiego doradcę. Dziękujemy i pozdrawiamy :-).

- Justyna i Janusz K. kredyt hipoteczny z dopłatą (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią i absurdami polskiej biurokracji. Wysoka kultura, spokój, opanowanie, oprócz umiejętności zawodowych skierowanych do klienta, dał się poznać jako sympatyczny, otwarty człowiek. Służył pomocą w innych kwestiach - np. rzeczoznawcy i ubezpieczenia. Doradca godny polecenia, solidny profesjonalista, wspaniała współpraca.

- Maciek P. kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pana Marcina możemy polecić z pełną odpowiedzialnością. Udało nam się dostać kredyt hipoteczny konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach, choc początkowo wydawało się to wręcz niemożliwe. Pan Marcin okazał się osobą niezwykle rzetelną i znająca się na tym, co robi. Poza tym zawsze służył swoim czasem i pomocą; odległość tez nie stanowiła żadnej przeszkody (jesteśmy z Białegostoku). Zajął się wszelkimi formalnościami i podpowiedział najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy Mu za to niezwykle wdzięczni. Pan Marcin to również osoba niezwykle sympatyczna, uprzejma i dbająca o dobro klienta. Pana Marcina polecamy zatem w 100 % !

- Marta i Adam D. Kredyt konsolidacyjny (kredyty, pożyczki) - Białystok, podlaskie


Pan Marcin jest człowiekiem bardzo serdecznym i miłym, jest w swojej pracy bardzo konkretny i rzeczowy, wie jak najlepiej pomóc Swoim klientom. Doradza i pomaga, po uprzednim przeanalizowaniu wszystkich dostępnych możliwości. Zawsze sprawy doprowadza do końca, śledzi rozwój sytuacji, pomaga w załatwianiu dokumentów tak naprawdę nie będących Jego "działką". POLECAM PANA MARCINA JAKO DOSKONAŁEGO DORADCĘ !!!!!

- Grzegorz i Małgorzta Doradca Kredytowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Starałam się z mężem o kredyt na budowę domu. Trwało to kilka miesięcy z różnych względów merytorycznych, ale dzięki naszemu doradcy w końcu się udało. Jest to osoba odznaczająca się wysoką kulturą osobistą, kompetentną, potrafiącą w łatwy i zrozumiały sposób odpowiedzieć na nurtujące pytania. Wszystkie niezbędne dokumenty do podpisania umowy były gotowe tylko do podpisania. Nasza współpraca jest satysfakcjonująca. Pełen pozytyw. Polecam gorąco!

- Anna i Marcin Sienkiewicz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Jestem kierowcą zawodowym pracującym za granicą dla polskiej firmy. Kierowcy zawodowi wiedzą jaki wielkim problemem jest otrzymanie kredytu hipotecznego. Wizyty w bankach kończą się „uśmiechem” i odmową. O kredyt starałem się 4 m-ce i nic. Kontakt z Panem Marcinem zakończył się kredytem po 1 m-cu. Pan Marcin przedstawił oferty czytelnie, informował mnie o postępach krok po kroku. Kontaktował się poprzez sms, e-mail oraz telefon. Pomógł i doradził nawet ponad kredyt, jak przyjaciel. Pełny profesjonalizm przełożony na prosty język oraz szybki efekt. Szczerze polecam Pana Marcina wszystkim. Pozdrawiam i Dziękuję.

- Piotr Lesiecki Kredyt na mieszkanie (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest bardzo miłym, kompetentnym, solidnym i co najważniejsze skutecznym doradcą, najbardziej zaangażowanym w interes klienta z jakim miałam przyjemność. Pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny, co nie było taką łatwa sprawą. Dzięki jego pomocy zaoszczędziliśmy też mnóstwo czasu i stresu. Szczerze polecam. Dziękuję i pozdrawiam.

- Stanisława Krzysztof Durtan kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z wyrazami uznania i szacunku mamy przyjemność polecić usługi doradztwa kredytowego Pana Marcina i dołączyć do jego zadowolonych klientów. Z bogatej oferty kredytów na rynku pomógł nam w uzyskaniu tego najbardziej zadowalającego. Potrafił doradzić, pomógł wybrać i zaproponował korzystne rozwiązanie. Służył pomocą w wypełnianiu dokumentów, zajął się wszelkimi formalnościami, za co jesteśmy Mu ogromnie wdzięczni. Dzięki Niemu zaoszczędziliśmy dużo czasu i nerwów. Dzięki jego zaangażowaniu cała procedura udzielenia kredytu odbyła się sprawnie i z pozytywnym efektem. Pan Marcin jest osobą sumienną, życzliwą, serdeczną i mogliśmy liczyć na Jego pomoc również w sytuacji, która, jak przypuszczamy, nie należała do zakresu jego obowiązków. Mimo dzielącej nas ogromnej odległości nic nie stanowiło problemu w uzyskaniu kredytu i kompletowaniu wymaganych dokumentów. Dzięki Jego przyjacielskiemu i rzetelnemu podejściu nasza współpraca przebiegała w bardzo przyjemnej i sympatycznej atmosferze. Reasumując, jest to doradca godny polecenia. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc i gorąco pozdrawiamy:)

- Anna i Sławomir Kredyt hipoteczny na większe lokum (kredyty, pożyczki) - Gdańsk, pomorskie


Kompetentny, rzetelny, sumienny - profesjonalny. Dzięki zaangażowaniu Pana Marcina cała procedura związana z uzyskaniem kredytu przebiegła sprawnie i szybko. Gorąco polecam Pana Marcina - dla mnie to najlepszy doradca.

- Marta Kamińska kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do klienta , duża staranność w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji oraz skrócenia czasu zrealizowania wypłaty kredytu. Bardzo dobry kontakt osobisty jak i medialny a poza tym kompetentny doradca.

- Alicja i Mirosław Raczkiewicz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Giby, podlaskie


Bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo polecamy Pana Marcina Bez pomocy i ogromnej wiedzy jaką posiada Pan Marcin, nie uzyskalibyśmy naszego kredytu. Pełna dyspozycyjność, zaangażowanie i poczucie humoru – to wszystko w jednej osobie Pomaga we wszystkich formalnościach a przy podpisaniu umowy, przy okazji bardzo dobrze ją tłumaczy z Polskiego na Nasze Polecamy!

- Krystian Agnieszka Kupno Mieszkania (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest godnym polecenia doradcą. Jest skuteczny, szybki w załatwianiu formalności. Jest osobą miłą i bardzo kontaktową. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą skorzystać z doradztwa w sprawach kredytowych.

- Magdalena i Łukasz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Augustów, podlaskie


O Panu Marcinie dowiedzieliśmy się z polecenia znajomych i teraz sami możemy polecić tego doradcę z czystym sumieniem. Przez cały okres związany z formalnościami bankowymi był on w pełni oddany naszej sprawie, a my zawsze mieliśmy świadomość, że możemy na Nim polegać. Z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że gdyby nie Jego rady i zaangażowanie, nie mielibyśmy obecnie własnego "M". Pomoc Pana Marcina szczególnie polecamy dla osób, które nie zawsze mają czas na bankowa biurokrację i jednocześnie potrzebują kompetentnej osoby, która przeprowadzi przez gąszcz bankowych wymogów.

- Edyta i Marcin kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pana Marcina poznaliśmy dzięki poleceniu przez naszego znajomego a teraz sami Go polecamy. Bardzo miły i ciepły człowiek. Solidny rzetelny zaangażowany. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Mimo odległości przebrnęliśmy sprawnie z pozytywnym zakończeniem. Mamy własne M. Dziękujemy i pozdrawiamy. IWONA I KRZYSZTOF

- Iwona i Krzysztof  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Warszawa, mazowieckie


Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Marcina. Jest bardzo pomocny w tych zawiłych przepisach bankowych. Mimo wielu przeszkód udało nam się dotrzeć do celu. Dzięki Panu Marcinowi możemy realizować swoje największe marzenie, jakim jest zamieszkanie we własnym domu. Pan Marcin jest wspaniałym fachowcem a także miłą i sympatyczną osobą. zawsze służy pomocą. POLECAM!

- D.i Z. POLECAM PANA MARCINA! kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Olecko, warmińsko-mazurskie


Chciałabym bardzo gorąco polecić Pana Marcina wszystkim tym, którzy tak, jak ja boją się tego ogromu formalności związanych z kredytem. Z nim to była po prostu bajka, zero wysiłku. Na Pana Marcina trafiłam fuksem, myślę, że był dla mnie DAREM Z NIEBA!!! To PROFESJONALISTA w każdym calu i bardzo życzliwy, ciepły, przemiły człowiek. Polecam go każdemu, kto potrzebuje maksymalnego wsparcia. Panie Marcinie DZIĘKUJĘ!!!

- Agnieszka  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi za zaangażowanie i profesjonalizm w załatwianiu wszystkich formalności związanych kredytem hipotecznym. Dzięki Niemu mogliśmy wybrać najlepszą ofertę, nie tracąc czasu na wizyty we wszystkich bankach. Ponadto dokładnie "przetłumaczył" nam umowę zawieraną z Bankiem. Wszystkim polecamy pomoc oferowaną przez Pana Marcina!!!

Joanna i Tomasz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Chcielibyśmy, bardzo serdecznie polecić Pana Marcina, jest to naprawdę odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!!! Profesjonalista w każdym calu. Straciliśmy już wiarę w banki i we własne M., a tu nagle znajomy dał nam nr do Pana Marcina no i już mieszkanko kupione .) SUPER SZYBKO WSZYSTKO ZAŁATWIONE!!!! Dziękujemy i pozdrawiamy.

Stanisław i Ewelina wspaniały doradca (kredyty, pożyczki) - Suwałki - Płociczno, podlaskie


Pan Marcin jest profesjonalistą w 100%. Dzięki jego zaangażowaniu w to co robi, mogliśmy zaoszczędzić swój czas. Wybrał nam najbardziej korzystną ofertę kredytu mieszkaniowego. Współpraca z Panem Marcinem to sama przyjemność. Jest bardzo sympatycznym młodym człowiekiem a przede wszystkim wspaniałym doradcą finansowym. Człowiek warty polecenia! Dziękujemy.

Magda i Szczepan wspaniały doradca  (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Zdecydowanie polecam p. Marcina jako doradcę. Profesjonalne podejście, rzetelna wiedza oraz kultura osobista i życzliwość tworzą dobrego i kompetentnego doradcę. A dobry doradca to dużo mniej stresu przy wyborze banku z którym się wiążemy kredytem na „kilka” ładnych lat. Jeszcze raz szczerze polecam.

-   Agnieszka & Gerard kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z przebiegu współpracy z p.Marcinem. Jego duże zaangażowanie w naszą sprawę sprawiło, że została ona załatwiona szybko i bez żadnych przeszkód. Doceniamy także elastyczność p. Marcina, zawsze znalazł czas (najlepiej odpowiadający nam) na spotkanie. Jesteśmy kolejnym zadowolonym klientem. Znając już pełen profesjonalizm p.Marcina, możemy szczerze polecić go jako doradcę.

Emilia i Marcin kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Olecko, warmińsko-mazurskie


Współpraca z Marcinem i Moniką to czysta przyjemność!!! Z ich strony otrzymaliśmy szczere zaangażowanie w sprawę i pełen profesjonalizm, który zaowocował kredytem na zakup wymarzonego mieszkania :) Z czystym sumieniem należy powiedzieć, że są Oni osobami godnymi polecenia w 1000% ! ! ! Serdecznie dziękujemy i polecamy wszystkim współpracę z Nimi :)

-   Marcin & Madzia  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin doradził nam przy wyborze banku i bardzo sprawnie załatwił za nas formalności przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług.

Ewa i Krzysztof Budzińscy  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) -  Olecko - Suwałki, podlaskie


Marcin, to nie tylko rewelacyjny doradca, to też wspaniały człowiek :-) To, że współpraca będzie rewelacyjna, wiedziałem od razu, widząc jego tak liczne pozytywne rekomendacje, ale nie spodziewałem się tak dobrej relacji :-) Nie wiem jak Marcin to robił, ale w ogóle nie czułem całej biurokracji przez którą musi przebrnąć przedsiębiorca starając się o kredyt! Współpracując czułem się bardzo swobodnie! Z całą serdecznością polecam wszystkim – efekt murowany, a emocje po otrzymaniu kredytu na dobrych warunkach wywalczonych przez Marcina - bezcenne! Takiego doradce jak Marcin mógłbym polecać nawet w kosmosie :)

-   Michał T.  Kredyt Hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Marcinem. Przez cały okres współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz fachowość - i to tylko niektóre z atutów... jednym słowem wytrawny doradca.Sami nie dalibyśmy rady przejść przez tą drogę, szczególnie z ogromną ilością dokumentów, przez którą Pan Marcin poprowadził nas wytrwale. Po ciężkich próbach - udało się i jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z zakończenia naszej współpracy. Zaciąganie kredytu z takim doradcą jest o wiele łatwiejsze!

-    Ewa i Kamil  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Panie Marcinie jesteśmy wdzięczni za pomoc...Opinii jest spory rulon, a my nie dopiszemy jak widzę niczego nadzwyczajnego. Mówiąc krótko - wyłącznie dzięki Panu otrzymaliśmy kredyt. Jest Pan kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny. Jednak co najbardziej nam utkwiło w pamięci to Pana niezwykłe zaangażowanie. Osoba nie do zastąpienia!!! Czy Pan kiedyś odpoczywa? :) Wspaniała współpraca. Gorąco pozdrawiamy i życzymy wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.

-   Ilona&Tom  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Właściwa osoba na właściwym miejscu!. Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Marcinem. Przez cały czas współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm - i to tylko niektóre z jego atutów... jednym słowem wytrawny doradca. Profesjonalny, uśmiechnięty i mimo wielu obowiązków zawsze gotowy do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. SERDECZNIE POLECAMY!

Dorota i Paweł  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) Augustów, podlaskie


Jesteśmy zadowoleni z kompleksowej usługi jaką zaoferował nam Marcin Peza. Zaangażowanie, doświadczenie i profesjonalizm to cechy, które go charakteryzują. Z przyjemnością polecamy Marcina jako godnego zaufania Doradcę.

Ania i Marek  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z czystym sumieniem możemy polecić p. Marcina wszystkim którzy maja ochotę na zmianę w swoim życiu lecz potrzebują do tego trochę gotówki. Pan Marcin pomaga z całych swoich sił w uzyskaniu odpowiedniego kredytu w odpowiednim banku który ma dla danego klienta najlepsze warunki. Razem z żoną są w pełni dyspozycyjni, gotowi o każdej porze do rozmowy oraz fachowego wyjaśnienia danego problemu. Charakteryzuje go oprócz pełnego profesjonalizmu, zwykła ludzka życzliwość o którą to coraz ciężej,`a której to na pewno nie znajdziemy osobiście w banku. Dziękujemy za wsparcie, wyrozumiałość i nasz kredyt, a przede wszystkim za wielką pomoc w zrealizowaniu marzenia jakim było posiadanie własnego domu. Gorąco polecamy i pozdrawiamy.

Wojtek i Kasia  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Chcielibyśmy serdecznie podziękować panu Marcinowi za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na nasze nowe mieszkanie. Pan Marcin to nie tylko świetny specjalista, ale również sympatyczny i życzliwy człowiek, a takie połączenie gwarantuje fantastyczną obsługę - jednak wielu doradców to osoby miłe i kompetentne ? Co zatem wyróżnia pana Marcina? Niezaprzeczalnie fakt, że w swej pracy kieruje się dobrem i interesem klienta a nie banków, jest bardzo miły, pomocny, cierpliwy i w przystępny sposób przeprowadził nas przez gąszcz zawiłych formalności kredytowych. Wszystko załatwione profesjonalnie i w ekspresowym tempie – aż nie nadążałem z dostarczaniem potrzebnych dokumentów :). Z całego serca polecamy pana Marcina każdemu, kto poszukuje rzetelnego, kompetentnego oraz sympatycznego doradcy finansowego. Nie wyobrażamy sobie lepszej obsługi jak u Finansowego Marcina :), raz jeszcze dziękujemy za wszystko i polecamy w 100%. Pozdrawiamy

Dorota i Grzegorz  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią i absurdami polskiej biurokracji. Zawsze dostępny, przekazujący informacje w sposób jasny i zrozumiały. Wysoka kultura, spokój, opanowanie i niezbędna dawka poczucia humoru. Polecamy bez dwóch zdań.

Justyna i Kamil  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Z czystym sumieniem i przyjemnością polecamy Pana Marcina jako doradcę. Szybko, sprawnie, profesjonalnie i z życzliwością podszedł do tematu. Wszystkie formalności załatwiane w błyskawicznym tempie, wszelkie wątpliwości fachowo wyjaśniane. Dzięki Panu Marcinowi mam wrażenie, że kredyt "załatwił się" sam, chociaż oczywiście jest to zasługa pracy i zaangażowania skutecznego Doradcy. Jeszcze raz polecamy i serdecznie dziękujemy z pomoc :)

Przemek i Monika  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) -  Raczki, podlaskie


Dziękujemy za pomoc w znalezieniu kredytu i przejściu przez wszystkie procedury. Dziękujemy również za cierpliwość i fachowość.

Mariusz i Beata kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Cieszymy się z mężem, że mogliśmy poznać doradcę, który wie co robi. Pan Marcin po prostu zna się na swoim fachu. Cała ta biurokracja bankowa okazała się nie tak straszna, jak się nam to wydawało na samym początku starania się o kredyt. Tym komentarzem chcemy podziękować Panu Marcinowi za pomoc i  za okazaną cierpliwość.  Teraz mając już swoje długo oczekiwane mieszkanie, możemy tylko się śmiać z całej tej przebytej drogi pozyskiwania pieniędzy na nie. Żałujemy tylko jednego, że nie trafiliśmy do Pana wcześniej, Panie Marcinie.

Magdalena i Marcin kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, podlaskie


Doradca na 102. Rzetelny, miły i profesjonalny. Co tu dużo pisać -  fachowiec w swoim zawodzie. Sprawy związane z bankiem załatwiał sam, ja tylko podpisywałem potrzebne dokumenty, a na koniec samą umowę. Nie musiałem nawet przychodzić do jego biura, pan Marcin odwiedzał mnie w pracy i jak trzeba było również w domu. To też o czymś świadczy… Życzę panu długich lat w branży, potrzebni są tacy ludzie jak pan.

Sylwester  kredyt mieszkaniowy  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z doradcą Panem Marcinem Peza. Dzięki Niemu otrzymaliśmy kredyt i to dla nas jest najważniejsze. Sprawa nasza nie należała do łatwych i wiele prób zostało podjętych byśmy uzyskali w końcu kredyt, ale najważniejsze jest to, że się udało. Doskonale wiemy, że gdyby nie Pana pomoc to nic z tego by nie wyszło. I za to przede wszystkim jesteśmy wdzięczni. Pozdrawiamy serdecznie:-)

Anna i Krzysztof  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, podlaskie


Pomoc Pana Marcina jako doradcy była w naszym przypadku niezbędna. To On postarał się abyśmy otrzymali kredyt na budowę naszego domu. Było to nieproste zadanie, ale jak się okazało możliwe do wykonania osobie, która się na tym po prostu zna!  Szczere wyrazy sympatii i  podziękowania. 

Mariusz i Justyna B. kredyt budowlany (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Jesteśmy wdzięczni za fachową obsługę. Dziękujemy za wszystkie wyjaśnienia i odpowiedzi na nasze męczące pytania. Za dojazdy o każdej porze dnia, nawet do pracy:-) Wspaniale byłoby gdyby każdy doradca w banku był taki jak pan Marcin Peza. Jest to człowiek bardzo życzliwy, miły i z dużym doświadczeniem i wiedzą. Współpraca z nim była przyjemnością.  

-  Anna i Radosław R.  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) – Augustów, podlaskie


Dziękujemy za miłą współpracę i doprowadzenie naszej sprawy do udanego końca.

-  Marzena i Zbigniew  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Augustów, podlaskie


Z czego się przede wszystkim cieszę to to, że uniknąłem biegania po bankach. To dzięki panu, panie Marcinie mogłem zaoszczędzić swój czas i wysiłek i spożytkować obie te rzeczy na inne sprawy. Oczywiście bez mego udziału nie byłoby możliwe otrzymanie kredytu:-), ale oszczędność tego wszystkiego była i jest dla mnie bardzo istotna. No cóż kredyt jest, mieszkanie również …  teraz pozostało mi tylko spłacanie rat przez kolejne 30 lat… Ale bez tego ani rusz:-)

-  Hubert W.  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Augustów, podlaskie


Sympatyczny kontakt i profesjonalne podejście do nas, jako do klientów. Jesteśmy naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Kredyt otrzymaliśmy dosyć szybko i to na fajnych warunkach. Dziękujemy i polecamy.

-  Aldona i Tomasz  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Norwegia


Z przyjemnością polecam Pana Marcina jako doradcę. Wielkie zaangażowanie, miła współpraca, profesjonalna obsługa. Dzięki Niemu uzyskałam kredyt szybko i bez nerwów. Polecam i serdecznie dziękuję za pomoc.

-  Paulina  kredyt gotówkowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Dziękujemy za czas, który poświęcił Pan dla naszej sprawy. Kredyt przyznany, a wraz z jego otrzymaniem  zakończyły się nasze  problemy ze zbywcą. Mieszkanie ma już swoich nowych właścicieli. Bardzo nas to cieszy. Jest nam bardzo miło, że możemy tym komentarzem polecić Pana usługi innym osobom. Życzymy wielu sukcesów!

