513 377 300

Wyślij wiadomość

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Działka w Osowie na sprzedaż - doskonała inwestycja.

Cena 230 000 zł.

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno-budowlana o powierzchni 0,7764 ha, położona w Osowie. To malownicze miejsce znajduje się zaledwie 5 minut drogi od granicy Suwałk. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne. Bardzo dobry dojazd do działki drogą asfaltową, niedaleka odległość od trasy głównej. Przy najbliższych zabudowaniach znajduje się woda i prąd.

 

 

Oferowana działka posiada aktualny, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z nim przeznaczeniem, dopuszcza się na niej zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zabudowę zagrodową i rekreacji indywidulanej, dodatkowo w zabudowie mieszkaniowej jest możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności usługowej.

 

Kupujący nie ponoszą opłat.

Oferujemy również bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej - profesjonalny Pośrednik Kredytowy na miejscu.Pomagamy w uzyskaniu kredytu (oferty z ponad 20 banków).

Cena 230 000 zł - do negocjacji.Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem

513 377 300.

Zapraszamy:-)

 

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Biuro Nieruchomości „PEZA” Monika Peza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Biura Nieruchomości „PEZA” jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Biuro Nieruchomości "PEZA" Monika Peza, w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

 

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

tel. 513 377 300

Wyślij wiadomość

Adres:

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Firma nasza współpracuje z największymi i najlepszymi, na rynku polskim, firmami pośrednictwa  kredytowego.

Nie marnuj swojego czasu.

Oszczędź pieniądze i nerwy.

Zadzwoń do nas lub napisz.

Bezpłatnie  doradzimy i skutecznie pomożemy.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami:-)