513 377 300

Wyślij wiadomość

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Nowoczesne mieszkanie 81,84 m2 - Suwałki, Korczaka 4

Cena 240 000 zł - do negocjacji

Na XI piętrze wieżowca, w ścisłym centrum Suwałk, znajduje się prawie 82 metrowe mieszkanie, o oryginalnym rozkładzie. W pierwszej kolejności warto tu wymienić uroczą kuchnię z jadalnią wraz z zabudową, w bardzo dobrym stanie i praktycznie nowym sprzętem AGD (lodówką, zmywarką, piekarnikiem), które to wchodzą w skład niniejszej oferty. Obok znajduje się nietypowa, duża i jasna łazienka, z możliwością wstawienia dodatkowo kabiny prysznicowej. Salon jest widnym, przestronnym pomieszczeniem (25m2), z niesamowitym widokiem z okiem, na panoramę miasta. W mieszkaniu są jeszcze dwa pokoje, służące obecnie za sypialnie. W skład oferty wchodzą również dwie duże szafy, montowane na wymiar. Jedna w sypialni (komandor) i druga w korytarzu. Lokal jest jasny, komfortowy i bardzo praktyczny. Okna drewniane, najnowszej generacji, wychodzą na południe i wschód. Mieszkanie jest naprawdę niesamowite i warte uwagi. Kilka lat temu została wymieniona cała elektryka. Podłoga została specjalnie wygłuszona, a dostępu do mieszkania chronią dodatkowe drzwi z domofonem, znajdujące się na X piętrze wieżowca. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, jedynie  ściany w salonie wymagają odświeżenia. Do mieszkania przydzielona została piwnica. Brak balkonu. Czynsz to 530zł miesięcznie.

 

Mieszkanie do obejrzenia w każdej chwili. Do zamieszkania od marca 2018 roku.                          

 

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Cena 240 000zł do negocjacji. Brana pod uwagę jest również zamiana na dom, z ewentualną dopłatą ze strony sprzedających mieszkanie. Kupujący nie ponoszą opłat.Oferujemy również bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej - profesjonalny Pośrednik Kredytowy na miejscu. Pomagamy w uzyskaniu kredytu (oferty z ponad 20 banków).

Jeżeli potrzebujesz kredytowej pomocy lub po prostu profesjonalnej i rzetelnej porady zadzwoń do nas, by umówić się na spotkanie.Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 513 377 300.

 

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Biuro Nieruchomości „PEZA” Monika Peza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Biura Nieruchomości „PEZA” jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Biuro Nieruchomości "PEZA"  Monika Peza, w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

tel. 513 377 300

Wyślij wiadomość

Adres:

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Firma nasza współpracuje z największymi i najlepszymi, na rynku polskim, firmami pośrednictwa  kredytowego.

Nie marnuj swojego czasu.

Oszczędź pieniądze i nerwy.

Zadzwoń do nas lub napisz.

Bezpłatnie  doradzimy i skutecznie pomożemy.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami:-)