Katarzyna i Mirosław kredyt na mieszkanie  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Jasno, szybko i na temat. Tak wyglądało wzięcie kredytu za pośrednictwem Pana Marcina Pezy. Przez cały proces brania kredytu nie pojawiły się żadne problemy. Byliśmy informowani o postępach na bieżąco. Nasz doradca  wyręczał nas nawet w dostarczaniu do banku potrzebnych dokumentów. Do banku, po raz pierwszy, zawitaliśmy po to, by podpisać już umowę kredytową:-)

- Grażyna i Michał J.  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Jesteśmy zadowoleni z usług pana Marcina Pezy. Współpraca z nim jest czystą przyjemnością. Pan Marcin jest bardzo cierpliwym i rzetelnym człowiekiem. Z wielką przyjemnością możemy polecić pomoc pana Marcina każdemu.

Magdalena i Sebastian Łapińscy  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Nie chcielibyśmy się powtarzać, ale tu się nie da inaczej:-) Jak pozostali Pana klienci jesteśmy również zadowoleni z przebiegu naszej współpracy i chcemy bardzo, ale to bardzo podziękować za pomoc w otrzymaniu pieniędzy na zakup naszego domu. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim poszukującym kredytu.

-  Ewa i Tomasz J.  kredyt na zakup domu (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi doradcze świadczone przez Pana Marcina. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do mojej sprawy doprowadziło do szczęśliwego zakończenia naszej współpracy poprzez dobranie oferty kredytowej dla mnie w taki sposób, że kredyt okazał się być "uszytym na miarę". Z Panem Marcinem jest bardzo szybka i jednocześnie bardzo konkretna współpraca. Polecam go swoim znajomym i wiem, że są już jego zadowolonymi klientami.

-  Ania z Gołdapi  kredyt konsolidacyjny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecamy wszystkim osobom chcącym uzyskać jakikolwiek kredyt, naprawdę szybko, sprawnie i bezboleśnie :-). Sami byśmy z tym się nie uporali, a na pewno nie na tak korzystnych warunkach.

-  Sławek i Sylwia  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Na początku próbowałem dostać kredyt z innym doradcą, niestety były problemy z powodu interpretacji ustawy wobec zakupu mieszkania ze spółdzielni z dotacją. Męczyłem się tak pół roku, później z polecenia trafiłem do Pana Marcina, który w ciągu 3 tygodni uzyskał dla mnie kredyt. Jestem mu bardzo wdzięczny za pomoc, i będę go zawsze wszystkim polecał - bo warto :) Dla Pana Marcina udało się załatwić kredyt, który był nie do "przejścia" dla innych.

- Karol P.  kredyt hipoteczny z MdM  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Ufff… już po wszystkim:-) Nasze małe mieszkano mamy  przede wszystkim dzięki współpracy z Panem Marcinem.  Przebiegała ona w miłej i bezproblemowej atmosferze. Pan Marcin pomógł nam otrzymać kredyt.  Jego osoba kojarzy nam się teraz przede wszystkim z rzetelnością i z dużym profesjonalizmem. Byliśmy wyręczani wszędzie tam, gdzie było to tylko możliwe. Cieszymy się, że mogliśmy Pana poznać, Panie Marcinie:-) Pozdrawiamy.

- Janina i Jakub K.  kredyt hipoteczny   (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Giżycko, warmińsko - mazurskie


Jest nam miło dołączyć do kolejnych zadowolonych klientów Pana Marcina. Pełen profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do klienta. Zdecydowanie polecamy!!!!

-  Marlena i Adam  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizmu fachowiec w sprawach finansowych. Pan Marcin znajduje oferty spełniające oczekiwania oraz pomaga przejść przez całą procedurę, aż do uzyskania kredytu. Ważne jest, że kontakt z Panem Marcinem nie kończy się w chwili uzyskania kredytu, tylko trwa dalej. Polecam każdemu usługi Pana Marcina!

-  Kamil K.  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Nasze starania o kredyt były trudne (własna działalność gospodarcza, dosyć młody wiek ;), odległość). Na stałe mieszkamy w Warszawie, więc myśleliśmy, że branie doradcy aż Suwałk dodatkowo utrudni naszą sytuację, ale Pan Marcin można powiedzieć, że to nasz "doradca rodzinny" :), więc zdecydowaliśmy się powierzyć nasze sprawy właśnie Jemu. Nie możemy napisać złego słowa. Kontakt telefoniczny wystarczył, który był rewelacyjny. Pan Marcin pomagał nam dosłownie we wszystkim. Sam kontaktował się z naszym deweloperem (zaoszczędziło nam to sytuacji stresujących :), a nawet osobiście odbierał nasze dokumenty od księgowej i rzeczoznawcy (tak na prawdę sami powinniśmy to robić). Warte podkreślenia jest także to, że Pan Marcin tłumaczył nam wszystko "na jabłkach i gruszkach", a w tych wszystkich umowach można się zagubić :). Zdecydowanie polecamy usługi Pana Marcina. Jesteśmy przekonani, że każdy będzie zadowolony tak samo jak my!

- Magdalena i Jakub Bokuniwicz   kredyt na mieszkanie  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Warszawa, mazowieckie


Gorąco polecam doradztwo Moniki i Marcina. Ich profesjonalne i rzetelne podejście sprawiło, że w sposób szybki i bezbolesny otrzymałem kredyt, który na początku wcale nie był taki oczywisty. Dodatkowym ich atutem jest spokój opanowanie i cierpliwość do klienta:-). Warto również dodać odległość jaka nas dzieliła -Suwałki Tarnów - a pomimo tego się udało. Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam:-))

-  Adrian  kredyt konsolidacyjny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Tarnów, małopolskie


Pan Marcin to rewelacyjny doradca. Szybko i sprawnie pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i dyspozycyjność. Fachowa znajomość realiów banków. Polecamy każdemu, kto poszukuje dobrego i kompetentnego Doradcy Finansowego.

- Joanna i Tomek   kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizm i klasa. Uzyskanie kredytu na optymalnych warunkach oraz przy minimalnym zaangażowaniu z naszej strony w biurokrację i "załatwianie". Bardzo dobry kontakt i ciepła osobowość. Polecamy

- Sebastian i Ewa  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z panem Marcinem Peza..Jest bardzo cierpliwym i rzetelnym człowiekiem. Pan Marcin doradził nam przy wyborze banku i bardzo sprawnie załatwił za nas formalności przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług .Człowiek warty polecenia. Dziękujemy

- Grzegorz i Sabina   kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Sejny, podlaskie


Dziękujemy za fantastyczną obsługę i profesjonalne podejście. Usługi Pana Marcina Pezy są na najwyższym poziomie.

-  Beata i Tomek H. kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskieWspółpraca z Panem Marcinem opierała się nie tylko na niesłychanym profesjonalizmie ale również ogromnych pokładach życzliwości. Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegł zaskakująco szybko. Pan Marcin umie słuchać klienta, dlatego jest to w pełni indywidualne podejście i niejednokrotnie ogromna pomoc. Z całą odpowiedzialnością polecam firmę i życzę wszystkim Państwu takich ludzi na swojej drodze jak Pan Marcin.

-  Iwona O. opinia klienta  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap,warmińsko-mazurskie


Polecam Pana Marcina z pełną odpowiedzialnością, ponieważ pomaga przejść przez całą biurokrację związaną z kredytem od początku do końca. Nie wywiera presji związanej z podpisaniem umowy,czy z tym że nie dostanie wynagrodzenia jak zrezygnujemy albo zmienimy zdanie i nie pogania tak jak inni doradcy... Ba Jest słowny,konkretny, rzetelny i punktualny, co ceni się w tych czasach i do czego ja przykładam dużą uwagę.Dlatego Polecam spróbować, porównać itd...

-  Kamil L. kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Marcinem. Przez cały okres współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz fachowość. Sami nie dalibyśmy rady przejść przez tą drogę, szczególnie z ogromną ilością dokumentów, przez którą Pan Marcin poprowadził nas wytrwale. Po długim oczekiwaniu udało się otrzymać kredyt. Bardzo Dziękujemy!

-  Agata i Arek  MdM (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Polecam współpracę z Panem Marcinem. Zaangażowany, fachowy, konkretny. Jestem zadowolona ze współpracy.

-  Katarzyna Gałaszewska  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Polecam współpracę z Panem Marcinem. Papierologia kredytowa jest tak obszerna i złożona, że prosty człowiek bez pomocy fachowców takich jak Pan Marcin, nie przebrnąłby przez nią bez trudności. Jego osoba nie tylko jasno i rzetelnie przekłada język bankowy na nasz, tłumacząc niezrozumiałe zagadnienia, ale również prowadzi całą niezbędną dokumentację od początku do końca. Co ważne,nie namawia klientów do korzystania z ofert konkretnych banków, przedstawia jedynie najkorzystniejsze i pozostawia do decyzji klienta. Współpraca z Panem Marcinem to oszczędność czasu i nerwów.

-  Edyta Goncerzewicz  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Zdecydowanie polecam i dziękuję Panu Marcinowi za nieocenioną pomoc w wybraniu najkorzystniejszej oferty kredytowej,wypełnieniu oraz dostarczeniu całej dokumentacji związanej zarówno z kredytem, jak i z dofinansowaniem w ramach programu MDM.

-  Aleksandra kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Pomoc Pana Marcina w uzyskaniu kredytu jest niezastąpiona. W zasadzie otrzymanie kredytu nie wiązało się nawet z koniecznością przerywania pracy zawodowej. Pan Marcin zajął się praktycznie wszystkim. Polecam.

-  Katarzyna Orłowska  Polecam (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskieProfesjonalista i jeszcze raz profesjonalista. Wielkie zaangażowanie, miła współpraca, profesjonalna obsługa - jednym słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu. Zdecydowanie polecamy p. Marcina - dla nas to najlepszy, kompetentny doradca.

- Alina i Andrzej B. kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Augustów, podlaskie


 Rzetelna obsługa, miła współpraca, wielkie zaangażowanie, profesjonalna pomoc w trudnej dokumentacji bankowej i nie tylko. Przy pomocy Pana Marcina otrzymanie kredytu nie stwarza żadnych problemów. Bardzo dziękujemy Panie Marcinie. POLECAM WSZYSTKIM!!!

Teresa i Zbigniew W. kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Współpraca z Panem Marcinem jest rewelacyjna. Pełen profesjonalizm i rzetelność. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Gorąco polecam.

- Ewa i Marcin Gorąco polecam Doradcę kredytowego (kredyty, pożyczki) - Olecko, warmińsko-mazurskie


Ogromne podziękowania dla pana Marcina. Dzięki jego pomocy dostaliśmy kredyt hipoteczny i już mieszkamy we własnym m. Świetny doradca finansowy, doradzi, odpowie na każde pytanie. Polecamy pana Marcina każdemu!

- Julka&Gosia&Darek własne M, kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizm, uzyskaliśmy kredyt na najlepszych warunkach. Doradca finansowy w 100% do polecenia!

- Bożena i Krzysztof kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest z najwyższej półki profesjonalizmu .Rzeczowy , miły ,kontaktowy, a przy tym w 100 % pewny i godny zaufania. Dziękujemy za przemiłą atmosferę . Szczerze polecamy :)

- Tomasz i Wioletta kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Polecam Pana Marcina jest bardzo dobrym doradcą. Wie co robi i potrafi to robić:)

- Mariusz - dobry doradca; kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest najlepszy w tyn co robi. Załatwił nam kredyt i unikneliśmy biegania po bankach, wszystkie dokumenty związane z kredytem zostały wypełnione przez pana Marcina i złożone w placówkach banków. polecamy tego doradcę

- Agnieszka i Przemek kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest stworzony do swojej pracy! pełny profesjonalizm, odpowiedz jasna na każde pytanie, dzięki niemu uniknęlismy biegania po bankach i rozmów z ich pracownikami wszystko zrobił za nas, a teraz mamy własne M. dziękujemy za współpracę, pozdrawiamy

- Marta i Jarek kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizm.

- Tomasz i Beata kredyt firmowy na zakup lokalu usługowego (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Dzięki Marcinowi dostaliśmy kredyt, profesjonalnie podchodzi do tego co robi, załatwia wszelkie formalności związane z dużą ilością "papierów", dobrze tłumaczy na jakich warunkach jest kredyt, odpowiada na wszystkie pytania, polecam tego doradcę i myślę że wam też pomoże.

- Emilka i Andrzej kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Zdecydowane 3 razy TAK:) Polecam pełen profesjonalizm.

- Agnieszka pełen profesjonalizm; (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


pelen profesjonalizm co tu gadac trzeba sie przekonac i pojsc do pana Marcina POLECAM

- Grzesiek  polecam; (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Profesjonalna pomoc. Dzięki Panu Marcinowi udało mi się poukładać sprawy finansowe. Polecam. W dzisiejszych czasach niech finansami zajmują się fachowcy.

- Agnieszka kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Polecamy z korzystania usług Pana Marcina.Byliśmy przekonani,że w naszej sytuacji uzyskanie kredytu będzie niemozliwe,ale dzięki pomocy p.Marcina mamy własne mieszkanie.Nie musicie latać po bankach i dowiadywać się,załatwia wszystko od A do Z pełen profesjonalizm.Bardzo ważna rzecz dla niektórych,że jest to nieodpłatne,więc warto POLECAMY umów się na rozmowę a nie pożałujesz odpowie na każde zadane pytanie

- Renata i Mariusz - kredyt (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Godna polecenia osoba fachowa pomoc, pełen profesjonalizm. Jak nie masz czasu biegać po bankach przeraża Cie biurokracja to Pan Marcin Ci pomoże. SUPER DORADCA!!!

- Katarzyna i Tomasz  SUPER DORADCA!!! - (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Jeśli znalazłeś sobie super mieszkanko, całkiem niedrogie, w super miejscu i teściowa Cię naciska na wyprowadzkę, a nie masz tyle pieniążków, zajdź do Pana Marcina a on Ci szybko i profesjonalnie pomoże załatwic kredyt :)

- L&D  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pełny profesjonalizm, fachowa pomoc, dokładne objaśnienie. Bardzo dobry doradca finansowy, pomoże w załatwieniu każdej sprawy związanej z kredytem. Gorąco polecam!!!!

- Ewa z własnym  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Pełny profesjonalizm, ludzkie podejście, nasza sprawa została załatwiona lepiej i szybciej niż się spodziewaliśmy. Serdecznie polecamy a Panu Marcinowi dziękujemy za miłą współpracę :)

- Diana i Piotr kredyt gotówkowy (kredyty, pożyczki) - Rajgród, podlaskie


Polecam , pełen profesjonalizm, konkretne informacje

- Krzysztof kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki


Jeśli chcesz uniknąć rozmowy z pracownikami banków, którzy (jak w tej reklamie) mówią do Ciebie w innym języku przyjdź do Pana Marcina- on pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę, pokieruję i pomorze załatwić wszelkie formalności.

- Ewa i Jasiek kredyt  (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pana Marcina Pezy. Załatwianie kredytu to czysta przyjemność. Zaoszczędziłem ok 10 tys. zł w stosunku do kredytu, który sam wybrałem.
Osoba godna polecenia !!

Kamil Taraszkiewicz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki - Warszawa, mazowieckie


Serdecznie polecamy skorzystanie z usług Pana Marcina Pezy. Pan Marcin jest osobą solidną,kompetentną i życzliwą.Jego fachowość w tym co robi jest pełna uznania i polecenia innym.Doradca o bardzo wysokim poziomie-potrafi pomóc w przypadkach,które wydają się nie do pokonania.Dziękujemy i pozdrawiamy.

Mariola i Wojtek kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Polecamy Pana Marcina. Jesteśmy zadowoleni z jego pomocy, mieszkamy w końcu w swoim mieszkaniu. Kompetencją i wiedzą przewyższał nie jednego pracownika banku z którym mieliśmy do czynienia.

- Monika i Krzysztof R. kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Serdecznie polecamy p. MARCINA , ponieważ to osoba pracowita, sumienna, bardzo życzliwa a także co chyba najważniejsze kompetentna.Wszystko co trudne stało się łatwe. Mamy swoje wymarzone m. czego i Wam wszystkim życzymy!!!

- Dorota i Zbigniew Sz. kredyt na większe m.(kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest najbardziej profesjonalnym doradcą jaki może być. Sprawnie i szybko załatwił nam kredycik na wymarzony domek , gdzie w innych bankach straciliśmy cenny czas i nerwy :)) Serdecznie polecamy Pana Marcina gdyż jest niezawodny i w 100% można na Niego liczyć :)) Pozdrowionka Panie Marcinie :))

- Przemek i Aneta  kredyt na domeczek :)) (kredyty, pożyczki) - Suwałki - Krzywe, podlaskie


Jesteśmy młodymi ludźmi którzy potrzebowali zastrzyku gotówki na wykończenie domu. Pan Marcin jest  osoba która pomogła nam spełnić nasze plany.Jest kompetentny i bardzo życzliwy. Do spraw podchodzi z pełnym zaangażowaniem i fachowością. Jest osobą godną polecenia.

- Daniel i Żaneta Kredyt Hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Olecko, warmińsko-mazurskie


Dzięki profesjonalizmowi Pana Marcina ziściliśmy marzenie o własnym mieszkaniu. Pan Marcin jest bardzo kompetentnym i zaangażowanym człowiekiem w interesie klienta, dlatego nasze plany zostały szybko zrealizowane bez żadnych problemów. Polecamy i zachęcam do korzystania z usług akurat tego doradcy.

- Renata Ch. Kredyt Hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin co tu dużo się rozpisywać po prostu PROFESJONALISTA w każdym calu. Człowiek rzetelny szybki w działaniu, posiadający ogromna wiedzę w dziedzinie bankowości, połączoną z wysoką kulturą osobistą. Dzięki pomocy Pana Marcina spełniliśmy swoje marzenie o posiadaniu własnego M. Gorąco polecamy!!!!!

- Marcin i Anna Pan Marcin; (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Serdecznie polecam usługi Pana Marcina. Szybko, sprawnie profesjonalnie. Kamil Taraszkiewicz LadneFelgi.pl

- Kamil Podziękowanie; (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z czystym sumieniem polecamy usługi Pana Marcina, osoba bardzo konkretna, profesjonalna. Dojechał do nas, przygotował najkorzystniejsze warianty, wytłumaczył wszelkie wątpliwości, złożył wszelką dokumentację. Profesjonalizm i szybkie działania p. Marcina przyczyniły się do tego w ciągu dwóch tygodni otrzymaliśmy kredyt. POLECAMY! Dziękujemy za miłą współpracę.

- Maciek i Agnieszka POLECAMY!!! (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Szkoda że nie ma 6, a to zapewne dlatego, że Pan Marcin nie spłaca kredytów, które załatwia w trybie expresowym. Gdyby można było wszystko tak szybko załatwiać... Załatwienie kredytu, notariusz, sprawdzenie hipoteki, biurokracja itp. w 10 dni i to za free!!! Kubica to przy Panu Marcinie pionek. GORĄCO POLECAMY JAK CHCECIE MIEĆ WŁASNE "M"!!!

- Ania i Piotrek WSPÓŁPRACA na "6"  (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin Peza jest osobą godną najwyższego polecenia, zarówno pod względem obsługi, rzetelności jak i fachowości w tym co robi. Dzięki Niemu uzyskałam kredyt szybko i bez nerwów. Poświęcił swój czas na dojazd do mnie, a na wszelkie moje zapytania cierpliwie udzielał informacji telefonicznie. Z pewnością będę Go polecała moim znajomym jako sprawdzonego i skutecznego doradcę:-) Pozdrawiam

- Zadowolona Klientka  Doradca Kredytowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Co tu dużo pisać... Wszystko przez Marcina. Gdyby nie on nie mielibyśmy kredytu na 10 lat i żylibyśmy szczęśliwie. A tak... Miesiąc w miesiąc przypomina o nim nasza rata :( a tak serio: pełen profesjonalizm i idealne podejście do tematu, w 3 dni sprawa była załatwiona. POLECAMY.

- Agnieszka i Andrzej Idealny Doradca! (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Szybko, miło i profesjonalnie. Obsługa kompleksowa. Czas, który musielibyśmy poświęcić na wypełnianie formalności wymaganych przez banki, przeznaczyliśmy na coś innego.... a to dzięki Panu Marcinowi Peza, który nie zawiódł nas. Otrzymaliśmy wymarzony kredyt i od miesiąca mieszkamy we własnym mieszkaniu. Dziękujemy! Iwona i Sebastian W.

- Iwona i Sebastian W. Kredyt hipoteczny - zakup mieszkania (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Mam przyjemność wystawienia pierwszej rekomendacji i jest to o tyle przyjemniejsze, że jest ona w 100 % pozytywna. Pan Marcin jest osobą solidną i bardzo kompetentną a przy tym bardzo miły i sympatyczny. Przedstawia wiele propozycji i pomaga wybrać najlepszą. Można mu zaufać, gdyż jeśli podejmie się jakiegoś zadania będzie ono pomyślnie dla klienta sfinalizowane. Z czystym sumieniem polecam!!!!!

