513 377 300

Wyślij wiadomość

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Przytulne mieszkanie 47,98 m2 - Suwałki, Młynarskiego 3

Cena 180 000 zł - do negocjacji

To przytulne, 2-pokojowe mieszkanie znajduje się w bloku przy ulicy Młynarskiego 3, w Suwałkach, na ostatnim, IV piętrze. Na powierzchni 47,98 m2 jest przestronny salon, 1 pokój, kuchnia, łazienka z WC i przedpokój. Okna plastikowe, wychodzące na stronę wschodnią i zachodnią. Mieszkanie jest urządzone i w pełni funkcjonalne. Większość mebli, sprzęt RTV i AGD, wchodzi w skład niniejszej oferty. W sytuacji, gdyby nabywca nie zdecydował się na nie, to nie będzie problemu z ich usunięciem. Mieszkanie nie było zamieszkane od ponad 6 miesięcy i wymaga remontu. Do mieszkania przynależy piwnica. 

 

Dobra lokalizacja, to z pewnością jeden z dodatkowych atutów mieszkania. Z tego miejsca w zasadzie jest wszędzie blisko. Do centrum miasta 5 minuty jazdy samochodem. Ulica Młynarskiego 3, przy której wybudowany został blok, jest ulicą o słabym natężeniu ruchu. Wokół jest dużo zieleni i wolnej przestrzeni. Przy bloku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Mieszkanie dostępne jest od „zaraz”.

 

Mieszkanie do obejrzenia w każdej chwili.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Cena 180.000zł do negocjacji. Kupujący nie ponoszą opłat.Oferujemy również bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej - profesjonalny Pośrednik Kredytowy na miejscu. Pomagamy w uzyskaniu kredytu (oferty z ponad 20 banków).

Jeżeli potrzebujesz kredytowej pomocy lub po prostu profesjonalnej i rzetelnej porady zadzwoń do nas, by umówić się na spotkanie.Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 513 377 300.

 

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Biuro Nieruchomości „PEZA” Monika Peza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Biura Nieruchomości „PEZA” jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Biuro Nieruchomości "PEZA"  Monika Peza, w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

tel. 513 377 300

Wyślij wiadomość

Adres:

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Firma nasza współpracuje z największymi i najlepszymi, na rynku polskim, firmami pośrednictwa  kredytowego.

Nie marnuj swojego czasu.

Oszczędź pieniądze i nerwy.

Zadzwoń do nas lub napisz.

Bezpłatnie udzielimy porady i skutecznie pomożemy.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami:-)