513 377 300

Wyślij wiadomość

16-400 Suwałki, ul. Bałtycka12A

Słoneczne mieszkanie w centrum Suwałk 35,6m2 - Noniewicza 40A

Cena  220.000 zł - do negocjacji

To słoneczne i przytulne mieszkanie znajduje się w bloku przy ulicy Noniewicza 40A, w Suwałkach, na ostatnim, IV piętrze. Na powierzchni 35,6 m2 jest duży pokój połączony z kuchnią, 1 sypialnia, łazienka z WC i przedpokój. Okna plastikowe, wychodzące na stronę północną i południową. Mieszkanie jest ustawne i w pełni funkcjonalne. Część mebli i sprzętu AGD wchodzi w skład niniejszej oferty (szczegóły po kontakcie telefonicznym). Do mieszkania przynależy piwnica. 

 

Doskonała lokalizacja, to z pewnością jeden z dodatkowych atutów mieszkania. Z tego miejsca wszędzie jest blisko. W zasięgu ręki znajduje się pełna infrastruktura: sklepy, domy handlowe (Arkadia, Plaza), szkoły,  apteki... itp. Wokół jest sporo zieleni, a także plac zabaw. W pobliżu są ogólnodostępne miejsca parkingowe.

 

 

Mieszkanie dostępne bedzie od początku września 2020r.

Do obejrzenia w każdej chwili.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Cena 220.000 zł do negocjacji. Kupujący nie ponoszą opłat.Oferujemy również bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej - profesjonalny Pośrednik Kredytowy na miejscu. Pomagamy w uzyskaniu kredytu (oferty z ponad 20 banków).

Jeżeli potrzebujesz kredytowej pomocy lub po prostu profesjonalnej i rzetelnej porady zadzwoń do nas, by umówić się na spotkanie.Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 513 377 300.

 

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Biuro Nieruchomości „PEZA” Monika Peza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Biura Nieruchomości „PEZA” jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Biuro Nieruchomości "PEZA"  Monika Peza, w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

tel. 513 377 300

Wyślij wiadomość

Adres:

16-400 Suwałki, ul.Bałtycka 12A

Firma nasza współpracuje z największymi i najlepszymi, na rynku polskim, firmami pośrednictwa  kredytowego.

Nie marnuj swojego czasu.

Oszczędź pieniądze i nerwy.

Zadzwoń do nas lub napisz.

Bezpłatnie udzielimy porady i skutecznie pomożemy.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami:-)