- Anna Makarewicz pożyczka hipoteczna (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pana Marcina poznaliśmy w czasie,w którym najbardziej potrzebowaliśmy kogoś takiego. Okazał się najmilszym i pełnym zaufania doradcą, z jakim mieliśmy do czynienia. Jego fachowość w tym co robi jest pełna uznania. Podszedł do naszej sprawy bardzo indywidualnie i profesjonalnie.Z czystym sumieniem polecamy Pana Marcina i życzymy sobie i innym współpracy z takim człowiekiem.

- Agnieszka i Wojciech G. kredyt na mieszkanie (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi Pana Marcina. Naszą sprawę prowadził sumiennie, w każdej chwili mogliśmy liczyć na Jego pomoc. Pan Marcina jest osobą solidną, kompetentną, przede wszystkim skuteczną. Znakomicie potrafi doradzić, podpowiedzieć, zaproponować korzystne rozwiązanie. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu Pana Marcina oraz Jego przyjacielskiemu podejściu do klienta, zrealizowaliśmy swoje marzenie o własnym mieszkaniu :-)

- Marzena i Damian kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi Pana Marcina. Z bogatej oferty kredytów na rynku pomógł nam w uzyskaniu tego z najniższym oprocentowaniem. Sam zajął się dopełnianiem wszelkich formalności, proponował korzystniejsze rozwiązania, tłumaczył zawiłości bankowe, zwracał uwagę na ważne elementy nie tylko umowy bankowej ale i przedwstępnej podpisywanej ze sprzedającymi mieszkanie. Marcin Peza to osoba bardzo kompetentna, pełna profesjonalizmu i przede wszystkim życzliwa. Jeśli zdecydujemy się na jeszcze jakiś kredyt to tylko z pomocą tego Pana.

- Katarzyna i Maciej Kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki - Białystok, podlaskie


Pan Marcin jest bardzo miłym, kompetentnym, solidnym i co najważniejsze skutecznym doradcą, najbardziej zaangażowanym w interes klienta z jakim miałam przyjemność. Pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny, co nie było taką łatwa sprawą. Dzięki jego pomocy zaoszczędziliśmy też mnóstwo czasu i stresu. Szczerze polecam. Dziękuję i pozdrawiam.

- Jolanta Musiałczyk kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z wielką przyjemnością dołączamy do grona osób, którym dane było spotkać Pana Marcina w drodze uzyskania kredytu, czasami, tak jak w naszym przypadku, rzeczy omal niemożliwej. Pan Marcin wykazał się pełnym zaangażowaniem, kompetencją, skutecznością i otwartością na klienta. Pomógł w załatwianiu wszelkich formalności, służył pomocą i radami na każdym kroku, dzięki niemu zaoszczędziliśmy dużo czasu i stresu. Gdybyśmy mieli jednym zdaniem opisać i ocenić współpracę z Panem Marcinem Pezą, powiedzielibyśmy tak: " czuliśmy z mężem jakby naszymi sprawami kierował dobry i sprawdzony przyjaciel, na którym zawsze można polegać". To bardzo otwarta i życzliwa osoba. Dziękujemy za spełnienie marzenia o własnym gniazdku :) Przepięknej wiadomości sms w sylwestrową noc nie zapomnimy do końca życia:). Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc i gorąco pozdrawiamy:)

- Iwona i Paweł kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pana Marcina poznaliśmy w czasie,kiedy zastanawialiśmy się nad kupnem mieszkania. Okazał się osobą, dzięki której szybko i skutecznie przeszliśmy przez wszystkie zagadnienia kredytowe. Pan Marcin jest osoba odznaczającą się kompetencją i pełnym profesjonalizmem w tym co robi. Do klienta podchodzi w sposób indywidualny i z życzliwością. Z pełną świadomością możemy polecić każdemu takiego doradcę. Dziękujemy i pozdrawiamy :-).

- Justyna i Janusz K. kredyt hipoteczny z dopłatą (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią i absurdami polskiej biurokracji. Wysoka kultura, spokój, opanowanie, oprócz umiejętności zawodowych skierowanych do klienta, dał się poznać jako sympatyczny, otwarty człowiek. Służył pomocą w innych kwestiach - np. rzeczoznawcy i ubezpieczenia. Doradca godny polecenia, solidny profesjonalista, wspaniała współpraca.

- Maciek P. kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pana Marcina możemy polecić z pełną odpowiedzialnością. Udało nam się dostać kredyt hipoteczny konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach, choc początkowo wydawało się to wręcz niemożliwe. Pan Marcin okazał się osobą niezwykle rzetelną i znająca się na tym, co robi. Poza tym zawsze służył swoim czasem i pomocą; odległość tez nie stanowiła żadnej przeszkody (jesteśmy z Białegostoku). Zajął się wszelkimi formalnościami i podpowiedział najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy Mu za to niezwykle wdzięczni. Pan Marcin to również osoba niezwykle sympatyczna, uprzejma i dbająca o dobro klienta. Pana Marcina polecamy zatem w 100 % !

- Marta i Adam D. Kredyt konsolidacyjny (kredyty, pożyczki) - Białystok, podlaskie


Pan Marcin jest człowiekiem bardzo serdecznym i miłym, jest w swojej pracy bardzo konkretny i rzeczowy, wie jak najlepiej pomóc Swoim klientom. Doradza i pomaga, po uprzednim przeanalizowaniu wszystkich dostępnych możliwości. Zawsze sprawy doprowadza do końca, śledzi rozwój sytuacji, pomaga w załatwianiu dokumentów tak naprawdę nie będących Jego "działką". POLECAM PANA MARCINA JAKO DOSKONAŁEGO DORADCĘ !!!!!

- Grzegorz i Małgorzta Doradca Kredytowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Starałam się z mężem o kredyt na budowę domu. Trwało to kilka miesięcy z różnych względów merytorycznych, ale dzięki naszemu doradcy w końcu się udało. Jest to osoba odznaczająca się wysoką kulturą osobistą, kompetentną, potrafiącą w łatwy i zrozumiały sposób odpowiedzieć na nurtujące pytania. Wszystkie niezbędne dokumenty do podpisania umowy były gotowe tylko do podpisania. Nasza współpraca jest satysfakcjonująca. Pełen pozytyw. Polecam gorąco!

- Anna i Marcin Sienkiewicz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Jestem kierowcą zawodowym pracującym za granicą dla polskiej firmy. Kierowcy zawodowi wiedzą jaki wielkim problemem jest otrzymanie kredytu hipotecznego. Wizyty w bankach kończą się „uśmiechem” i odmową. O kredyt starałem się 4 m-ce i nic. Kontakt z Panem Marcinem zakończył się kredytem po 1 m-cu. Pan Marcin przedstawił oferty czytelnie, informował mnie o postępach krok po kroku. Kontaktował się poprzez sms, e-mail oraz telefon. Pomógł i doradził nawet ponad kredyt, jak przyjaciel. Pełny profesjonalizm przełożony na prosty język oraz szybki efekt. Szczerze polecam Pana Marcina wszystkim. Pozdrawiam i Dziękuję.

- Piotr Lesiecki Kredyt na mieszkanie (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest bardzo miłym, kompetentnym, solidnym i co najważniejsze skutecznym doradcą, najbardziej zaangażowanym w interes klienta z jakim miałam przyjemność. Pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny, co nie było taką łatwa sprawą. Dzięki jego pomocy zaoszczędziliśmy też mnóstwo czasu i stresu. Szczerze polecam. Dziękuję i pozdrawiam.

- Stanisława Krzysztof Durtan kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z wyrazami uznania i szacunku mamy przyjemność polecić usługi doradztwa kredytowego Pana Marcina i dołączyć do jego zadowolonych klientów. Z bogatej oferty kredytów na rynku pomógł nam w uzyskaniu tego najbardziej zadowalającego. Potrafił doradzić, pomógł wybrać i zaproponował korzystne rozwiązanie. Służył pomocą w wypełnianiu dokumentów, zajął się wszelkimi formalnościami, za co jesteśmy Mu ogromnie wdzięczni. Dzięki Niemu zaoszczędziliśmy dużo czasu i nerwów. Dzięki jego zaangażowaniu cała procedura udzielenia kredytu odbyła się sprawnie i z pozytywnym efektem. Pan Marcin jest osobą sumienną, życzliwą, serdeczną i mogliśmy liczyć na Jego pomoc również w sytuacji, która, jak przypuszczamy, nie należała do zakresu jego obowiązków. Mimo dzielącej nas ogromnej odległości nic nie stanowiło problemu w uzyskaniu kredytu i kompletowaniu wymaganych dokumentów. Dzięki Jego przyjacielskiemu i rzetelnemu podejściu nasza współpraca przebiegała w bardzo przyjemnej i sympatycznej atmosferze. Reasumując, jest to doradca godny polecenia. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc i gorąco pozdrawiamy:)

- Anna i Sławomir Kredyt hipoteczny na większe lokum (kredyty, pożyczki) - Gdańsk, pomorskie


Kompetentny, rzetelny, sumienny - profesjonalny. Dzięki zaangażowaniu Pana Marcina cała procedura związana z uzyskaniem kredytu przebiegła sprawnie i szybko. Gorąco polecam Pana Marcina - dla mnie to najlepszy doradca.

- Marta Kamińska kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do klienta , duża staranność w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji oraz skrócenia czasu zrealizowania wypłaty kredytu. Bardzo dobry kontakt osobisty jak i medialny a poza tym kompetentny doradca.

- Alicja i Mirosław Raczkiewicz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Giby, podlaskie


Bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo polecamy Pana Marcina Bez pomocy i ogromnej wiedzy jaką posiada Pan Marcin, nie uzyskalibyśmy naszego kredytu. Pełna dyspozycyjność, zaangażowanie i poczucie humoru – to wszystko w jednej osobie Pomaga we wszystkich formalnościach a przy podpisaniu umowy, przy okazji bardzo dobrze ją tłumaczy z Polskiego na Nasze Polecamy!

- Krystian Agnieszka Kupno Mieszkania (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest godnym polecenia doradcą. Jest skuteczny, szybki w załatwianiu formalności. Jest osobą miłą i bardzo kontaktową. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą skorzystać z doradztwa w sprawach kredytowych.

- Magdalena i Łukasz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Augustów, podlaskie


O Panu Marcinie dowiedzieliśmy się z polecenia znajomych i teraz sami możemy polecić tego doradcę z czystym sumieniem. Przez cały okres związany z formalnościami bankowymi był on w pełni oddany naszej sprawie, a my zawsze mieliśmy świadomość, że możemy na Nim polegać. Z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że gdyby nie Jego rady i zaangażowanie, nie mielibyśmy obecnie własnego "M". Pomoc Pana Marcina szczególnie polecamy dla osób, które nie zawsze mają czas na bankowa biurokrację i jednocześnie potrzebują kompetentnej osoby, która przeprowadzi przez gąszcz bankowych wymogów.

- Edyta i Marcin kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pana Marcina poznaliśmy dzięki poleceniu przez naszego znajomego a teraz sami Go polecamy. Bardzo miły i ciepły człowiek. Solidny rzetelny zaangażowany. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Mimo odległości przebrnęliśmy sprawnie z pozytywnym zakończeniem. Mamy własne M. Dziękujemy i pozdrawiamy. IWONA I KRZYSZTOF

- Iwona i Krzysztof  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Warszawa, mazowieckie


Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Marcina. Jest bardzo pomocny w tych zawiłych przepisach bankowych. Mimo wielu przeszkód udało nam się dotrzeć do celu. Dzięki Panu Marcinowi możemy realizować swoje największe marzenie, jakim jest zamieszkanie we własnym domu. Pan Marcin jest wspaniałym fachowcem a także miłą i sympatyczną osobą. zawsze służy pomocą. POLECAM!

- D.i Z. POLECAM PANA MARCINA! kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Olecko, warmińsko-mazurskie


Chciałabym bardzo gorąco polecić Pana Marcina wszystkim tym, którzy tak, jak ja boją się tego ogromu formalności związanych z kredytem. Z nim to była po prostu bajka, zero wysiłku. Na Pana Marcina trafiłam fuksem, myślę, że był dla mnie DAREM Z NIEBA!!! To PROFESJONALISTA w każdym calu i bardzo życzliwy, ciepły, przemiły człowiek. Polecam go każdemu, kto potrzebuje maksymalnego wsparcia. Panie Marcinie DZIĘKUJĘ!!!

- Agnieszka  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi za zaangażowanie i profesjonalizm w załatwianiu wszystkich formalności związanych kredytem hipotecznym. Dzięki Niemu mogliśmy wybrać najlepszą ofertę, nie tracąc czasu na wizyty we wszystkich bankach. Ponadto dokładnie "przetłumaczył" nam umowę zawieraną z Bankiem. Wszystkim polecamy pomoc oferowaną przez Pana Marcina!!!

Joanna i Tomasz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Chcielibyśmy, bardzo serdecznie polecić Pana Marcina, jest to naprawdę odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!!! Profesjonalista w każdym calu. Straciliśmy już wiarę w banki i we własne M., a tu nagle znajomy dał nam nr do Pana Marcina no i już mieszkanko kupione .) SUPER SZYBKO WSZYSTKO ZAŁATWIONE!!!! Dziękujemy i pozdrawiamy.

Stanisław i Ewelina wspaniały doradca (kredyty, pożyczki) - Suwałki - Płociczno, podlaskie


Pan Marcin jest profesjonalistą w 100%. Dzięki jego zaangażowaniu w to co robi, mogliśmy zaoszczędzić swój czas. Wybrał nam najbardziej korzystną ofertę kredytu mieszkaniowego. Współpraca z Panem Marcinem to sama przyjemność. Jest bardzo sympatycznym młodym człowiekiem a przede wszystkim wspaniałym doradcą finansowym. Człowiek warty polecenia! Dziękujemy.

Magda i Szczepan wspaniały doradca  (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Zdecydowanie polecam p. Marcina jako doradcę. Profesjonalne podejście, rzetelna wiedza oraz kultura osobista i życzliwość tworzą dobrego i kompetentnego doradcę. A dobry doradca to dużo mniej stresu przy wyborze banku z którym się wiążemy kredytem na „kilka” ładnych lat. Jeszcze raz szczerze polecam.

-   Agnieszka & Gerard kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z przebiegu współpracy z p.Marcinem. Jego duże zaangażowanie w naszą sprawę sprawiło, że została ona załatwiona szybko i bez żadnych przeszkód. Doceniamy także elastyczność p. Marcina, zawsze znalazł czas (najlepiej odpowiadający nam) na spotkanie. Jesteśmy kolejnym zadowolonym klientem. Znając już pełen profesjonalizm p.Marcina, możemy szczerze polecić go jako doradcę.

Emilia i Marcin kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Olecko, warmińsko-mazurskie


Współpraca z Marcinem i Moniką to czysta przyjemność!!! Z ich strony otrzymaliśmy szczere zaangażowanie w sprawę i pełen profesjonalizm, który zaowocował kredytem na zakup wymarzonego mieszkania :) Z czystym sumieniem należy powiedzieć, że są Oni osobami godnymi polecenia w 1000% ! ! ! Serdecznie dziękujemy i polecamy wszystkim współpracę z Nimi :)

-   Marcin & Madzia  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin doradził nam przy wyborze banku i bardzo sprawnie załatwił za nas formalności przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług.

Ewa i Krzysztof Budzińscy  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) -  Olecko - Suwałki, podlaskie


Marcin, to nie tylko rewelacyjny doradca, to też wspaniały człowiek :-) To, że współpraca będzie rewelacyjna, wiedziałem od razu, widząc jego tak liczne pozytywne rekomendacje, ale nie spodziewałem się tak dobrej relacji :-) Nie wiem jak Marcin to robił, ale w ogóle nie czułem całej biurokracji przez którą musi przebrnąć przedsiębiorca starając się o kredyt! Współpracując czułem się bardzo swobodnie! Z całą serdecznością polecam wszystkim – efekt murowany, a emocje po otrzymaniu kredytu na dobrych warunkach wywalczonych przez Marcina - bezcenne! Takiego doradce jak Marcin mógłbym polecać nawet w kosmosie :)

-   Michał T.  Kredyt Hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Marcinem. Przez cały okres współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz fachowość - i to tylko niektóre z atutów... jednym słowem wytrawny doradca.Sami nie dalibyśmy rady przejść przez tą drogę, szczególnie z ogromną ilością dokumentów, przez którą Pan Marcin poprowadził nas wytrwale. Po ciężkich próbach - udało się i jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z zakończenia naszej współpracy. Zaciąganie kredytu z takim doradcą jest o wiele łatwiejsze!

-    Ewa i Kamil  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Panie Marcinie jesteśmy wdzięczni za pomoc...Opinii jest spory rulon, a my nie dopiszemy jak widzę niczego nadzwyczajnego. Mówiąc krótko - wyłącznie dzięki Panu otrzymaliśmy kredyt. Jest Pan kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny. Jednak co najbardziej nam utkwiło w pamięci to Pana niezwykłe zaangażowanie. Osoba nie do zastąpienia!!! Czy Pan kiedyś odpoczywa? :) Wspaniała współpraca. Gorąco pozdrawiamy i życzymy wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.

-   Ilona&Tom  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Właściwa osoba na właściwym miejscu!. Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Marcinem. Przez cały czas współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm - i to tylko niektóre z jego atutów... jednym słowem wytrawny doradca. Profesjonalny, uśmiechnięty i mimo wielu obowiązków zawsze gotowy do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. SERDECZNIE POLECAMY!

Dorota i Paweł  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) Augustów, podlaskie


Jesteśmy zadowoleni z kompleksowej usługi jaką zaoferował nam Marcin Peza. Zaangażowanie, doświadczenie i profesjonalizm to cechy, które go charakteryzują. Z przyjemnością polecamy Marcina jako godnego zaufania Doradcę.

Ania i Marek  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z czystym sumieniem możemy polecić p. Marcina wszystkim którzy maja ochotę na zmianę w swoim życiu lecz potrzebują do tego trochę gotówki. Pan Marcin pomaga z całych swoich sił w uzyskaniu odpowiedniego kredytu w odpowiednim banku który ma dla danego klienta najlepsze warunki. Razem z żoną są w pełni dyspozycyjni, gotowi o każdej porze do rozmowy oraz fachowego wyjaśnienia danego problemu. Charakteryzuje go oprócz pełnego profesjonalizmu, zwykła ludzka życzliwość o którą to coraz ciężej,`a której to na pewno nie znajdziemy osobiście w banku. Dziękujemy za wsparcie, wyrozumiałość i nasz kredyt, a przede wszystkim za wielką pomoc w zrealizowaniu marzenia jakim było posiadanie własnego domu. Gorąco polecamy i pozdrawiamy.

Wojtek i Kasia  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Chcielibyśmy serdecznie podziękować panu Marcinowi za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na nasze nowe mieszkanie. Pan Marcin to nie tylko świetny specjalista, ale również sympatyczny i życzliwy człowiek, a takie połączenie gwarantuje fantastyczną obsługę - jednak wielu doradców to osoby miłe i kompetentne ? Co zatem wyróżnia pana Marcina? Niezaprzeczalnie fakt, że w swej pracy kieruje się dobrem i interesem klienta a nie banków, jest bardzo miły, pomocny, cierpliwy i w przystępny sposób przeprowadził nas przez gąszcz zawiłych formalności kredytowych. Wszystko załatwione profesjonalnie i w ekspresowym tempie – aż nie nadążałem z dostarczaniem potrzebnych dokumentów :). Z całego serca polecamy pana Marcina każdemu, kto poszukuje rzetelnego, kompetentnego oraz sympatycznego doradcy finansowego. Nie wyobrażamy sobie lepszej obsługi jak u Finansowego Marcina :), raz jeszcze dziękujemy za wszystko i polecamy w 100%. Pozdrawiamy

Dorota i Grzegorz  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią i absurdami polskiej biurokracji. Zawsze dostępny, przekazujący informacje w sposób jasny i zrozumiały. Wysoka kultura, spokój, opanowanie i niezbędna dawka poczucia humoru. Polecamy bez dwóch zdań.

Justyna i Kamil  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Z czystym sumieniem i przyjemnością polecamy Pana Marcina jako doradcę. Szybko, sprawnie, profesjonalnie i z życzliwością podszedł do tematu. Wszystkie formalności załatwiane w błyskawicznym tempie, wszelkie wątpliwości fachowo wyjaśniane. Dzięki Panu Marcinowi mam wrażenie, że kredyt "załatwił się" sam, chociaż oczywiście jest to zasługa pracy i zaangażowania skutecznego Doradcy. Jeszcze raz polecamy i serdecznie dziękujemy z pomoc :)

Przemek i Monika  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) -  Raczki, podlaskie


Dziękujemy za pomoc w znalezieniu kredytu i przejściu przez wszystkie procedury. Dziękujemy również za cierpliwość i fachowość.

Mariusz i Beata kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Cieszymy się z mężem, że mogliśmy poznać doradcę, który wie co robi. Pan Marcin po prostu zna się na swoim fachu. Cała ta biurokracja bankowa okazała się nie tak straszna, jak się nam to wydawało na samym początku starania się o kredyt. Tym komentarzem chcemy podziękować Panu Marcinowi za pomoc i  za okazaną cierpliwość.  Teraz mając już swoje długo oczekiwane mieszkanie, możemy tylko się śmiać z całej tej przebytej drogi pozyskiwania pieniędzy na nie. Żałujemy tylko jednego, że nie trafiliśmy do Pana wcześniej, Panie Marcinie.

