ZADZWOŃ

tel. 513 377 300

Wyślij wiadomość

16-400 Suwałki, ul. Bałtycka12A

3-pokojowe, przytulne mieszkanie 55,5m2 - Suwałki, Szpitalna 75

Cena  320.000 zł - do negocjacji

Oferowane mieszkanie znajduje się przy ulicy Szpitalnej 75, na I piętrze, w bloku IV-piętrowym. Na powierzchni 55,5 m2 znajduje się duży pokój z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z WC i przedpokój.  Okna plastikowe, wychodzą na stronę wschodnią i zachodnią. Nie trzeba opuszczać mieszkania, by móc oglądać pobliski las. Wystarczy spojrzeć w okna od strony zachodniej, albo otworzyć je, gdy chcemy poczuć jego zapach.  Nie ma konieczności jechać gdzieś  daleko, aby delektować się bliskością przyrody.

 

Mieszkanie jest w pełni funkcjonalne i widne, nie wymaga remontu, jedynie odświeżenia ścian. Na podłogach w pokojach położone są panele, w przedpokoju terakota, w łazience i kuchni terakota + glazura. Część mebli wchodzi w skład niniejszej oferty.  Dotyczy to zabudowy kuchennej, szaf w korytarzu i mebli z pokoju od strony zachodniej (poza pianinem).  Czynsz to około 350zł miesięcznie + opłaty. Do mieszkania przynależy piwnica. 

 

 Bardzo dobra lokalizacja. W zasięgu ręki znajduje się pełna infrastruktura: sklepy, szpital, apteki, szkoła, przystanek autobusowy,  itp. Wokół jest dużo zieleni i wolnej przestrzeni, a wśród nich plac zabaw dla dzieci, boisko i las. Przy bloku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

 

Mieszkanie do obejrzenia w każdej chwili. Termin przekazania nieruchomości do  uzgodnienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Cena 320.000 zł do negocjacji. Kupujący nie ponoszą opłat.Oferujemy również bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej - profesjonalny Pośrednik Kredytowy na miejscu. Pomagamy w uzyskaniu kredytu (oferty z ponad 20 banków).

Jeżeli potrzebujesz kredytowej pomocy lub po prostu profesjonalnej i rzetelnej porady zadzwoń do nas, by umówić się na spotkanie.Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 513 377 300.

 

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Biuro Nieruchomości „PEZA” Monika Peza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Biura Nieruchomości „PEZA” jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Biuro Nieruchomości "PEZA"  Monika Peza, w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

SZYBKI KONTAKT:

ZADZWOŃ

tel. 513 377 300

Wyślij wiadomość

Adres:

ul.Bałtycka 12A, 16-400 Suwałki

 
Firma nasza współpracuje z największymi i najlepszymi, na rynku polskim, firmami pośrednictwa  kredytowego.

Nie marnuj swojego czasu.

Oszczędź pieniądze i nerwy.

Zadzwoń do nas lub napisz.

Bezpłatnie udzielimy porady i skutecznie pomożemy.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami:-)