513 377 300

Wyślij wiadomość

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Elegancki lokal usługowo-handlowy 69 m2 - Suwałki, Franciszkańska 2

Cena 344 400 zł - do negocjacji

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy (69m2) w atrakcyjnej lokalizacji, na nowo wybudowanym osiedlu bloków mieszkalnych. Idealnie zrealizowana inwestycja łącząca istniejące już bloki z nowymi, przy jednoczesnym dalszym rozwoju osiedla.  W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura handlowo-usługowa, medyczna i edukacyjna.  Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Czyste i zadbane wnętrze nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Istnieje możliwość demontażu istniejących ścianek, w celu uzyskania jednej, dużej przestrzeni, bądź dowolnego ich umiejscowienia wg własnego pomysłu i zapotrzebowania. Na posadzce żywicznej położone zostały panele. Na jednej ze ścian wmontowane są ogromne lustra, dodające pomieszczeniu elegancji, z jednoczesnym optycznym jego powiększeniem. Duże okna wystawowe (witryny) są kolejnym atutem niniejszej oferty.

Lokal posiada alarm i klimatyzację. Prowadzą do niego dwa oddzielne wejścia. Dodatkowo są trzy małe pomieszczenia, w których znajduje się: biuro, ubikacja i socjalne. Czynsz miesięczny wraz z opłatami wynosi 280zł. Przed lokalem znajdują się miejsca parkingowe. Idealnie nadaje się na działalność typu: usługi kosmetyczne, fryzjer, księgowość, biuro, stomatolog, drobny handel itp.

 

Lokal do obejrzenia w każdej chwili, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.     

 

 

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Kupujący nie ponoszą opłat. Cena 344 400 zł do negocjacji.

 

Oferujemy również bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej - profesjonalny Pośrednik Kredytowy na miejscu. Pomagamy w uzyskaniu kredytu (oferty z ponad 20 banków) - również z dofinansowaniem w programie MdM.

Jeżeli potrzebujesz kredytowej pomocy lub po prostu profesjonalnej i rzetelnej porady zadzwoń do nas, by umówić się na spotkanie.

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 513 377 300.

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

tel. 513 377 300

Wyślij wiadomość

Adres:

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Firma nasza współpracuje z największymi i najlepszymi, na rynku polskim, firmami pośrednictwa  kredytowego.

Nie marnuj swojego czasu.

Oszczędź pieniądze i nerwy.

Zadzwoń do nas lub napisz.

Bezpłatnie  doradzimy i skutecznie pomożemy.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami:-)