Magdalena i Marcin kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, podlaskie


Doradca na 102. Rzetelny, miły i profesjonalny. Co tu dużo pisać -  fachowiec w swoim zawodzie. Sprawy związane z bankiem załatwiał sam, ja tylko podpisywałem potrzebne dokumenty, a na koniec samą umowę. Nie musiałem nawet przychodzić do jego biura, pan Marcin odwiedzał mnie w pracy i jak trzeba było również w domu. To też o czymś świadczy… Życzę panu długich lat w branży, potrzebni są tacy ludzie jak pan.

Sylwester  kredyt mieszkaniowy  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z doradcą Panem Marcinem Peza. Dzięki Niemu otrzymaliśmy kredyt i to dla nas jest najważniejsze. Sprawa nasza nie należała do łatwych i wiele prób zostało podjętych byśmy uzyskali w końcu kredyt, ale najważniejsze jest to, że się udało. Doskonale wiemy, że gdyby nie Pana pomoc to nic z tego by nie wyszło. I za to przede wszystkim jesteśmy wdzięczni. Pozdrawiamy serdecznie:-)

Anna i Krzysztof  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, podlaskie


Pomoc Pana Marcina jako doradcy była w naszym przypadku niezbędna. To On postarał się abyśmy otrzymali kredyt na budowę naszego domu. Było to nieproste zadanie, ale jak się okazało możliwe do wykonania osobie, która się na tym po prostu zna!  Szczere wyrazy sympatii i  podziękowania. 

Mariusz i Justyna B. kredyt budowlany (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Jesteśmy wdzięczni za fachową obsługę. Dziękujemy za wszystkie wyjaśnienia i odpowiedzi na nasze męczące pytania. Za dojazdy o każdej porze dnia, nawet do pracy:-) Wspaniale byłoby gdyby każdy doradca w banku był taki jak pan Marcin Peza. Jest to człowiek bardzo życzliwy, miły i z dużym doświadczeniem i wiedzą. Współpraca z nim była przyjemnością.  

-  Anna i Radosław R.  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) – Augustów, podlaskie


Dziękujemy za miłą współpracę i doprowadzenie naszej sprawy do udanego końca.

-  Marzena i Zbigniew  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Augustów, podlaskie


Z czego się przede wszystkim cieszę to to, że uniknąłem biegania po bankach. To dzięki panu, panie Marcinie mogłem zaoszczędzić swój czas i wysiłek i spożytkować obie te rzeczy na inne sprawy. Oczywiście bez mego udziału nie byłoby możliwe otrzymanie kredytu:-), ale oszczędność tego wszystkiego była i jest dla mnie bardzo istotna. No cóż kredyt jest, mieszkanie również …  teraz pozostało mi tylko spłacanie rat przez kolejne 30 lat… Ale bez tego ani rusz:-)

-  Hubert W.  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Augustów, podlaskie


Sympatyczny kontakt i profesjonalne podejście do nas, jako do klientów. Jesteśmy naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Kredyt otrzymaliśmy dosyć szybko i to na fajnych warunkach. Dziękujemy i polecamy.

-  Aldona i Tomasz  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Norwegia


Z przyjemnością polecam Pana Marcina jako doradcę. Wielkie zaangażowanie, miła współpraca, profesjonalna obsługa. Dzięki Niemu uzyskałam kredyt szybko i bez nerwów. Polecam i serdecznie dziękuję za pomoc.

-  Paulina  kredyt gotówkowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Dziękujemy za czas, który poświęcił Pan dla naszej sprawy. Kredyt przyznany, a wraz z jego otrzymaniem  zakończyły się nasze  problemy ze zbywcą. Mieszkanie ma już swoich nowych właścicieli. Bardzo nas to cieszy. Jest nam bardzo miło, że możemy tym komentarzem polecić Pana usługi innym osobom. Życzymy wielu sukcesów!

Katarzyna i Mirosław kredyt na mieszkanie  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Jasno, szybko i na temat. Tak wyglądało wzięcie kredytu za pośrednictwem Pana Marcina Pezy. Przez cały proces brania kredytu nie pojawiły się żadne problemy. Byliśmy informowani o postępach na bieżąco. Nasz doradca  wyręczał nas nawet w dostarczaniu do banku potrzebnych dokumentów. Do banku, po raz pierwszy, zawitaliśmy po to, by podpisać już umowę kredytową:-)

- Grażyna i Michał J.  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Jesteśmy zadowoleni z usług pana Marcina Pezy. Współpraca z nim jest czystą przyjemnością. Pan Marcin jest bardzo cierpliwym i rzetelnym człowiekiem. Z wielką przyjemnością możemy polecić pomoc pana Marcina każdemu.

Magdalena i Sebastian Łapińscy  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Nie chcielibyśmy się powtarzać, ale tu się nie da inaczej:-) Jak pozostali Pana klienci jesteśmy również zadowoleni z przebiegu naszej współpracy i chcemy bardzo, ale to bardzo podziękować za pomoc w otrzymaniu pieniędzy na zakup naszego domu. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim poszukującym kredytu.

-  Ewa i Tomasz J.  kredyt na zakup domu (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi doradcze świadczone przez Pana Marcina. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do mojej sprawy doprowadziło do szczęśliwego zakończenia naszej współpracy poprzez dobranie oferty kredytowej dla mnie w taki sposób, że kredyt okazał się być "uszytym na miarę". Z Panem Marcinem jest bardzo szybka i jednocześnie bardzo konkretna współpraca. Polecam go swoim znajomym i wiem, że są już jego zadowolonymi klientami.

-  Ania z Gołdapi  kredyt konsolidacyjny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecamy wszystkim osobom chcącym uzyskać jakikolwiek kredyt, naprawdę szybko, sprawnie i bezboleśnie :-). Sami byśmy z tym się nie uporali, a na pewno nie na tak korzystnych warunkach.

-  Sławek i Sylwia  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Na początku próbowałem dostać kredyt z innym doradcą, niestety były problemy z powodu interpretacji ustawy wobec zakupu mieszkania ze spółdzielni z dotacją. Męczyłem się tak pół roku, później z polecenia trafiłem do Pana Marcina, który w ciągu 3 tygodni uzyskał dla mnie kredyt. Jestem mu bardzo wdzięczny za pomoc, i będę go zawsze wszystkim polecał - bo warto :) Dla Pana Marcina udało się załatwić kredyt, który był nie do "przejścia" dla innych.

- Karol P.  kredyt hipoteczny z MdM  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Ufff… już po wszystkim:-) Nasze małe mieszkano mamy  przede wszystkim dzięki współpracy z Panem Marcinem.  Przebiegała ona w miłej i bezproblemowej atmosferze. Pan Marcin pomógł nam otrzymać kredyt.  Jego osoba kojarzy nam się teraz przede wszystkim z rzetelnością i z dużym profesjonalizmem. Byliśmy wyręczani wszędzie tam, gdzie było to tylko możliwe. Cieszymy się, że mogliśmy Pana poznać, Panie Marcinie:-) Pozdrawiamy.

- Janina i Jakub K.  kredyt hipoteczny   (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Giżycko, warmińsko - mazurskie


Jest nam miło dołączyć do kolejnych zadowolonych klientów Pana Marcina. Pełen profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do klienta. Zdecydowanie polecamy!!!!

-  Marlena i Adam  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizmu fachowiec w sprawach finansowych. Pan Marcin znajduje oferty spełniające oczekiwania oraz pomaga przejść przez całą procedurę, aż do uzyskania kredytu. Ważne jest, że kontakt z Panem Marcinem nie kończy się w chwili uzyskania kredytu, tylko trwa dalej. Polecam każdemu usługi Pana Marcina!

-  Kamil K.  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Nasze starania o kredyt były trudne (własna działalność gospodarcza, dosyć młody wiek ;), odległość). Na stałe mieszkamy w Warszawie, więc myśleliśmy, że branie doradcy aż Suwałk dodatkowo utrudni naszą sytuację, ale Pan Marcin można powiedzieć, że to nasz "doradca rodzinny" :), więc zdecydowaliśmy się powierzyć nasze sprawy właśnie Jemu. Nie możemy napisać złego słowa. Kontakt telefoniczny wystarczył, który był rewelacyjny. Pan Marcin pomagał nam dosłownie we wszystkim. Sam kontaktował się z naszym deweloperem (zaoszczędziło nam to sytuacji stresujących :), a nawet osobiście odbierał nasze dokumenty od księgowej i rzeczoznawcy (tak na prawdę sami powinniśmy to robić). Warte podkreślenia jest także to, że Pan Marcin tłumaczył nam wszystko "na jabłkach i gruszkach", a w tych wszystkich umowach można się zagubić :). Zdecydowanie polecamy usługi Pana Marcina. Jesteśmy przekonani, że każdy będzie zadowolony tak samo jak my!

- Magdalena i Jakub Bokuniwicz   kredyt na mieszkanie  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Warszawa, mazowieckie


Gorąco polecam doradztwo Moniki i Marcina. Ich profesjonalne i rzetelne podejście sprawiło, że w sposób szybki i bezbolesny otrzymałem kredyt, który na początku wcale nie był taki oczywisty. Dodatkowym ich atutem jest spokój opanowanie i cierpliwość do klienta:-). Warto również dodać odległość jaka nas dzieliła -Suwałki Tarnów - a pomimo tego się udało. Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam:-))

-  Adrian  kredyt konsolidacyjny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Tarnów, małopolskie


Pan Marcin to rewelacyjny doradca. Szybko i sprawnie pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i dyspozycyjność. Fachowa znajomość realiów banków. Polecamy każdemu, kto poszukuje dobrego i kompetentnego Doradcy Finansowego.

- Joanna i Tomek   kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizm i klasa. Uzyskanie kredytu na optymalnych warunkach oraz przy minimalnym zaangażowaniu z naszej strony w biurokrację i "załatwianie". Bardzo dobry kontakt i ciepła osobowość. Polecamy

- Sebastian i Ewa  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z panem Marcinem Peza..Jest bardzo cierpliwym i rzetelnym człowiekiem. Pan Marcin doradził nam przy wyborze banku i bardzo sprawnie załatwił za nas formalności przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług .Człowiek warty polecenia. Dziękujemy

- Grzegorz i Sabina   kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Sejny, podlaskie


Dziękujemy za fantastyczną obsługę i profesjonalne podejście. Usługi Pana Marcina Pezy są na najwyższym poziomie.

-  Beata i Tomek H. kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskieWspółpraca z Panem Marcinem opierała się nie tylko na niesłychanym profesjonalizmie ale również ogromnych pokładach życzliwości. Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegł zaskakująco szybko. Pan Marcin umie słuchać klienta, dlatego jest to w pełni indywidualne podejście i niejednokrotnie ogromna pomoc. Z całą odpowiedzialnością polecam firmę i życzę wszystkim Państwu takich ludzi na swojej drodze jak Pan Marcin.

-  Iwona O. opinia klienta  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap,warmińsko-mazurskie


Polecam Pana Marcina z pełną odpowiedzialnością, ponieważ pomaga przejść przez całą biurokrację związaną z kredytem od początku do końca. Nie wywiera presji związanej z podpisaniem umowy,czy z tym że nie dostanie wynagrodzenia jak zrezygnujemy albo zmienimy zdanie i nie pogania tak jak inni doradcy... Ba Jest słowny,konkretny, rzetelny i punktualny, co ceni się w tych czasach i do czego ja przykładam dużą uwagę.Dlatego Polecam spróbować, porównać itd...

-  Kamil L. kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Marcinem. Przez cały okres współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz fachowość. Sami nie dalibyśmy rady przejść przez tą drogę, szczególnie z ogromną ilością dokumentów, przez którą Pan Marcin poprowadził nas wytrwale. Po długim oczekiwaniu udało się otrzymać kredyt. Bardzo Dziękujemy!

-  Agata i Arek  MdM (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Polecam współpracę z Panem Marcinem. Zaangażowany, fachowy, konkretny. Jestem zadowolona ze współpracy.

-  Katarzyna Gałaszewska  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Polecam współpracę z Panem Marcinem. Papierologia kredytowa jest tak obszerna i złożona, że prosty człowiek bez pomocy fachowców takich jak Pan Marcin, nie przebrnąłby przez nią bez trudności. Jego osoba nie tylko jasno i rzetelnie przekłada język bankowy na nasz, tłumacząc niezrozumiałe zagadnienia, ale również prowadzi całą niezbędną dokumentację od początku do końca. Co ważne,nie namawia klientów do korzystania z ofert konkretnych banków, przedstawia jedynie najkorzystniejsze i pozostawia do decyzji klienta. Współpraca z Panem Marcinem to oszczędność czasu i nerwów.

-  Edyta Goncerzewicz  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Zdecydowanie polecam i dziękuję Panu Marcinowi za nieocenioną pomoc w wybraniu najkorzystniejszej oferty kredytowej,wypełnieniu oraz dostarczeniu całej dokumentacji związanej zarówno z kredytem, jak i z dofinansowaniem w ramach programu MDM.

-  Aleksandra kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Pomoc Pana Marcina w uzyskaniu kredytu jest niezastąpiona. W zasadzie otrzymanie kredytu nie wiązało się nawet z koniecznością przerywania pracy zawodowej. Pan Marcin zajął się praktycznie wszystkim. Polecam.

-  Katarzyna Orłowska  Polecam (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskieProfesjonalista i jeszcze raz profesjonalista. Wielkie zaangażowanie, miła współpraca, profesjonalna obsługa - jednym słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu. Zdecydowanie polecamy p. Marcina - dla nas to najlepszy, kompetentny doradca.

- Alina i Andrzej B. kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Augustów, podlaskie


 Rzetelna obsługa, miła współpraca, wielkie zaangażowanie, profesjonalna pomoc w trudnej dokumentacji bankowej i nie tylko. Przy pomocy Pana Marcina otrzymanie kredytu nie stwarza żadnych problemów. Bardzo dziękujemy Panie Marcinie. POLECAM WSZYSTKIM!!!

Teresa i Zbigniew W. kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Współpraca z Panem Marcinem jest rewelacyjna. Pełen profesjonalizm i rzetelność. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Gorąco polecam.

- Ewa i Marcin Gorąco polecam Doradcę kredytowego (kredyty, pożyczki) - Olecko, warmińsko-mazurskie


Ogromne podziękowania dla pana Marcina. Dzięki jego pomocy dostaliśmy kredyt hipoteczny i już mieszkamy we własnym m. Świetny doradca finansowy, doradzi, odpowie na każde pytanie. Polecamy pana Marcina każdemu!

- Julka&Gosia&Darek własne M, kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizm, uzyskaliśmy kredyt na najlepszych warunkach. Doradca finansowy w 100% do polecenia!

- Bożena i Krzysztof kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest z najwyższej półki profesjonalizmu .Rzeczowy , miły ,kontaktowy, a przy tym w 100 % pewny i godny zaufania. Dziękujemy za przemiłą atmosferę . Szczerze polecamy :)

- Tomasz i Wioletta kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Polecam Pana Marcina jest bardzo dobrym doradcą. Wie co robi i potrafi to robić:)

- Mariusz - dobry doradca; kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest najlepszy w tyn co robi. Załatwił nam kredyt i unikneliśmy biegania po bankach, wszystkie dokumenty związane z kredytem zostały wypełnione przez pana Marcina i złożone w placówkach banków. polecamy tego doradcę

- Agnieszka i Przemek kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest stworzony do swojej pracy! pełny profesjonalizm, odpowiedz jasna na każde pytanie, dzięki niemu uniknęlismy biegania po bankach i rozmów z ich pracownikami wszystko zrobił za nas, a teraz mamy własne M. dziękujemy za współpracę, pozdrawiamy

- Marta i Jarek kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizm.

- Tomasz i Beata kredyt firmowy na zakup lokalu usługowego (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Dzięki Marcinowi dostaliśmy kredyt, profesjonalnie podchodzi do tego co robi, załatwia wszelkie formalności związane z dużą ilością "papierów", dobrze tłumaczy na jakich warunkach jest kredyt, odpowiada na wszystkie pytania, polecam tego doradcę i myślę że wam też pomoże.

- Emilka i Andrzej kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Zdecydowane 3 razy TAK:) Polecam pełen profesjonalizm.

- Agnieszka pełen profesjonalizm; (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


pelen profesjonalizm co tu gadac trzeba sie przekonac i pojsc do pana Marcina POLECAM

- Grzesiek  polecam; (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Profesjonalna pomoc. Dzięki Panu Marcinowi udało mi się poukładać sprawy finansowe. Polecam. W dzisiejszych czasach niech finansami zajmują się fachowcy.

- Agnieszka kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Polecamy z korzystania usług Pana Marcina.Byliśmy przekonani,że w naszej sytuacji uzyskanie kredytu będzie niemozliwe,ale dzięki pomocy p.Marcina mamy własne mieszkanie.Nie musicie latać po bankach i dowiadywać się,załatwia wszystko od A do Z pełen profesjonalizm.Bardzo ważna rzecz dla niektórych,że jest to nieodpłatne,więc warto POLECAMY umów się na rozmowę a nie pożałujesz odpowie na każde zadane pytanie

- Renata i Mariusz - kredyt (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Godna polecenia osoba fachowa pomoc, pełen profesjonalizm. Jak nie masz czasu biegać po bankach przeraża Cie biurokracja to Pan Marcin Ci pomoże. SUPER DORADCA!!!

- Katarzyna i Tomasz  SUPER DORADCA!!! - (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Jeśli znalazłeś sobie super mieszkanko, całkiem niedrogie, w super miejscu i teściowa Cię naciska na wyprowadzkę, a nie masz tyle pieniążków, zajdź do Pana Marcina a on Ci szybko i profesjonalnie pomoże załatwic kredyt :)

- L&D  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pełny profesjonalizm, fachowa pomoc, dokładne objaśnienie. Bardzo dobry doradca finansowy, pomoże w załatwieniu każdej sprawy związanej z kredytem. Gorąco polecam!!!!

- Ewa z własnym  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Pełny profesjonalizm, ludzkie podejście, nasza sprawa została załatwiona lepiej i szybciej niż się spodziewaliśmy. Serdecznie polecamy a Panu Marcinowi dziękujemy za miłą współpracę :)

- Diana i Piotr kredyt gotówkowy (kredyty, pożyczki) - Rajgród, podlaskie


Polecam , pełen profesjonalizm, konkretne informacje

- Krzysztof kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki


Jeśli chcesz uniknąć rozmowy z pracownikami banków, którzy (jak w tej reklamie) mówią do Ciebie w innym języku przyjdź do Pana Marcina- on pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę, pokieruję i pomorze załatwić wszelkie formalności.

- Ewa i Jasiek kredyt  (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pana Marcina Pezy. Załatwianie kredytu to czysta przyjemność. Zaoszczędziłem ok 10 tys. zł w stosunku do kredytu, który sam wybrałem.
Osoba godna polecenia !!

Kamil Taraszkiewicz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki - Warszawa, mazowieckie


Serdecznie polecamy skorzystanie z usług Pana Marcina Pezy. Pan Marcin jest osobą solidną,kompetentną i życzliwą.Jego fachowość w tym co robi jest pełna uznania i polecenia innym.Doradca o bardzo wysokim poziomie-potrafi pomóc w przypadkach,które wydają się nie do pokonania.Dziękujemy i pozdrawiamy.

Mariola i Wojtek kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Polecamy Pana Marcina. Jesteśmy zadowoleni z jego pomocy, mieszkamy w końcu w swoim mieszkaniu. Kompetencją i wiedzą przewyższał nie jednego pracownika banku z którym mieliśmy do czynienia.

- Monika i Krzysztof R. kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Serdecznie polecamy p. MARCINA , ponieważ to osoba pracowita, sumienna, bardzo życzliwa a także co chyba najważniejsze kompetentna.Wszystko co trudne stało się łatwe. Mamy swoje wymarzone m. czego i Wam wszystkim życzymy!!!

- Dorota i Zbigniew Sz. kredyt na większe m.(kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest najbardziej profesjonalnym doradcą jaki może być. Sprawnie i szybko załatwił nam kredycik na wymarzony domek , gdzie w innych bankach straciliśmy cenny czas i nerwy :)) Serdecznie polecamy Pana Marcina gdyż jest niezawodny i w 100% można na Niego liczyć :)) Pozdrowionka Panie Marcinie :))

- Przemek i Aneta  kredyt na domeczek :)) (kredyty, pożyczki) - Suwałki - Krzywe, podlaskie


Jesteśmy młodymi ludźmi którzy potrzebowali zastrzyku gotówki na wykończenie domu. Pan Marcin jest  osoba która pomogła nam spełnić nasze plany.Jest kompetentny i bardzo życzliwy. Do spraw podchodzi z pełnym zaangażowaniem i fachowością. Jest osobą godną polecenia.

- Daniel i Żaneta Kredyt Hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Olecko, warmińsko-mazurskie


Dzięki profesjonalizmowi Pana Marcina ziściliśmy marzenie o własnym mieszkaniu. Pan Marcin jest bardzo kompetentnym i zaangażowanym człowiekiem w interesie klienta, dlatego nasze plany zostały szybko zrealizowane bez żadnych problemów. Polecamy i zachęcam do korzystania z usług akurat tego doradcy.

