513 377 300

Wyślij wiadomość

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Działka rolno-budowlana 7764m2 - Osowa

Cena 210.000 zł - do necgocjacji.

 

 

 

 

 

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno-budowlana o powierzchni 0,7764 ha, położona w miescowości Osowa. To malownicze miejsce znajduje się zaledwie 5 minut drogi od granicy Suwałk. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne. Bardzo dobry dojazd do działki drogą asfaltową, niedaleka odległość od trasy głównej. Przy najbliższych zabudowaniach znajduje się woda i prąd.

Oferowana działka posiada aktualny, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. . Zgodnie z nim, dopuszcza się na niej zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zabudowę zagrodową i rekreacji indywidualnej, dodatkowo w zabudowie mieszkaniowej jest możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności usługowej.

Nie trać okazji – malownicze krajobrazy i bliskość jeziora, to tylko niektóre atuty tej nieruchomości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Cena 210.000 zł do negocjacji. Kupujący nie ponoszą opłat.Oferujemy również bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej - profesjonalny Pośrednik Kredytowy na miejscu. Pomagamy w uzyskaniu kredytu (oferty z ponad 20 banków).

Jeżeli potrzebujesz kredytowej pomocy lub po prostu profesjonalnej i rzetelnej porady zadzwoń do nas, by umówić się na spotkanie.Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 513 377 300.

 

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Biuro Nieruchomości „PEZA” Monika Peza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Biura Nieruchomości „PEZA” jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Biuro Nieruchomości "PEZA" Monika Peza, w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

tel. 513 377 300

Wyślij wiadomość

Adres:

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Firma nasza współpracuje z największymi i najlepszymi, na rynku polskim, firmami pośrednictwa  kredytowego.

Nie marnuj swojego czasu.

Oszczędź pieniądze i nerwy.

Zadzwoń do nas lub napisz.

Bezpłatnie udzielimy porady i skutecznie pomożemy.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami:-)