- Renata Ch. Kredyt Hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin co tu dużo się rozpisywać po prostu PROFESJONALISTA w każdym calu. Człowiek rzetelny szybki w działaniu, posiadający ogromna wiedzę w dziedzinie bankowości, połączoną z wysoką kulturą osobistą. Dzięki pomocy Pana Marcina spełniliśmy swoje marzenie o posiadaniu własnego M. Gorąco polecamy!!!!!

- Marcin i Anna Pan Marcin; (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Serdecznie polecam usługi Pana Marcina. Szybko, sprawnie profesjonalnie. Kamil Taraszkiewicz LadneFelgi.pl

- Kamil Podziękowanie; (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z czystym sumieniem polecamy usługi Pana Marcina, osoba bardzo konkretna, profesjonalna. Dojechał do nas, przygotował najkorzystniejsze warianty, wytłumaczył wszelkie wątpliwości, złożył wszelką dokumentację. Profesjonalizm i szybkie działania p. Marcina przyczyniły się do tego w ciągu dwóch tygodni otrzymaliśmy kredyt. POLECAMY! Dziękujemy za miłą współpracę.

- Maciek i Agnieszka POLECAMY!!! (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Szkoda że nie ma 6, a to zapewne dlatego, że Pan Marcin nie spłaca kredytów, które załatwia w trybie expresowym. Gdyby można było wszystko tak szybko załatwiać... Załatwienie kredytu, notariusz, sprawdzenie hipoteki, biurokracja itp. w 10 dni i to za free!!! Kubica to przy Panu Marcinie pionek. GORĄCO POLECAMY JAK CHCECIE MIEĆ WŁASNE "M"!!!

- Ania i Piotrek WSPÓŁPRACA na "6"  (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin Peza jest osobą godną najwyższego polecenia, zarówno pod względem obsługi, rzetelności jak i fachowości w tym co robi. Dzięki Niemu uzyskałam kredyt szybko i bez nerwów. Poświęcił swój czas na dojazd do mnie, a na wszelkie moje zapytania cierpliwie udzielał informacji telefonicznie. Z pewnością będę Go polecała moim znajomym jako sprawdzonego i skutecznego doradcę:-) Pozdrawiam

- Zadowolona Klientka  Doradca Kredytowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Co tu dużo pisać... Wszystko przez Marcina. Gdyby nie on nie mielibyśmy kredytu na 10 lat i żylibyśmy szczęśliwie. A tak... Miesiąc w miesiąc przypomina o nim nasza rata :( a tak serio: pełen profesjonalizm i idealne podejście do tematu, w 3 dni sprawa była załatwiona. POLECAMY.

- Agnieszka i Andrzej Idealny Doradca! (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Szybko, miło i profesjonalnie. Obsługa kompleksowa. Czas, który musielibyśmy poświęcić na wypełnianie formalności wymaganych przez banki, przeznaczyliśmy na coś innego.... a to dzięki Panu Marcinowi Peza, który nie zawiódł nas. Otrzymaliśmy wymarzony kredyt i od miesiąca mieszkamy we własnym mieszkaniu. Dziękujemy! Iwona i Sebastian W.

- Iwona i Sebastian W. Kredyt hipoteczny - zakup mieszkania (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Mam przyjemność wystawienia pierwszej rekomendacji i jest to o tyle przyjemniejsze, że jest ona w 100 % pozytywna. Pan Marcin jest osobą solidną i bardzo kompetentną a przy tym bardzo miły i sympatyczny. Przedstawia wiele propozycji i pomaga wybrać najlepszą. Można mu zaufać, gdyż jeśli podejmie się jakiegoś zadania będzie ono pomyślnie dla klienta sfinalizowane. Z czystym sumieniem polecam!!!!!

- Anna Makarewicz pożyczka hipoteczna (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pana Marcina poznaliśmy w czasie,w którym najbardziej potrzebowaliśmy kogoś takiego. Okazał się najmilszym i pełnym zaufania doradcą, z jakim mieliśmy do czynienia. Jego fachowość w tym co robi jest pełna uznania. Podszedł do naszej sprawy bardzo indywidualnie i profesjonalnie.Z czystym sumieniem polecamy Pana Marcina i życzymy sobie i innym współpracy z takim człowiekiem.

- Agnieszka i Wojciech G. kredyt na mieszkanie (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi Pana Marcina. Naszą sprawę prowadził sumiennie, w każdej chwili mogliśmy liczyć na Jego pomoc. Pan Marcina jest osobą solidną, kompetentną, przede wszystkim skuteczną. Znakomicie potrafi doradzić, podpowiedzieć, zaproponować korzystne rozwiązanie. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu Pana Marcina oraz Jego przyjacielskiemu podejściu do klienta, zrealizowaliśmy swoje marzenie o własnym mieszkaniu :-)

- Marzena i Damian kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi Pana Marcina. Z bogatej oferty kredytów na rynku pomógł nam w uzyskaniu tego z najniższym oprocentowaniem. Sam zajął się dopełnianiem wszelkich formalności, proponował korzystniejsze rozwiązania, tłumaczył zawiłości bankowe, zwracał uwagę na ważne elementy nie tylko umowy bankowej ale i przedwstępnej podpisywanej ze sprzedającymi mieszkanie. Marcin Peza to osoba bardzo kompetentna, pełna profesjonalizmu i przede wszystkim życzliwa. Jeśli zdecydujemy się na jeszcze jakiś kredyt to tylko z pomocą tego Pana.

- Katarzyna i Maciej Kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki - Białystok, podlaskie


Pan Marcin jest bardzo miłym, kompetentnym, solidnym i co najważniejsze skutecznym doradcą, najbardziej zaangażowanym w interes klienta z jakim miałam przyjemność. Pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny, co nie było taką łatwa sprawą. Dzięki jego pomocy zaoszczędziliśmy też mnóstwo czasu i stresu. Szczerze polecam. Dziękuję i pozdrawiam.

- Jolanta Musiałczyk kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z wielką przyjemnością dołączamy do grona osób, którym dane było spotkać Pana Marcina w drodze uzyskania kredytu, czasami, tak jak w naszym przypadku, rzeczy omal niemożliwej. Pan Marcin wykazał się pełnym zaangażowaniem, kompetencją, skutecznością i otwartością na klienta. Pomógł w załatwianiu wszelkich formalności, służył pomocą i radami na każdym kroku, dzięki niemu zaoszczędziliśmy dużo czasu i stresu. Gdybyśmy mieli jednym zdaniem opisać i ocenić współpracę z Panem Marcinem Pezą, powiedzielibyśmy tak: " czuliśmy z mężem jakby naszymi sprawami kierował dobry i sprawdzony przyjaciel, na którym zawsze można polegać". To bardzo otwarta i życzliwa osoba. Dziękujemy za spełnienie marzenia o własnym gniazdku :) Przepięknej wiadomości sms w sylwestrową noc nie zapomnimy do końca życia:). Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc i gorąco pozdrawiamy:)

- Iwona i Paweł kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pana Marcina poznaliśmy w czasie,kiedy zastanawialiśmy się nad kupnem mieszkania. Okazał się osobą, dzięki której szybko i skutecznie przeszliśmy przez wszystkie zagadnienia kredytowe. Pan Marcin jest osoba odznaczającą się kompetencją i pełnym profesjonalizmem w tym co robi. Do klienta podchodzi w sposób indywidualny i z życzliwością. Z pełną świadomością możemy polecić każdemu takiego doradcę. Dziękujemy i pozdrawiamy :-).

- Justyna i Janusz K. kredyt hipoteczny z dopłatą (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią i absurdami polskiej biurokracji. Wysoka kultura, spokój, opanowanie, oprócz umiejętności zawodowych skierowanych do klienta, dał się poznać jako sympatyczny, otwarty człowiek. Służył pomocą w innych kwestiach - np. rzeczoznawcy i ubezpieczenia. Doradca godny polecenia, solidny profesjonalista, wspaniała współpraca.

- Maciek P. kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pana Marcina możemy polecić z pełną odpowiedzialnością. Udało nam się dostać kredyt hipoteczny konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach, choc początkowo wydawało się to wręcz niemożliwe. Pan Marcin okazał się osobą niezwykle rzetelną i znająca się na tym, co robi. Poza tym zawsze służył swoim czasem i pomocą; odległość tez nie stanowiła żadnej przeszkody (jesteśmy z Białegostoku). Zajął się wszelkimi formalnościami i podpowiedział najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy Mu za to niezwykle wdzięczni. Pan Marcin to również osoba niezwykle sympatyczna, uprzejma i dbająca o dobro klienta. Pana Marcina polecamy zatem w 100 % !

- Marta i Adam D. Kredyt konsolidacyjny (kredyty, pożyczki) - Białystok, podlaskie


Pan Marcin jest człowiekiem bardzo serdecznym i miłym, jest w swojej pracy bardzo konkretny i rzeczowy, wie jak najlepiej pomóc Swoim klientom. Doradza i pomaga, po uprzednim przeanalizowaniu wszystkich dostępnych możliwości. Zawsze sprawy doprowadza do końca, śledzi rozwój sytuacji, pomaga w załatwianiu dokumentów tak naprawdę nie będących Jego "działką". POLECAM PANA MARCINA JAKO DOSKONAŁEGO DORADCĘ !!!!!

- Grzegorz i Małgorzta Doradca Kredytowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Starałam się z mężem o kredyt na budowę domu. Trwało to kilka miesięcy z różnych względów merytorycznych, ale dzięki naszemu doradcy w końcu się udało. Jest to osoba odznaczająca się wysoką kulturą osobistą, kompetentną, potrafiącą w łatwy i zrozumiały sposób odpowiedzieć na nurtujące pytania. Wszystkie niezbędne dokumenty do podpisania umowy były gotowe tylko do podpisania. Nasza współpraca jest satysfakcjonująca. Pełen pozytyw. Polecam gorąco!

- Anna i Marcin Sienkiewicz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Jestem kierowcą zawodowym pracującym za granicą dla polskiej firmy. Kierowcy zawodowi wiedzą jaki wielkim problemem jest otrzymanie kredytu hipotecznego. Wizyty w bankach kończą się „uśmiechem” i odmową. O kredyt starałem się 4 m-ce i nic. Kontakt z Panem Marcinem zakończył się kredytem po 1 m-cu. Pan Marcin przedstawił oferty czytelnie, informował mnie o postępach krok po kroku. Kontaktował się poprzez sms, e-mail oraz telefon. Pomógł i doradził nawet ponad kredyt, jak przyjaciel. Pełny profesjonalizm przełożony na prosty język oraz szybki efekt. Szczerze polecam Pana Marcina wszystkim. Pozdrawiam i Dziękuję.

- Piotr Lesiecki Kredyt na mieszkanie (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest bardzo miłym, kompetentnym, solidnym i co najważniejsze skutecznym doradcą, najbardziej zaangażowanym w interes klienta z jakim miałam przyjemność. Pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny, co nie było taką łatwa sprawą. Dzięki jego pomocy zaoszczędziliśmy też mnóstwo czasu i stresu. Szczerze polecam. Dziękuję i pozdrawiam.

- Stanisława Krzysztof Durtan kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z wyrazami uznania i szacunku mamy przyjemność polecić usługi doradztwa kredytowego Pana Marcina i dołączyć do jego zadowolonych klientów. Z bogatej oferty kredytów na rynku pomógł nam w uzyskaniu tego najbardziej zadowalającego. Potrafił doradzić, pomógł wybrać i zaproponował korzystne rozwiązanie. Służył pomocą w wypełnianiu dokumentów, zajął się wszelkimi formalnościami, za co jesteśmy Mu ogromnie wdzięczni. Dzięki Niemu zaoszczędziliśmy dużo czasu i nerwów. Dzięki jego zaangażowaniu cała procedura udzielenia kredytu odbyła się sprawnie i z pozytywnym efektem. Pan Marcin jest osobą sumienną, życzliwą, serdeczną i mogliśmy liczyć na Jego pomoc również w sytuacji, która, jak przypuszczamy, nie należała do zakresu jego obowiązków. Mimo dzielącej nas ogromnej odległości nic nie stanowiło problemu w uzyskaniu kredytu i kompletowaniu wymaganych dokumentów. Dzięki Jego przyjacielskiemu i rzetelnemu podejściu nasza współpraca przebiegała w bardzo przyjemnej i sympatycznej atmosferze. Reasumując, jest to doradca godny polecenia. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc i gorąco pozdrawiamy:)

- Anna i Sławomir Kredyt hipoteczny na większe lokum (kredyty, pożyczki) - Gdańsk, pomorskie


Kompetentny, rzetelny, sumienny - profesjonalny. Dzięki zaangażowaniu Pana Marcina cała procedura związana z uzyskaniem kredytu przebiegła sprawnie i szybko. Gorąco polecam Pana Marcina - dla mnie to najlepszy doradca.

- Marta Kamińska kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do klienta , duża staranność w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji oraz skrócenia czasu zrealizowania wypłaty kredytu. Bardzo dobry kontakt osobisty jak i medialny a poza tym kompetentny doradca.

- Alicja i Mirosław Raczkiewicz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Giby, podlaskie


Bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo polecamy Pana Marcina Bez pomocy i ogromnej wiedzy jaką posiada Pan Marcin, nie uzyskalibyśmy naszego kredytu. Pełna dyspozycyjność, zaangażowanie i poczucie humoru – to wszystko w jednej osobie Pomaga we wszystkich formalnościach a przy podpisaniu umowy, przy okazji bardzo dobrze ją tłumaczy z Polskiego na Nasze Polecamy!

- Krystian Agnieszka Kupno Mieszkania (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest godnym polecenia doradcą. Jest skuteczny, szybki w załatwianiu formalności. Jest osobą miłą i bardzo kontaktową. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą skorzystać z doradztwa w sprawach kredytowych.

- Magdalena i Łukasz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Augustów, podlaskie


O Panu Marcinie dowiedzieliśmy się z polecenia znajomych i teraz sami możemy polecić tego doradcę z czystym sumieniem. Przez cały okres związany z formalnościami bankowymi był on w pełni oddany naszej sprawie, a my zawsze mieliśmy świadomość, że możemy na Nim polegać. Z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że gdyby nie Jego rady i zaangażowanie, nie mielibyśmy obecnie własnego "M". Pomoc Pana Marcina szczególnie polecamy dla osób, które nie zawsze mają czas na bankowa biurokrację i jednocześnie potrzebują kompetentnej osoby, która przeprowadzi przez gąszcz bankowych wymogów.

- Edyta i Marcin kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pana Marcina poznaliśmy dzięki poleceniu przez naszego znajomego a teraz sami Go polecamy. Bardzo miły i ciepły człowiek. Solidny rzetelny zaangażowany. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Mimo odległości przebrnęliśmy sprawnie z pozytywnym zakończeniem. Mamy własne M. Dziękujemy i pozdrawiamy. IWONA I KRZYSZTOF

- Iwona i Krzysztof  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Warszawa, mazowieckie


Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Marcina. Jest bardzo pomocny w tych zawiłych przepisach bankowych. Mimo wielu przeszkód udało nam się dotrzeć do celu. Dzięki Panu Marcinowi możemy realizować swoje największe marzenie, jakim jest zamieszkanie we własnym domu. Pan Marcin jest wspaniałym fachowcem a także miłą i sympatyczną osobą. zawsze służy pomocą. POLECAM!

- D.i Z. POLECAM PANA MARCINA! kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Olecko, warmińsko-mazurskie


Chciałabym bardzo gorąco polecić Pana Marcina wszystkim tym, którzy tak, jak ja boją się tego ogromu formalności związanych z kredytem. Z nim to była po prostu bajka, zero wysiłku. Na Pana Marcina trafiłam fuksem, myślę, że był dla mnie DAREM Z NIEBA!!! To PROFESJONALISTA w każdym calu i bardzo życzliwy, ciepły, przemiły człowiek. Polecam go każdemu, kto potrzebuje maksymalnego wsparcia. Panie Marcinie DZIĘKUJĘ!!!

- Agnieszka  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi za zaangażowanie i profesjonalizm w załatwianiu wszystkich formalności związanych kredytem hipotecznym. Dzięki Niemu mogliśmy wybrać najlepszą ofertę, nie tracąc czasu na wizyty we wszystkich bankach. Ponadto dokładnie "przetłumaczył" nam umowę zawieraną z Bankiem. Wszystkim polecamy pomoc oferowaną przez Pana Marcina!!!

Joanna i Tomasz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Chcielibyśmy, bardzo serdecznie polecić Pana Marcina, jest to naprawdę odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!!! Profesjonalista w każdym calu. Straciliśmy już wiarę w banki i we własne M., a tu nagle znajomy dał nam nr do Pana Marcina no i już mieszkanko kupione .) SUPER SZYBKO WSZYSTKO ZAŁATWIONE!!!! Dziękujemy i pozdrawiamy.

Stanisław i Ewelina wspaniały doradca (kredyty, pożyczki) - Suwałki - Płociczno, podlaskie


Pan Marcin jest profesjonalistą w 100%. Dzięki jego zaangażowaniu w to co robi, mogliśmy zaoszczędzić swój czas. Wybrał nam najbardziej korzystną ofertę kredytu mieszkaniowego. Współpraca z Panem Marcinem to sama przyjemność. Jest bardzo sympatycznym młodym człowiekiem a przede wszystkim wspaniałym doradcą finansowym. Człowiek warty polecenia! Dziękujemy.

Magda i Szczepan wspaniały doradca  (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Zdecydowanie polecam p. Marcina jako doradcę. Profesjonalne podejście, rzetelna wiedza oraz kultura osobista i życzliwość tworzą dobrego i kompetentnego doradcę. A dobry doradca to dużo mniej stresu przy wyborze banku z którym się wiążemy kredytem na „kilka” ładnych lat. Jeszcze raz szczerze polecam.

-   Agnieszka & Gerard kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z przebiegu współpracy z p.Marcinem. Jego duże zaangażowanie w naszą sprawę sprawiło, że została ona załatwiona szybko i bez żadnych przeszkód. Doceniamy także elastyczność p. Marcina, zawsze znalazł czas (najlepiej odpowiadający nam) na spotkanie. Jesteśmy kolejnym zadowolonym klientem. Znając już pełen profesjonalizm p.Marcina, możemy szczerze polecić go jako doradcę.

Emilia i Marcin kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Olecko, warmińsko-mazurskie


Współpraca z Marcinem i Moniką to czysta przyjemność!!! Z ich strony otrzymaliśmy szczere zaangażowanie w sprawę i pełen profesjonalizm, który zaowocował kredytem na zakup wymarzonego mieszkania :) Z czystym sumieniem należy powiedzieć, że są Oni osobami godnymi polecenia w 1000% ! ! ! Serdecznie dziękujemy i polecamy wszystkim współpracę z Nimi :)

-   Marcin & Madzia  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin doradził nam przy wyborze banku i bardzo sprawnie załatwił za nas formalności przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług.

Ewa i Krzysztof Budzińscy  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) -  Olecko - Suwałki, podlaskie


Marcin, to nie tylko rewelacyjny doradca, to też wspaniały człowiek :-) To, że współpraca będzie rewelacyjna, wiedziałem od razu, widząc jego tak liczne pozytywne rekomendacje, ale nie spodziewałem się tak dobrej relacji :-) Nie wiem jak Marcin to robił, ale w ogóle nie czułem całej biurokracji przez którą musi przebrnąć przedsiębiorca starając się o kredyt! Współpracując czułem się bardzo swobodnie! Z całą serdecznością polecam wszystkim – efekt murowany, a emocje po otrzymaniu kredytu na dobrych warunkach wywalczonych przez Marcina - bezcenne! Takiego doradce jak Marcin mógłbym polecać nawet w kosmosie :)

-   Michał T.  Kredyt Hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Marcinem. Przez cały okres współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz fachowość - i to tylko niektóre z atutów... jednym słowem wytrawny doradca.Sami nie dalibyśmy rady przejść przez tą drogę, szczególnie z ogromną ilością dokumentów, przez którą Pan Marcin poprowadził nas wytrwale. Po ciężkich próbach - udało się i jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z zakończenia naszej współpracy. Zaciąganie kredytu z takim doradcą jest o wiele łatwiejsze!

-    Ewa i Kamil  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Panie Marcinie jesteśmy wdzięczni za pomoc...Opinii jest spory rulon, a my nie dopiszemy jak widzę niczego nadzwyczajnego. Mówiąc krótko - wyłącznie dzięki Panu otrzymaliśmy kredyt. Jest Pan kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny. Jednak co najbardziej nam utkwiło w pamięci to Pana niezwykłe zaangażowanie. Osoba nie do zastąpienia!!! Czy Pan kiedyś odpoczywa? :) Wspaniała współpraca. Gorąco pozdrawiamy i życzymy wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.

-   Ilona&Tom  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Właściwa osoba na właściwym miejscu!. Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Marcinem. Przez cały czas współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm - i to tylko niektóre z jego atutów... jednym słowem wytrawny doradca. Profesjonalny, uśmiechnięty i mimo wielu obowiązków zawsze gotowy do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. SERDECZNIE POLECAMY!

Dorota i Paweł  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) Augustów, podlaskie


Jesteśmy zadowoleni z kompleksowej usługi jaką zaoferował nam Marcin Peza. Zaangażowanie, doświadczenie i profesjonalizm to cechy, które go charakteryzują. Z przyjemnością polecamy Marcina jako godnego zaufania Doradcę.

Ania i Marek  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z czystym sumieniem możemy polecić p. Marcina wszystkim którzy maja ochotę na zmianę w swoim życiu lecz potrzebują do tego trochę gotówki. Pan Marcin pomaga z całych swoich sił w uzyskaniu odpowiedniego kredytu w odpowiednim banku który ma dla danego klienta najlepsze warunki. Razem z żoną są w pełni dyspozycyjni, gotowi o każdej porze do rozmowy oraz fachowego wyjaśnienia danego problemu. Charakteryzuje go oprócz pełnego profesjonalizmu, zwykła ludzka życzliwość o którą to coraz ciężej,`a której to na pewno nie znajdziemy osobiście w banku. Dziękujemy za wsparcie, wyrozumiałość i nasz kredyt, a przede wszystkim za wielką pomoc w zrealizowaniu marzenia jakim było posiadanie własnego domu. Gorąco polecamy i pozdrawiamy.

Wojtek i Kasia  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Chcielibyśmy serdecznie podziękować panu Marcinowi za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na nasze nowe mieszkanie. Pan Marcin to nie tylko świetny specjalista, ale również sympatyczny i życzliwy człowiek, a takie połączenie gwarantuje fantastyczną obsługę - jednak wielu doradców to osoby miłe i kompetentne ? Co zatem wyróżnia pana Marcina? Niezaprzeczalnie fakt, że w swej pracy kieruje się dobrem i interesem klienta a nie banków, jest bardzo miły, pomocny, cierpliwy i w przystępny sposób przeprowadził nas przez gąszcz zawiłych formalności kredytowych. Wszystko załatwione profesjonalnie i w ekspresowym tempie – aż nie nadążałem z dostarczaniem potrzebnych dokumentów :). Z całego serca polecamy pana Marcina każdemu, kto poszukuje rzetelnego, kompetentnego oraz sympatycznego doradcy finansowego. Nie wyobrażamy sobie lepszej obsługi jak u Finansowego Marcina :), raz jeszcze dziękujemy za wszystko i polecamy w 100%. Pozdrawiamy

Dorota i Grzegorz  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią i absurdami polskiej biurokracji. Zawsze dostępny, przekazujący informacje w sposób jasny i zrozumiały. Wysoka kultura, spokój, opanowanie i niezbędna dawka poczucia humoru. Polecamy bez dwóch zdań.

Justyna i Kamil  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Z czystym sumieniem i przyjemnością polecamy Pana Marcina jako doradcę. Szybko, sprawnie, profesjonalnie i z życzliwością podszedł do tematu. Wszystkie formalności załatwiane w błyskawicznym tempie, wszelkie wątpliwości fachowo wyjaśniane. Dzięki Panu Marcinowi mam wrażenie, że kredyt "załatwił się" sam, chociaż oczywiście jest to zasługa pracy i zaangażowania skutecznego Doradcy. Jeszcze raz polecamy i serdecznie dziękujemy z pomoc :)

Przemek i Monika  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) -  Raczki, podlaskie


Dziękujemy za pomoc w znalezieniu kredytu i przejściu przez wszystkie procedury. Dziękujemy również za cierpliwość i fachowość.

Mariusz i Beata kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Cieszymy się z mężem, że mogliśmy poznać doradcę, który wie co robi. Pan Marcin po prostu zna się na swoim fachu. Cała ta biurokracja bankowa okazała się nie tak straszna, jak się nam to wydawało na samym początku starania się o kredyt. Tym komentarzem chcemy podziękować Panu Marcinowi za pomoc i  za okazaną cierpliwość.  Teraz mając już swoje długo oczekiwane mieszkanie, możemy tylko się śmiać z całej tej przebytej drogi pozyskiwania pieniędzy na nie. Żałujemy tylko jednego, że nie trafiliśmy do Pana wcześniej, Panie Marcinie.

Magdalena i Marcin kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, podlaskie


Doradca na 102. Rzetelny, miły i profesjonalny. Co tu dużo pisać -  fachowiec w swoim zawodzie. Sprawy związane z bankiem załatwiał sam, ja tylko podpisywałem potrzebne dokumenty, a na koniec samą umowę. Nie musiałem nawet przychodzić do jego biura, pan Marcin odwiedzał mnie w pracy i jak trzeba było również w domu. To też o czymś świadczy… Życzę panu długich lat w branży, potrzebni są tacy ludzie jak pan.

Sylwester  kredyt mieszkaniowy  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z doradcą Panem Marcinem Peza. Dzięki Niemu otrzymaliśmy kredyt i to dla nas jest najważniejsze. Sprawa nasza nie należała do łatwych i wiele prób zostało podjętych byśmy uzyskali w końcu kredyt, ale najważniejsze jest to, że się udało. Doskonale wiemy, że gdyby nie Pana pomoc to nic z tego by nie wyszło. I za to przede wszystkim jesteśmy wdzięczni. Pozdrawiamy serdecznie:-)

Anna i Krzysztof  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, podlaskie


Pomoc Pana Marcina jako doradcy była w naszym przypadku niezbędna. To On postarał się abyśmy otrzymali kredyt na budowę naszego domu. Było to nieproste zadanie, ale jak się okazało możliwe do wykonania osobie, która się na tym po prostu zna!  Szczere wyrazy sympatii i  podziękowania. 

Mariusz i Justyna B. kredyt budowlany (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Jesteśmy wdzięczni za fachową obsługę. Dziękujemy za wszystkie wyjaśnienia i odpowiedzi na nasze męczące pytania. Za dojazdy o każdej porze dnia, nawet do pracy:-) Wspaniale byłoby gdyby każdy doradca w banku był taki jak pan Marcin Peza. Jest to człowiek bardzo życzliwy, miły i z dużym doświadczeniem i wiedzą. Współpraca z nim była przyjemnością.  

-  Anna i Radosław R.  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) – Augustów, podlaskie


Dziękujemy za miłą współpracę i doprowadzenie naszej sprawy do udanego końca.

-  Marzena i Zbigniew  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Augustów, podlaskie


Z czego się przede wszystkim cieszę to to, że uniknąłem biegania po bankach. To dzięki panu, panie Marcinie mogłem zaoszczędzić swój czas i wysiłek i spożytkować obie te rzeczy na inne sprawy. Oczywiście bez mego udziału nie byłoby możliwe otrzymanie kredytu:-), ale oszczędność tego wszystkiego była i jest dla mnie bardzo istotna. No cóż kredyt jest, mieszkanie również …  teraz pozostało mi tylko spłacanie rat przez kolejne 30 lat… Ale bez tego ani rusz:-)

-  Hubert W.  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Augustów, podlaskie


Sympatyczny kontakt i profesjonalne podejście do nas, jako do klientów. Jesteśmy naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Kredyt otrzymaliśmy dosyć szybko i to na fajnych warunkach. Dziękujemy i polecamy.

-  Aldona i Tomasz  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Norwegia


Z przyjemnością polecam Pana Marcina jako doradcę. Wielkie zaangażowanie, miła współpraca, profesjonalna obsługa. Dzięki Niemu uzyskałam kredyt szybko i bez nerwów. Polecam i serdecznie dziękuję za pomoc.

-  Paulina  kredyt gotówkowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Dziękujemy za czas, który poświęcił Pan dla naszej sprawy. Kredyt przyznany, a wraz z jego otrzymaniem  zakończyły się nasze  problemy ze zbywcą. Mieszkanie ma już swoich nowych właścicieli. Bardzo nas to cieszy. Jest nam bardzo miło, że możemy tym komentarzem polecić Pana usługi innym osobom. Życzymy wielu sukcesów!

Katarzyna i Mirosław kredyt na mieszkanie  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Jasno, szybko i na temat. Tak wyglądało wzięcie kredytu za pośrednictwem Pana Marcina Pezy. Przez cały proces brania kredytu nie pojawiły się żadne problemy. Byliśmy informowani o postępach na bieżąco. Nasz doradca  wyręczał nas nawet w dostarczaniu do banku potrzebnych dokumentów. Do banku, po raz pierwszy, zawitaliśmy po to, by podpisać już umowę kredytową:-)

- Grażyna i Michał J.  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Jesteśmy zadowoleni z usług pana Marcina Pezy. Współpraca z nim jest czystą przyjemnością. Pan Marcin jest bardzo cierpliwym i rzetelnym człowiekiem. Z wielką przyjemnością możemy polecić pomoc pana Marcina każdemu.

Magdalena i Sebastian Łapińscy  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Nie chcielibyśmy się powtarzać, ale tu się nie da inaczej:-) Jak pozostali Pana klienci jesteśmy również zadowoleni z przebiegu naszej współpracy i chcemy bardzo, ale to bardzo podziękować za pomoc w otrzymaniu pieniędzy na zakup naszego domu. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim poszukującym kredytu.

-  Ewa i Tomasz J.  kredyt na zakup domu (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi doradcze świadczone przez Pana Marcina. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do mojej sprawy doprowadziło do szczęśliwego zakończenia naszej współpracy poprzez dobranie oferty kredytowej dla mnie w taki sposób, że kredyt okazał się być "uszytym na miarę". Z Panem Marcinem jest bardzo szybka i jednocześnie bardzo konkretna współpraca. Polecam go swoim znajomym i wiem, że są już jego zadowolonymi klientami.

-  Ania z Gołdapi  kredyt konsolidacyjny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecamy wszystkim osobom chcącym uzyskać jakikolwiek kredyt, naprawdę szybko, sprawnie i bezboleśnie :-). Sami byśmy z tym się nie uporali, a na pewno nie na tak korzystnych warunkach.

-  Sławek i Sylwia  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Na początku próbowałem dostać kredyt z innym doradcą, niestety były problemy z powodu interpretacji ustawy wobec zakupu mieszkania ze spółdzielni z dotacją. Męczyłem się tak pół roku, później z polecenia trafiłem do Pana Marcina, który w ciągu 3 tygodni uzyskał dla mnie kredyt. Jestem mu bardzo wdzięczny za pomoc, i będę go zawsze wszystkim polecał - bo warto :) Dla Pana Marcina udało się załatwić kredyt, który był nie do "przejścia" dla innych.

- Karol P.  kredyt hipoteczny z MdM  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Ufff… już po wszystkim:-) Nasze małe mieszkano mamy  przede wszystkim dzięki współpracy z Panem Marcinem.  Przebiegała ona w miłej i bezproblemowej atmosferze. Pan Marcin pomógł nam otrzymać kredyt.  Jego osoba kojarzy nam się teraz przede wszystkim z rzetelnością i z dużym profesjonalizmem. Byliśmy wyręczani wszędzie tam, gdzie było to tylko możliwe. Cieszymy się, że mogliśmy Pana poznać, Panie Marcinie:-) Pozdrawiamy.

- Janina i Jakub K.  kredyt hipoteczny   (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Giżycko, warmińsko - mazurskie


Jest nam miło dołączyć do kolejnych zadowolonych klientów Pana Marcina. Pełen profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do klienta. Zdecydowanie polecamy!!!!

-  Marlena i Adam  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizmu fachowiec w sprawach finansowych. Pan Marcin znajduje oferty spełniające oczekiwania oraz pomaga przejść przez całą procedurę, aż do uzyskania kredytu. Ważne jest, że kontakt z Panem Marcinem nie kończy się w chwili uzyskania kredytu, tylko trwa dalej. Polecam każdemu usługi Pana Marcina!

-  Kamil K.  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Nasze starania o kredyt były trudne (własna działalność gospodarcza, dosyć młody wiek ;), odległość). Na stałe mieszkamy w Warszawie, więc myśleliśmy, że branie doradcy aż Suwałk dodatkowo utrudni naszą sytuację, ale Pan Marcin można powiedzieć, że to nasz "doradca rodzinny" :), więc zdecydowaliśmy się powierzyć nasze sprawy właśnie Jemu. Nie możemy napisać złego słowa. Kontakt telefoniczny wystarczył, który był rewelacyjny. Pan Marcin pomagał nam dosłownie we wszystkim. Sam kontaktował się z naszym deweloperem (zaoszczędziło nam to sytuacji stresujących :), a nawet osobiście odbierał nasze dokumenty od księgowej i rzeczoznawcy (tak na prawdę sami powinniśmy to robić). Warte podkreślenia jest także to, że Pan Marcin tłumaczył nam wszystko "na jabłkach i gruszkach", a w tych wszystkich umowach można się zagubić :). Zdecydowanie polecamy usługi Pana Marcina. Jesteśmy przekonani, że każdy będzie zadowolony tak samo jak my!

- Magdalena i Jakub Bokuniwicz   kredyt na mieszkanie  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Warszawa, mazowieckie


Gorąco polecam doradztwo Moniki i Marcina. Ich profesjonalne i rzetelne podejście sprawiło, że w sposób szybki i bezbolesny otrzymałem kredyt, który na początku wcale nie był taki oczywisty. Dodatkowym ich atutem jest spokój opanowanie i cierpliwość do klienta:-). Warto również dodać odległość jaka nas dzieliła -Suwałki Tarnów - a pomimo tego się udało. Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam:-))

-  Adrian  kredyt konsolidacyjny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Tarnów, małopolskie


Pan Marcin to rewelacyjny doradca. Szybko i sprawnie pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i dyspozycyjność. Fachowa znajomość realiów banków. Polecamy każdemu, kto poszukuje dobrego i kompetentnego Doradcy Finansowego.

- Joanna i Tomek   kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizm i klasa. Uzyskanie kredytu na optymalnych warunkach oraz przy minimalnym zaangażowaniu z naszej strony w biurokrację i "załatwianie". Bardzo dobry kontakt i ciepła osobowość. Polecamy

- Sebastian i Ewa  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z panem Marcinem Peza..Jest bardzo cierpliwym i rzetelnym człowiekiem. Pan Marcin doradził nam przy wyborze banku i bardzo sprawnie załatwił za nas formalności przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług .Człowiek warty polecenia. Dziękujemy

- Grzegorz i Sabina   kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Sejny, podlaskie


Dziękujemy za fantastyczną obsługę i profesjonalne podejście. Usługi Pana Marcina Pezy są na najwyższym poziomie.

-  Beata i Tomek H. kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskieWspółpraca z Panem Marcinem opierała się nie tylko na niesłychanym profesjonalizmie ale również ogromnych pokładach życzliwości. Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegł zaskakująco szybko. Pan Marcin umie słuchać klienta, dlatego jest to w pełni indywidualne podejście i niejednokrotnie ogromna pomoc. Z całą odpowiedzialnością polecam firmę i życzę wszystkim Państwu takich ludzi na swojej drodze jak Pan Marcin.

-  Iwona O. opinia klienta  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap,warmińsko-mazurskie


Polecam Pana Marcina z pełną odpowiedzialnością, ponieważ pomaga przejść przez całą biurokrację związaną z kredytem od początku do końca. Nie wywiera presji związanej z podpisaniem umowy,czy z tym że nie dostanie wynagrodzenia jak zrezygnujemy albo zmienimy zdanie i nie pogania tak jak inni doradcy... Ba Jest słowny,konkretny, rzetelny i punktualny, co ceni się w tych czasach i do czego ja przykładam dużą uwagę.Dlatego Polecam spróbować, porównać itd...

-  Kamil L. kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Marcinem. Przez cały okres współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz fachowość. Sami nie dalibyśmy rady przejść przez tą drogę, szczególnie z ogromną ilością dokumentów, przez którą Pan Marcin poprowadził nas wytrwale. Po długim oczekiwaniu udało się otrzymać kredyt. Bardzo Dziękujemy!

-  Agata i Arek  MdM (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Polecam współpracę z Panem Marcinem. Zaangażowany, fachowy, konkretny. Jestem zadowolona ze współpracy.

-  Katarzyna Gałaszewska  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Polecam współpracę z Panem Marcinem. Papierologia kredytowa jest tak obszerna i złożona, że prosty człowiek bez pomocy fachowców takich jak Pan Marcin, nie przebrnąłby przez nią bez trudności. Jego osoba nie tylko jasno i rzetelnie przekłada język bankowy na nasz, tłumacząc niezrozumiałe zagadnienia, ale również prowadzi całą niezbędną dokumentację od początku do końca. Co ważne,nie namawia klientów do korzystania z ofert konkretnych banków, przedstawia jedynie najkorzystniejsze i pozostawia do decyzji klienta. Współpraca z Panem Marcinem to oszczędność czasu i nerwów.

-  Edyta Goncerzewicz  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Zdecydowanie polecam i dziękuję Panu Marcinowi za nieocenioną pomoc w wybraniu najkorzystniejszej oferty kredytowej,wypełnieniu oraz dostarczeniu całej dokumentacji związanej zarówno z kredytem, jak i z dofinansowaniem w ramach programu MDM.

-  Aleksandra kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Pomoc Pana Marcina w uzyskaniu kredytu jest niezastąpiona. W zasadzie otrzymanie kredytu nie wiązało się nawet z koniecznością przerywania pracy zawodowej. Pan Marcin zajął się praktycznie wszystkim. Polecam.

-  Katarzyna Orłowska  Polecam (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Profesjonalista i jeszcze raz profesjonalista. Wielkie zaangażowanie, miła współpraca, profesjonalna obsługa - jednym słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu. Zdecydowanie polecamy p. Marcina - dla nas to najlepszy, kompetentny doradca.

- Alina i Andrzej B. kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Augustów, podlaskie


 Rzetelna obsługa, miła współpraca, wielkie zaangażowanie, profesjonalna pomoc w trudnej dokumentacji bankowej i nie tylko. Przy pomocy Pana Marcina otrzymanie kredytu nie stwarza żadnych problemów. Bardzo dziękujemy Panie Marcinie. POLECAM WSZYSTKIM!!!

Teresa i Zbigniew W. kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Współpraca z Panem Marcinem jest rewelacyjna. Pełen profesjonalizm i rzetelność. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Gorąco polecam.

- Ewa i Marcin Gorąco polecam Doradcę kredytowego (kredyty, pożyczki) - Olecko, warmińsko-mazurskie


Ogromne podziękowania dla pana Marcina. Dzięki jego pomocy dostaliśmy kredyt hipoteczny i już mieszkamy we własnym m. Świetny doradca finansowy, doradzi, odpowie na każde pytanie. Polecamy pana Marcina każdemu!

- Julka&Gosia&Darek własne M, kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizm, uzyskaliśmy kredyt na najlepszych warunkach. Doradca finansowy w 100% do polecenia!

- Bożena i Krzysztof kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest z najwyższej półki profesjonalizmu .Rzeczowy , miły ,kontaktowy, a przy tym w 100 % pewny i godny zaufania. Dziękujemy za przemiłą atmosferę . Szczerze polecamy :)

- Tomasz i Wioletta kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Polecam Pana Marcina jest bardzo dobrym doradcą. Wie co robi i potrafi to robić:)

- Mariusz - dobry doradca; kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest najlepszy w tyn co robi. Załatwił nam kredyt i unikneliśmy biegania po bankach, wszystkie dokumenty związane z kredytem zostały wypełnione przez pana Marcina i złożone w placówkach banków. polecamy tego doradcę

- Agnieszka i Przemek kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest stworzony do swojej pracy! pełny profesjonalizm, odpowiedz jasna na każde pytanie, dzięki niemu uniknęlismy biegania po bankach i rozmów z ich pracownikami wszystko zrobił za nas, a teraz mamy własne M. dziękujemy za współpracę, pozdrawiamy

- Marta i Jarek kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizm.

- Tomasz i Beata kredyt firmowy na zakup lokalu usługowego (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Dzięki Marcinowi dostaliśmy kredyt, profesjonalnie podchodzi do tego co robi, załatwia wszelkie formalności związane z dużą ilością "papierów", dobrze tłumaczy na jakich warunkach jest kredyt, odpowiada na wszystkie pytania, polecam tego doradcę i myślę że wam też pomoże.

- Emilka i Andrzej kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Zdecydowane 3 razy TAK:) Polecam pełen profesjonalizm.

- Agnieszka pełen profesjonalizm; (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


pelen profesjonalizm co tu gadac trzeba sie przekonac i pojsc do pana Marcina POLECAM

- Grzesiek  polecam; (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Profesjonalna pomoc. Dzięki Panu Marcinowi udało mi się poukładać sprawy finansowe. Polecam. W dzisiejszych czasach niech finansami zajmują się fachowcy.

- Agnieszka kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Polecamy z korzystania usług Pana Marcina.Byliśmy przekonani,że w naszej sytuacji uzyskanie kredytu będzie niemozliwe,ale dzięki pomocy p.Marcina mamy własne mieszkanie.Nie musicie latać po bankach i dowiadywać się,załatwia wszystko od A do Z pełen profesjonalizm.Bardzo ważna rzecz dla niektórych,że jest to nieodpłatne,więc warto POLECAMY umów się na rozmowę a nie pożałujesz odpowie na każde zadane pytanie

- Renata i Mariusz - kredyt (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Godna polecenia osoba fachowa pomoc, pełen profesjonalizm. Jak nie masz czasu biegać po bankach przeraża Cie biurokracja to Pan Marcin Ci pomoże. SUPER DORADCA!!!

- Katarzyna i Tomasz  SUPER DORADCA!!! - (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Jeśli znalazłeś sobie super mieszkanko, całkiem niedrogie, w super miejscu i teściowa Cię naciska na wyprowadzkę, a nie masz tyle pieniążków, zajdź do Pana Marcina a on Ci szybko i profesjonalnie pomoże załatwic kredyt :)

- L&D  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pełny profesjonalizm, fachowa pomoc, dokładne objaśnienie. Bardzo dobry doradca finansowy, pomoże w załatwieniu każdej sprawy związanej z kredytem. Gorąco polecam!!!!

- Ewa z własnym  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Pełny profesjonalizm, ludzkie podejście, nasza sprawa została załatwiona lepiej i szybciej niż się spodziewaliśmy. Serdecznie polecamy a Panu Marcinowi dziękujemy za miłą współpracę :)

- Diana i Piotr kredyt gotówkowy (kredyty, pożyczki) - Rajgród, podlaskie


Polecam , pełen profesjonalizm, konkretne informacje

- Krzysztof kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki


Jeśli chcesz uniknąć rozmowy z pracownikami banków, którzy (jak w tej reklamie) mówią do Ciebie w innym języku przyjdź do Pana Marcina- on pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę, pokieruję i pomorze załatwić wszelkie formalności.

- Ewa i Jasiek kredyt  (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pana Marcina Pezy. Załatwianie kredytu to czysta przyjemność. Zaoszczędziłem ok 10 tys. zł w stosunku do kredytu, który sam wybrałem.
Osoba godna polecenia !!

Kamil Taraszkiewicz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki - Warszawa, mazowieckie


Serdecznie polecamy skorzystanie z usług Pana Marcina Pezy. Pan Marcin jest osobą solidną,kompetentną i życzliwą.Jego fachowość w tym co robi jest pełna uznania i polecenia innym.Doradca o bardzo wysokim poziomie-potrafi pomóc w przypadkach,które wydają się nie do pokonania.Dziękujemy i pozdrawiamy.

Mariola i Wojtek kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Polecamy Pana Marcina. Jesteśmy zadowoleni z jego pomocy, mieszkamy w końcu w swoim mieszkaniu. Kompetencją i wiedzą przewyższał nie jednego pracownika banku z którym mieliśmy do czynienia.

- Monika i Krzysztof R. kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Serdecznie polecamy p. MARCINA , ponieważ to osoba pracowita, sumienna, bardzo życzliwa a także co chyba najważniejsze kompetentna.Wszystko co trudne stało się łatwe. Mamy swoje wymarzone m. czego i Wam wszystkim życzymy!!!

- Dorota i Zbigniew Sz. kredyt na większe m.(kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest najbardziej profesjonalnym doradcą jaki może być. Sprawnie i szybko załatwił nam kredycik na wymarzony domek , gdzie w innych bankach straciliśmy cenny czas i nerwy :)) Serdecznie polecamy Pana Marcina gdyż jest niezawodny i w 100% można na Niego liczyć :)) Pozdrowionka Panie Marcinie :))

- Przemek i Aneta  kredyt na domeczek :)) (kredyty, pożyczki) - Suwałki - Krzywe, podlaskie


Jesteśmy młodymi ludźmi którzy potrzebowali zastrzyku gotówki na wykończenie domu. Pan Marcin jest  osoba która pomogła nam spełnić nasze plany.Jest kompetentny i bardzo życzliwy. Do spraw podchodzi z pełnym zaangażowaniem i fachowością. Jest osobą godną polecenia.

- Daniel i Żaneta Kredyt Hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Olecko, warmińsko-mazurskie


Dzięki profesjonalizmowi Pana Marcina ziściliśmy marzenie o własnym mieszkaniu. Pan Marcin jest bardzo kompetentnym i zaangażowanym człowiekiem w interesie klienta, dlatego nasze plany zostały szybko zrealizowane bez żadnych problemów. Polecamy i zachęcam do korzystania z usług akurat tego doradcy.

- Renata Ch. Kredyt Hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin co tu dużo się rozpisywać po prostu PROFESJONALISTA w każdym calu. Człowiek rzetelny szybki w działaniu, posiadający ogromna wiedzę w dziedzinie bankowości, połączoną z wysoką kulturą osobistą. Dzięki pomocy Pana Marcina spełniliśmy swoje marzenie o posiadaniu własnego M. Gorąco polecamy!!!!!

- Marcin i Anna Pan Marcin; (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Serdecznie polecam usługi Pana Marcina. Szybko, sprawnie profesjonalnie. Kamil Taraszkiewicz LadneFelgi.pl

- Kamil Podziękowanie; (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z czystym sumieniem polecamy usługi Pana Marcina, osoba bardzo konkretna, profesjonalna. Dojechał do nas, przygotował najkorzystniejsze warianty, wytłumaczył wszelkie wątpliwości, złożył wszelką dokumentację. Profesjonalizm i szybkie działania p. Marcina przyczyniły się do tego w ciągu dwóch tygodni otrzymaliśmy kredyt. POLECAMY! Dziękujemy za miłą współpracę.

- Maciek i Agnieszka POLECAMY!!! (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Szkoda że nie ma 6, a to zapewne dlatego, że Pan Marcin nie spłaca kredytów, które załatwia w trybie expresowym. Gdyby można było wszystko tak szybko załatwiać... Załatwienie kredytu, notariusz, sprawdzenie hipoteki, biurokracja itp. w 10 dni i to za free!!! Kubica to przy Panu Marcinie pionek. GORĄCO POLECAMY JAK CHCECIE MIEĆ WŁASNE "M"!!!

- Ania i Piotrek WSPÓŁPRACA na "6"  (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin Peza jest osobą godną najwyższego polecenia, zarówno pod względem obsługi, rzetelności jak i fachowości w tym co robi. Dzięki Niemu uzyskałam kredyt szybko i bez nerwów. Poświęcił swój czas na dojazd do mnie, a na wszelkie moje zapytania cierpliwie udzielał informacji telefonicznie. Z pewnością będę Go polecała moim znajomym jako sprawdzonego i skutecznego doradcę:-) Pozdrawiam

- Zadowolona Klientka  Doradca Kredytowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Co tu dużo pisać... Wszystko przez Marcina. Gdyby nie on nie mielibyśmy kredytu na 10 lat i żylibyśmy szczęśliwie. A tak... Miesiąc w miesiąc przypomina o nim nasza rata :( a tak serio: pełen profesjonalizm i idealne podejście do tematu, w 3 dni sprawa była załatwiona. POLECAMY.

- Agnieszka i Andrzej Idealny Doradca! (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Szybko, miło i profesjonalnie. Obsługa kompleksowa. Czas, który musielibyśmy poświęcić na wypełnianie formalności wymaganych przez banki, przeznaczyliśmy na coś innego.... a to dzięki Panu Marcinowi Peza, który nie zawiódł nas. Otrzymaliśmy wymarzony kredyt i od miesiąca mieszkamy we własnym mieszkaniu. Dziękujemy! Iwona i Sebastian W.

- Iwona i Sebastian W. Kredyt hipoteczny - zakup mieszkania (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Mam przyjemność wystawienia pierwszej rekomendacji i jest to o tyle przyjemniejsze, że jest ona w 100 % pozytywna. Pan Marcin jest osobą solidną i bardzo kompetentną a przy tym bardzo miły i sympatyczny. Przedstawia wiele propozycji i pomaga wybrać najlepszą. Można mu zaufać, gdyż jeśli podejmie się jakiegoś zadania będzie ono pomyślnie dla klienta sfinalizowane. Z czystym sumieniem polecam!!!!!

- Anna Makarewicz pożyczka hipoteczna (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pana Marcina poznaliśmy w czasie,w którym najbardziej potrzebowaliśmy kogoś takiego. Okazał się najmilszym i pełnym zaufania doradcą, z jakim mieliśmy do czynienia. Jego fachowość w tym co robi jest pełna uznania. Podszedł do naszej sprawy bardzo indywidualnie i profesjonalnie.Z czystym sumieniem polecamy Pana Marcina i życzymy sobie i innym współpracy z takim człowiekiem.

- Agnieszka i Wojciech G. kredyt na mieszkanie (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi Pana Marcina. Naszą sprawę prowadził sumiennie, w każdej chwili mogliśmy liczyć na Jego pomoc. Pan Marcina jest osobą solidną, kompetentną, przede wszystkim skuteczną. Znakomicie potrafi doradzić, podpowiedzieć, zaproponować korzystne rozwiązanie. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu Pana Marcina oraz Jego przyjacielskiemu podejściu do klienta, zrealizowaliśmy swoje marzenie o własnym mieszkaniu :-)

- Marzena i Damian kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi Pana Marcina. Z bogatej oferty kredytów na rynku pomógł nam w uzyskaniu tego z najniższym oprocentowaniem. Sam zajął się dopełnianiem wszelkich formalności, proponował korzystniejsze rozwiązania, tłumaczył zawiłości bankowe, zwracał uwagę na ważne elementy nie tylko umowy bankowej ale i przedwstępnej podpisywanej ze sprzedającymi mieszkanie. Marcin Peza to osoba bardzo kompetentna, pełna profesjonalizmu i przede wszystkim życzliwa. Jeśli zdecydujemy się na jeszcze jakiś kredyt to tylko z pomocą tego Pana.

- Katarzyna i Maciej Kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki - Białystok, podlaskie


Pan Marcin jest bardzo miłym, kompetentnym, solidnym i co najważniejsze skutecznym doradcą, najbardziej zaangażowanym w interes klienta z jakim miałam przyjemność. Pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny, co nie było taką łatwa sprawą. Dzięki jego pomocy zaoszczędziliśmy też mnóstwo czasu i stresu. Szczerze polecam. Dziękuję i pozdrawiam.

- Jolanta Musiałczyk kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z wielką przyjemnością dołączamy do grona osób, którym dane było spotkać Pana Marcina w drodze uzyskania kredytu, czasami, tak jak w naszym przypadku, rzeczy omal niemożliwej. Pan Marcin wykazał się pełnym zaangażowaniem, kompetencją, skutecznością i otwartością na klienta. Pomógł w załatwianiu wszelkich formalności, służył pomocą i radami na każdym kroku, dzięki niemu zaoszczędziliśmy dużo czasu i stresu. Gdybyśmy mieli jednym zdaniem opisać i ocenić współpracę z Panem Marcinem Pezą, powiedzielibyśmy tak: " czuliśmy z mężem jakby naszymi sprawami kierował dobry i sprawdzony przyjaciel, na którym zawsze można polegać". To bardzo otwarta i życzliwa osoba. Dziękujemy za spełnienie marzenia o własnym gniazdku :) Przepięknej wiadomości sms w sylwestrową noc nie zapomnimy do końca życia:). Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc i gorąco pozdrawiamy:)

- Iwona i Paweł kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pana Marcina poznaliśmy w czasie,kiedy zastanawialiśmy się nad kupnem mieszkania. Okazał się osobą, dzięki której szybko i skutecznie przeszliśmy przez wszystkie zagadnienia kredytowe. Pan Marcin jest osoba odznaczającą się kompetencją i pełnym profesjonalizmem w tym co robi. Do klienta podchodzi w sposób indywidualny i z życzliwością. Z pełną świadomością możemy polecić każdemu takiego doradcę. Dziękujemy i pozdrawiamy :-).

- Justyna i Janusz K. kredyt hipoteczny z dopłatą (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią i absurdami polskiej biurokracji. Wysoka kultura, spokój, opanowanie, oprócz umiejętności zawodowych skierowanych do klienta, dał się poznać jako sympatyczny, otwarty człowiek. Służył pomocą w innych kwestiach - np. rzeczoznawcy i ubezpieczenia. Doradca godny polecenia, solidny profesjonalista, wspaniała współpraca.

- Maciek P. kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pana Marcina możemy polecić z pełną odpowiedzialnością. Udało nam się dostać kredyt hipoteczny konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach, choc początkowo wydawało się to wręcz niemożliwe. Pan Marcin okazał się osobą niezwykle rzetelną i znająca się na tym, co robi. Poza tym zawsze służył swoim czasem i pomocą; odległość tez nie stanowiła żadnej przeszkody (jesteśmy z Białegostoku). Zajął się wszelkimi formalnościami i podpowiedział najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy Mu za to niezwykle wdzięczni. Pan Marcin to również osoba niezwykle sympatyczna, uprzejma i dbająca o dobro klienta. Pana Marcina polecamy zatem w 100 % !

- Marta i Adam D. Kredyt konsolidacyjny (kredyty, pożyczki) - Białystok, podlaskie


Pan Marcin jest człowiekiem bardzo serdecznym i miłym, jest w swojej pracy bardzo konkretny i rzeczowy, wie jak najlepiej pomóc Swoim klientom. Doradza i pomaga, po uprzednim przeanalizowaniu wszystkich dostępnych możliwości. Zawsze sprawy doprowadza do końca, śledzi rozwój sytuacji, pomaga w załatwianiu dokumentów tak naprawdę nie będących Jego "działką". POLECAM PANA MARCINA JAKO DOSKONAŁEGO DORADCĘ !!!!!

- Grzegorz i Małgorzta Doradca Kredytowy (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Starałam się z mężem o kredyt na budowę domu. Trwało to kilka miesięcy z różnych względów merytorycznych, ale dzięki naszemu doradcy w końcu się udało. Jest to osoba odznaczająca się wysoką kulturą osobistą, kompetentną, potrafiącą w łatwy i zrozumiały sposób odpowiedzieć na nurtujące pytania. Wszystkie niezbędne dokumenty do podpisania umowy były gotowe tylko do podpisania. Nasza współpraca jest satysfakcjonująca. Pełen pozytyw. Polecam gorąco!

- Anna i Marcin Sienkiewicz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Jestem kierowcą zawodowym pracującym za granicą dla polskiej firmy. Kierowcy zawodowi wiedzą jaki wielkim problemem jest otrzymanie kredytu hipotecznego. Wizyty w bankach kończą się „uśmiechem” i odmową. O kredyt starałem się 4 m-ce i nic. Kontakt z Panem Marcinem zakończył się kredytem po 1 m-cu. Pan Marcin przedstawił oferty czytelnie, informował mnie o postępach krok po kroku. Kontaktował się poprzez sms, e-mail oraz telefon. Pomógł i doradził nawet ponad kredyt, jak przyjaciel. Pełny profesjonalizm przełożony na prosty język oraz szybki efekt. Szczerze polecam Pana Marcina wszystkim. Pozdrawiam i Dziękuję.

- Piotr Lesiecki Kredyt na mieszkanie (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest bardzo miłym, kompetentnym, solidnym i co najważniejsze skutecznym doradcą, najbardziej zaangażowanym w interes klienta z jakim miałam przyjemność. Pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny, co nie było taką łatwa sprawą. Dzięki jego pomocy zaoszczędziliśmy też mnóstwo czasu i stresu. Szczerze polecam. Dziękuję i pozdrawiam.

- Stanisława Krzysztof Durtan kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z wyrazami uznania i szacunku mamy przyjemność polecić usługi doradztwa kredytowego Pana Marcina i dołączyć do jego zadowolonych klientów. Z bogatej oferty kredytów na rynku pomógł nam w uzyskaniu tego najbardziej zadowalającego. Potrafił doradzić, pomógł wybrać i zaproponował korzystne rozwiązanie. Służył pomocą w wypełnianiu dokumentów, zajął się wszelkimi formalnościami, za co jesteśmy Mu ogromnie wdzięczni. Dzięki Niemu zaoszczędziliśmy dużo czasu i nerwów. Dzięki jego zaangażowaniu cała procedura udzielenia kredytu odbyła się sprawnie i z pozytywnym efektem. Pan Marcin jest osobą sumienną, życzliwą, serdeczną i mogliśmy liczyć na Jego pomoc również w sytuacji, która, jak przypuszczamy, nie należała do zakresu jego obowiązków. Mimo dzielącej nas ogromnej odległości nic nie stanowiło problemu w uzyskaniu kredytu i kompletowaniu wymaganych dokumentów. Dzięki Jego przyjacielskiemu i rzetelnemu podejściu nasza współpraca przebiegała w bardzo przyjemnej i sympatycznej atmosferze. Reasumując, jest to doradca godny polecenia. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc i gorąco pozdrawiamy:)

- Anna i Sławomir Kredyt hipoteczny na większe lokum (kredyty, pożyczki) - Gdańsk, pomorskie


Kompetentny, rzetelny, sumienny - profesjonalny. Dzięki zaangażowaniu Pana Marcina cała procedura związana z uzyskaniem kredytu przebiegła sprawnie i szybko. Gorąco polecam Pana Marcina - dla mnie to najlepszy doradca.

- Marta Kamińska kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do klienta , duża staranność w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji oraz skrócenia czasu zrealizowania wypłaty kredytu. Bardzo dobry kontakt osobisty jak i medialny a poza tym kompetentny doradca.

- Alicja i Mirosław Raczkiewicz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Giby, podlaskie


Bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo polecamy Pana Marcina Bez pomocy i ogromnej wiedzy jaką posiada Pan Marcin, nie uzyskalibyśmy naszego kredytu. Pełna dyspozycyjność, zaangażowanie i poczucie humoru – to wszystko w jednej osobie Pomaga we wszystkich formalnościach a przy podpisaniu umowy, przy okazji bardzo dobrze ją tłumaczy z Polskiego na Nasze Polecamy!

- Krystian Agnieszka Kupno Mieszkania (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin jest godnym polecenia doradcą. Jest skuteczny, szybki w załatwianiu formalności. Jest osobą miłą i bardzo kontaktową. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą skorzystać z doradztwa w sprawach kredytowych.

- Magdalena i Łukasz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Augustów, podlaskie


O Panu Marcinie dowiedzieliśmy się z polecenia znajomych i teraz sami możemy polecić tego doradcę z czystym sumieniem. Przez cały okres związany z formalnościami bankowymi był on w pełni oddany naszej sprawie, a my zawsze mieliśmy świadomość, że możemy na Nim polegać. Z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że gdyby nie Jego rady i zaangażowanie, nie mielibyśmy obecnie własnego "M". Pomoc Pana Marcina szczególnie polecamy dla osób, które nie zawsze mają czas na bankowa biurokrację i jednocześnie potrzebują kompetentnej osoby, która przeprowadzi przez gąszcz bankowych wymogów.

- Edyta i Marcin kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pana Marcina poznaliśmy dzięki poleceniu przez naszego znajomego a teraz sami Go polecamy. Bardzo miły i ciepły człowiek. Solidny rzetelny zaangażowany. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Mimo odległości przebrnęliśmy sprawnie z pozytywnym zakończeniem. Mamy własne M. Dziękujemy i pozdrawiamy. IWONA I KRZYSZTOF

- Iwona i Krzysztof  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Warszawa, mazowieckie


Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Marcina. Jest bardzo pomocny w tych zawiłych przepisach bankowych. Mimo wielu przeszkód udało nam się dotrzeć do celu. Dzięki Panu Marcinowi możemy realizować swoje największe marzenie, jakim jest zamieszkanie we własnym domu. Pan Marcin jest wspaniałym fachowcem a także miłą i sympatyczną osobą. zawsze służy pomocą. POLECAM!

- D.i Z. POLECAM PANA MARCINA! kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki) - Olecko, warmińsko-mazurskie


Chciałabym bardzo gorąco polecić Pana Marcina wszystkim tym, którzy tak, jak ja boją się tego ogromu formalności związanych z kredytem. Z nim to była po prostu bajka, zero wysiłku. Na Pana Marcina trafiłam fuksem, myślę, że był dla mnie DAREM Z NIEBA!!! To PROFESJONALISTA w każdym calu i bardzo życzliwy, ciepły, przemiły człowiek. Polecam go każdemu, kto potrzebuje maksymalnego wsparcia. Panie Marcinie DZIĘKUJĘ!!!

- Agnieszka  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi za zaangażowanie i profesjonalizm w załatwianiu wszystkich formalności związanych kredytem hipotecznym. Dzięki Niemu mogliśmy wybrać najlepszą ofertę, nie tracąc czasu na wizyty we wszystkich bankach. Ponadto dokładnie "przetłumaczył" nam umowę zawieraną z Bankiem. Wszystkim polecamy pomoc oferowaną przez Pana Marcina!!!

Joanna i Tomasz kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Chcielibyśmy, bardzo serdecznie polecić Pana Marcina, jest to naprawdę odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!!! Profesjonalista w każdym calu. Straciliśmy już wiarę w banki i we własne M., a tu nagle znajomy dał nam nr do Pana Marcina no i już mieszkanko kupione .) SUPER SZYBKO WSZYSTKO ZAŁATWIONE!!!! Dziękujemy i pozdrawiamy.

Stanisław i Ewelina wspaniały doradca (kredyty, pożyczki) - Suwałki - Płociczno, podlaskie


Pan Marcin jest profesjonalistą w 100%. Dzięki jego zaangażowaniu w to co robi, mogliśmy zaoszczędzić swój czas. Wybrał nam najbardziej korzystną ofertę kredytu mieszkaniowego. Współpraca z Panem Marcinem to sama przyjemność. Jest bardzo sympatycznym młodym człowiekiem a przede wszystkim wspaniałym doradcą finansowym. Człowiek warty polecenia! Dziękujemy.

Magda i Szczepan wspaniały doradca  (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Zdecydowanie polecam p. Marcina jako doradcę. Profesjonalne podejście, rzetelna wiedza oraz kultura osobista i życzliwość tworzą dobrego i kompetentnego doradcę. A dobry doradca to dużo mniej stresu przy wyborze banku z którym się wiążemy kredytem na „kilka” ładnych lat. Jeszcze raz szczerze polecam.

-   Agnieszka & Gerard kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z przebiegu współpracy z p.Marcinem. Jego duże zaangażowanie w naszą sprawę sprawiło, że została ona załatwiona szybko i bez żadnych przeszkód. Doceniamy także elastyczność p. Marcina, zawsze znalazł czas (najlepiej odpowiadający nam) na spotkanie. Jesteśmy kolejnym zadowolonym klientem. Znając już pełen profesjonalizm p.Marcina, możemy szczerze polecić go jako doradcę.

Emilia i Marcin kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Olecko, warmińsko-mazurskie


Współpraca z Marcinem i Moniką to czysta przyjemność!!! Z ich strony otrzymaliśmy szczere zaangażowanie w sprawę i pełen profesjonalizm, który zaowocował kredytem na zakup wymarzonego mieszkania :) Z czystym sumieniem należy powiedzieć, że są Oni osobami godnymi polecenia w 1000% ! ! ! Serdecznie dziękujemy i polecamy wszystkim współpracę z Nimi :)

-   Marcin & Madzia  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Pan Marcin doradził nam przy wyborze banku i bardzo sprawnie załatwił za nas formalności przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług.

Ewa i Krzysztof Budzińscy  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) -  Olecko - Suwałki, podlaskie


Marcin, to nie tylko rewelacyjny doradca, to też wspaniały człowiek :-) To, że współpraca będzie rewelacyjna, wiedziałem od razu, widząc jego tak liczne pozytywne rekomendacje, ale nie spodziewałem się tak dobrej relacji :-) Nie wiem jak Marcin to robił, ale w ogóle nie czułem całej biurokracji przez którą musi przebrnąć przedsiębiorca starając się o kredyt! Współpracując czułem się bardzo swobodnie! Z całą serdecznością polecam wszystkim – efekt murowany, a emocje po otrzymaniu kredytu na dobrych warunkach wywalczonych przez Marcina - bezcenne! Takiego doradce jak Marcin mógłbym polecać nawet w kosmosie :)

-   Michał T.  Kredyt Hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Marcinem. Przez cały okres współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz fachowość - i to tylko niektóre z atutów... jednym słowem wytrawny doradca.Sami nie dalibyśmy rady przejść przez tą drogę, szczególnie z ogromną ilością dokumentów, przez którą Pan Marcin poprowadził nas wytrwale. Po ciężkich próbach - udało się i jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z zakończenia naszej współpracy. Zaciąganie kredytu z takim doradcą jest o wiele łatwiejsze!

-    Ewa i Kamil  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Panie Marcinie jesteśmy wdzięczni za pomoc...Opinii jest spory rulon, a my nie dopiszemy jak widzę niczego nadzwyczajnego. Mówiąc krótko - wyłącznie dzięki Panu otrzymaliśmy kredyt. Jest Pan kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny. Jednak co najbardziej nam utkwiło w pamięci to Pana niezwykłe zaangażowanie. Osoba nie do zastąpienia!!! Czy Pan kiedyś odpoczywa? :) Wspaniała współpraca. Gorąco pozdrawiamy i życzymy wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.

-   Ilona&Tom  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Właściwa osoba na właściwym miejscu!. Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Marcinem. Przez cały czas współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm - i to tylko niektóre z jego atutów... jednym słowem wytrawny doradca. Profesjonalny, uśmiechnięty i mimo wielu obowiązków zawsze gotowy do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. SERDECZNIE POLECAMY!

Dorota i Paweł  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) Augustów, podlaskie


Jesteśmy zadowoleni z kompleksowej usługi jaką zaoferował nam Marcin Peza. Zaangażowanie, doświadczenie i profesjonalizm to cechy, które go charakteryzują. Z przyjemnością polecamy Marcina jako godnego zaufania Doradcę.

Ania i Marek  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Z czystym sumieniem możemy polecić p. Marcina wszystkim którzy maja ochotę na zmianę w swoim życiu lecz potrzebują do tego trochę gotówki. Pan Marcin pomaga z całych swoich sił w uzyskaniu odpowiedniego kredytu w odpowiednim banku który ma dla danego klienta najlepsze warunki. Razem z żoną są w pełni dyspozycyjni, gotowi o każdej porze do rozmowy oraz fachowego wyjaśnienia danego problemu. Charakteryzuje go oprócz pełnego profesjonalizmu, zwykła ludzka życzliwość o którą to coraz ciężej,`a której to na pewno nie znajdziemy osobiście w banku. Dziękujemy za wsparcie, wyrozumiałość i nasz kredyt, a przede wszystkim za wielką pomoc w zrealizowaniu marzenia jakim było posiadanie własnego domu. Gorąco polecamy i pozdrawiamy.

Wojtek i Kasia  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Chcielibyśmy serdecznie podziękować panu Marcinowi za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na nasze nowe mieszkanie. Pan Marcin to nie tylko świetny specjalista, ale również sympatyczny i życzliwy człowiek, a takie połączenie gwarantuje fantastyczną obsługę - jednak wielu doradców to osoby miłe i kompetentne ? Co zatem wyróżnia pana Marcina? Niezaprzeczalnie fakt, że w swej pracy kieruje się dobrem i interesem klienta a nie banków, jest bardzo miły, pomocny, cierpliwy i w przystępny sposób przeprowadził nas przez gąszcz zawiłych formalności kredytowych. Wszystko załatwione profesjonalnie i w ekspresowym tempie – aż nie nadążałem z dostarczaniem potrzebnych dokumentów :). Z całego serca polecamy pana Marcina każdemu, kto poszukuje rzetelnego, kompetentnego oraz sympatycznego doradcy finansowego. Nie wyobrażamy sobie lepszej obsługi jak u Finansowego Marcina :), raz jeszcze dziękujemy za wszystko i polecamy w 100%. Pozdrawiamy

Dorota i Grzegorz  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki) - Suwałki, podlaskie


Bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią i absurdami polskiej biurokracji. Zawsze dostępny, przekazujący informacje w sposób jasny i zrozumiały. Wysoka kultura, spokój, opanowanie i niezbędna dawka poczucia humoru. Polecamy bez dwóch zdań.

Justyna i Kamil  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Z czystym sumieniem i przyjemnością polecamy Pana Marcina jako doradcę. Szybko, sprawnie, profesjonalnie i z życzliwością podszedł do tematu. Wszystkie formalności załatwiane w błyskawicznym tempie, wszelkie wątpliwości fachowo wyjaśniane. Dzięki Panu Marcinowi mam wrażenie, że kredyt "załatwił się" sam, chociaż oczywiście jest to zasługa pracy i zaangażowania skutecznego Doradcy. Jeszcze raz polecamy i serdecznie dziękujemy z pomoc :)

Przemek i Monika  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) -  Raczki, podlaskie


Dziękujemy za pomoc w znalezieniu kredytu i przejściu przez wszystkie procedury. Dziękujemy również za cierpliwość i fachowość.

Mariusz i Beata kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Cieszymy się z mężem, że mogliśmy poznać doradcę, który wie co robi. Pan Marcin po prostu zna się na swoim fachu. Cała ta biurokracja bankowa okazała się nie tak straszna, jak się nam to wydawało na samym początku starania się o kredyt. Tym komentarzem chcemy podziękować Panu Marcinowi za pomoc i  za okazaną cierpliwość.  Teraz mając już swoje długo oczekiwane mieszkanie, możemy tylko się śmiać z całej tej przebytej drogi pozyskiwania pieniędzy na nie. Żałujemy tylko jednego, że nie trafiliśmy do Pana wcześniej, Panie Marcinie.

Magdalena i Marcin kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, podlaskie


Doradca na 102. Rzetelny, miły i profesjonalny. Co tu dużo pisać -  fachowiec w swoim zawodzie. Sprawy związane z bankiem załatwiał sam, ja tylko podpisywałem potrzebne dokumenty, a na koniec samą umowę. Nie musiałem nawet przychodzić do jego biura, pan Marcin odwiedzał mnie w pracy i jak trzeba było również w domu. To też o czymś świadczy… Życzę panu długich lat w branży, potrzebni są tacy ludzie jak pan.

Sylwester  kredyt mieszkaniowy  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z doradcą Panem Marcinem Peza. Dzięki Niemu otrzymaliśmy kredyt i to dla nas jest najważniejsze. Sprawa nasza nie należała do łatwych i wiele prób zostało podjętych byśmy uzyskali w końcu kredyt, ale najważniejsze jest to, że się udało. Doskonale wiemy, że gdyby nie Pana pomoc to nic z tego by nie wyszło. I za to przede wszystkim jesteśmy wdzięczni. Pozdrawiamy serdecznie:-)

Anna i Krzysztof  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, podlaskie


Pomoc Pana Marcina jako doradcy była w naszym przypadku niezbędna. To On postarał się abyśmy otrzymali kredyt na budowę naszego domu. Było to nieproste zadanie, ale jak się okazało możliwe do wykonania osobie, która się na tym po prostu zna!  Szczere wyrazy sympatii i  podziękowania. 

Mariusz i Justyna B. kredyt budowlany (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Jesteśmy wdzięczni za fachową obsługę. Dziękujemy za wszystkie wyjaśnienia i odpowiedzi na nasze męczące pytania. Za dojazdy o każdej porze dnia, nawet do pracy:-) Wspaniale byłoby gdyby każdy doradca w banku był taki jak pan Marcin Peza. Jest to człowiek bardzo życzliwy, miły i z dużym doświadczeniem i wiedzą. Współpraca z nim była przyjemnością.  

-  Anna i Radosław R.  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) – Augustów, podlaskie


Dziękujemy za miłą współpracę i doprowadzenie naszej sprawy do udanego końca.

-  Marzena i Zbigniew  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Augustów, podlaskie


Z czego się przede wszystkim cieszę to to, że uniknąłem biegania po bankach. To dzięki panu, panie Marcinie mogłem zaoszczędzić swój czas i wysiłek i spożytkować obie te rzeczy na inne sprawy. Oczywiście bez mego udziału nie byłoby możliwe otrzymanie kredytu:-), ale oszczędność tego wszystkiego była i jest dla mnie bardzo istotna. No cóż kredyt jest, mieszkanie również …  teraz pozostało mi tylko spłacanie rat przez kolejne 30 lat… Ale bez tego ani rusz:-)

-  Hubert W.  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Augustów, podlaskie


Sympatyczny kontakt i profesjonalne podejście do nas, jako do klientów. Jesteśmy naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Kredyt otrzymaliśmy dosyć szybko i to na fajnych warunkach. Dziękujemy i polecamy.

-  Aldona i Tomasz  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Norwegia


Z przyjemnością polecam Pana Marcina jako doradcę. Wielkie zaangażowanie, miła współpraca, profesjonalna obsługa. Dzięki Niemu uzyskałam kredyt szybko i bez nerwów. Polecam i serdecznie dziękuję za pomoc.

-  Paulina  kredyt gotówkowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Dziękujemy za czas, który poświęcił Pan dla naszej sprawy. Kredyt przyznany, a wraz z jego otrzymaniem  zakończyły się nasze  problemy ze zbywcą. Mieszkanie ma już swoich nowych właścicieli. Bardzo nas to cieszy. Jest nam bardzo miło, że możemy tym komentarzem polecić Pana usługi innym osobom. Życzymy wielu sukcesów!

Katarzyna i Mirosław kredyt na mieszkanie  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Jasno, szybko i na temat. Tak wyglądało wzięcie kredytu za pośrednictwem Pana Marcina Pezy. Przez cały proces brania kredytu nie pojawiły się żadne problemy. Byliśmy informowani o postępach na bieżąco. Nasz doradca  wyręczał nas nawet w dostarczaniu do banku potrzebnych dokumentów. Do banku, po raz pierwszy, zawitaliśmy po to, by podpisać już umowę kredytową:-)

- Grażyna i Michał J.  kredyt mieszkaniowy (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Jesteśmy zadowoleni z usług pana Marcina Pezy. Współpraca z nim jest czystą przyjemnością. Pan Marcin jest bardzo cierpliwym i rzetelnym człowiekiem. Z wielką przyjemnością możemy polecić pomoc pana Marcina każdemu.

Magdalena i Sebastian Łapińscy  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Nie chcielibyśmy się powtarzać, ale tu się nie da inaczej:-) Jak pozostali Pana klienci jesteśmy również zadowoleni z przebiegu naszej współpracy i chcemy bardzo, ale to bardzo podziękować za pomoc w otrzymaniu pieniędzy na zakup naszego domu. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim poszukującym kredytu.

-  Ewa i Tomasz J.  kredyt na zakup domu (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi doradcze świadczone przez Pana Marcina. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do mojej sprawy doprowadziło do szczęśliwego zakończenia naszej współpracy poprzez dobranie oferty kredytowej dla mnie w taki sposób, że kredyt okazał się być "uszytym na miarę". Z Panem Marcinem jest bardzo szybka i jednocześnie bardzo konkretna współpraca. Polecam go swoim znajomym i wiem, że są już jego zadowolonymi klientami.

-  Ania z Gołdapi  kredyt konsolidacyjny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap, warmińsko-mazurskie


Dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecamy wszystkim osobom chcącym uzyskać jakikolwiek kredyt, naprawdę szybko, sprawnie i bezboleśnie :-). Sami byśmy z tym się nie uporali, a na pewno nie na tak korzystnych warunkach.

-  Sławek i Sylwia  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Na początku próbowałem dostać kredyt z innym doradcą, niestety były problemy z powodu interpretacji ustawy wobec zakupu mieszkania ze spółdzielni z dotacją. Męczyłem się tak pół roku, później z polecenia trafiłem do Pana Marcina, który w ciągu 3 tygodni uzyskał dla mnie kredyt. Jestem mu bardzo wdzięczny za pomoc, i będę go zawsze wszystkim polecał - bo warto :) Dla Pana Marcina udało się załatwić kredyt, który był nie do "przejścia" dla innych.

- Karol P.  kredyt hipoteczny z MdM  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Ufff… już po wszystkim:-) Nasze małe mieszkano mamy  przede wszystkim dzięki współpracy z Panem Marcinem.  Przebiegała ona w miłej i bezproblemowej atmosferze. Pan Marcin pomógł nam otrzymać kredyt.  Jego osoba kojarzy nam się teraz przede wszystkim z rzetelnością i z dużym profesjonalizmem. Byliśmy wyręczani wszędzie tam, gdzie było to tylko możliwe. Cieszymy się, że mogliśmy Pana poznać, Panie Marcinie:-) Pozdrawiamy.

- Janina i Jakub K.  kredyt hipoteczny   (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Giżycko, warmińsko - mazurskie


Jest nam miło dołączyć do kolejnych zadowolonych klientów Pana Marcina. Pełen profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do klienta. Zdecydowanie polecamy!!!!

-  Marlena i Adam  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizmu fachowiec w sprawach finansowych. Pan Marcin znajduje oferty spełniające oczekiwania oraz pomaga przejść przez całą procedurę, aż do uzyskania kredytu. Ważne jest, że kontakt z Panem Marcinem nie kończy się w chwili uzyskania kredytu, tylko trwa dalej. Polecam każdemu usługi Pana Marcina!

-  Kamil K.  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Nasze starania o kredyt były trudne (własna działalność gospodarcza, dosyć młody wiek ;), odległość). Na stałe mieszkamy w Warszawie, więc myśleliśmy, że branie doradcy aż Suwałk dodatkowo utrudni naszą sytuację, ale Pan Marcin można powiedzieć, że to nasz "doradca rodzinny" :), więc zdecydowaliśmy się powierzyć nasze sprawy właśnie Jemu. Nie możemy napisać złego słowa. Kontakt telefoniczny wystarczył, który był rewelacyjny. Pan Marcin pomagał nam dosłownie we wszystkim. Sam kontaktował się z naszym deweloperem (zaoszczędziło nam to sytuacji stresujących :), a nawet osobiście odbierał nasze dokumenty od księgowej i rzeczoznawcy (tak na prawdę sami powinniśmy to robić). Warte podkreślenia jest także to, że Pan Marcin tłumaczył nam wszystko "na jabłkach i gruszkach", a w tych wszystkich umowach można się zagubić :). Zdecydowanie polecamy usługi Pana Marcina. Jesteśmy przekonani, że każdy będzie zadowolony tak samo jak my!

- Magdalena i Jakub Bokuniwicz   kredyt na mieszkanie  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Warszawa, mazowieckie


Gorąco polecam doradztwo Moniki i Marcina. Ich profesjonalne i rzetelne podejście sprawiło, że w sposób szybki i bezbolesny otrzymałem kredyt, który na początku wcale nie był taki oczywisty. Dodatkowym ich atutem jest spokój opanowanie i cierpliwość do klienta:-). Warto również dodać odległość jaka nas dzieliła -Suwałki Tarnów - a pomimo tego się udało. Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam:-))

-  Adrian  kredyt konsolidacyjny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Tarnów, małopolskie


Pan Marcin to rewelacyjny doradca. Szybko i sprawnie pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i dyspozycyjność. Fachowa znajomość realiów banków. Polecamy każdemu, kto poszukuje dobrego i kompetentnego Doradcy Finansowego.

- Joanna i Tomek   kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Pełen profesjonalizm i klasa. Uzyskanie kredytu na optymalnych warunkach oraz przy minimalnym zaangażowaniu z naszej strony w biurokrację i "załatwianie". Bardzo dobry kontakt i ciepła osobowość. Polecamy

- Sebastian i Ewa  kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z panem Marcinem Peza..Jest bardzo cierpliwym i rzetelnym człowiekiem. Pan Marcin doradził nam przy wyborze banku i bardzo sprawnie załatwił za nas formalności przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług .Człowiek warty polecenia. Dziękujemy

- Grzegorz i Sabina   kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Sejny, podlaskie


Dziękujemy za fantastyczną obsługę i profesjonalne podejście. Usługi Pana Marcina Pezy są na najwyższym poziomie.

-  Beata i Tomek H. kredyt hipoteczny  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Współpraca z Panem Marcinem opierała się nie tylko na niesłychanym profesjonalizmie ale również ogromnych pokładach życzliwości. Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegł zaskakująco szybko. Pan Marcin umie słuchać klienta, dlatego jest to w pełni indywidualne podejście i niejednokrotnie ogromna pomoc. Z całą odpowiedzialnością polecam firmę i życzę wszystkim Państwu takich ludzi na swojej drodze jak Pan Marcin.

-  Iwona O. opinia klienta  (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Gołdap,warmińsko-mazurskie


Polecam Pana Marcina z pełną odpowiedzialnością, ponieważ pomaga przejść przez całą biurokrację związaną z kredytem od początku do końca. Nie wywiera presji związanej z podpisaniem umowy,czy z tym że nie dostanie wynagrodzenia jak zrezygnujemy albo zmienimy zdanie i nie pogania tak jak inni doradcy... Ba Jest słowny,konkretny, rzetelny i punktualny, co ceni się w tych czasach i do czego ja przykładam dużą uwagę.Dlatego Polecam spróbować, porównać itd...

-  Kamil L. kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Marcinem. Przez cały okres współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz fachowość. Sami nie dalibyśmy rady przejść przez tą drogę, szczególnie z ogromną ilością dokumentów, przez którą Pan Marcin poprowadził nas wytrwale. Po długim oczekiwaniu udało się otrzymać kredyt. Bardzo Dziękujemy!

-  Agata i Arek  MdM (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Polecam współpracę z Panem Marcinem. Zaangażowany, fachowy, konkretny. Jestem zadowolona ze współpracy.

-  Katarzyna Gałaszewska  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Polecam współpracę z Panem Marcinem. Papierologia kredytowa jest tak obszerna i złożona, że prosty człowiek bez pomocy fachowców takich jak Pan Marcin, nie przebrnąłby przez nią bez trudności. Jego osoba nie tylko jasno i rzetelnie przekłada język bankowy na nasz, tłumacząc niezrozumiałe zagadnienia, ale również prowadzi całą niezbędną dokumentację od początku do końca. Co ważne,nie namawia klientów do korzystania z ofert konkretnych banków, przedstawia jedynie najkorzystniejsze i pozostawia do decyzji klienta. Współpraca z Panem Marcinem to oszczędność czasu i nerwów.

-  Edyta Goncerzewicz  kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Zdecydowanie polecam i dziękuję Panu Marcinowi za nieocenioną pomoc w wybraniu najkorzystniejszej oferty kredytowej,wypełnieniu oraz dostarczeniu całej dokumentacji związanej zarówno z kredytem, jak i z dofinansowaniem w ramach programu MDM.

-  Aleksandra kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Pomoc Pana Marcina w uzyskaniu kredytu jest niezastąpiona. W zasadzie otrzymanie kredytu nie wiązało się nawet z koniecznością przerywania pracy zawodowej. Pan Marcin zajął się praktycznie wszystkim. Polecam.

-  Katarzyna Orłowska  Polecam (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


Polecam p.Marcina ,bardzo profesjonalne podejście do klienta ,ogarnie najtrudniejszą sytuację i pomoże zdobyć wymarzone mieszkanie .Współpracę oceniam na 5+

Elżbieta Sieńko - kredyt hipoteczny (kredyty, pożyczki gotówkowe) - Suwałki, podlaskie


SZYBKI KONTAKT:

ZADZWOŃ

tel. 513 377 300

Wyślij wiadomość

Adres:

ul.Bałtycka 12A,

16-400 Suwałki

 
Firma nasza współpracuje z największymi i najlepszymi, na rynku polskim, firmami pośrednictwa  kredytowego.

Nie marnuj swojego czasu.

Oszczędź pieniądze i nerwy.

Zadzwoń do nas lub napisz.

Bezpłatnie udzielimy porady i skutecznie pomożemy.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami:-)