513 377 300

Wyślij wiadomość

biuro@marcinpeza-posrednictwokredytowe.pl

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Przytulne mieszkanie 62,90 m2 - Suwałki, Witosa 15

Cena 195 000 zł - do negocjacji

Oferowane mieszkanie znajduje się przy ulicy Witosa 15, na 3 piętrze, w klatce o 3 kondygnacjach bez windy. Na powierzchni 62,9m2 znajduje się duży pokój z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka, oddzielnie WC, kuchnia i duży przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica (8,2m2). Miesięczny czynsz to 377zł, bez gazu i wody. Grzanie wliczone w czynsz, z corocznym rozliczeniem według liczników zużycia.

Standard lokalu średni. Mieszkanie jest duże i jasne. Ściany gładkie, na podłogach: korytarza i dwóch sypialni panele (przy czym widoczna jest wada w jednej z sypialni – przedstawiona na zdjęciu), terakota w kuchni, a w dużym pokoju gumoleum. Okna plastikowe, wychodzące na stronę wschodnią i zachodnią. Z obu stron widoki nie są zasłonięte przez inne budynki. Mieszkanie wymaga remontu, zwłaszcza łazienka i WC.

 

Dobra lokalizacja, to z pewnością jeden z dodatkowych atutów mieszkania. Z tego miejsca w zasadzie jest wszędzie blisko. Do centrum miasta 3 minuty jazdy samochodem. Ulica Witosa, przy której wybudowany został blok, nie jest ulicą szczególnie ruchliwą. W zasięgu ręki znajduje się pełna infrastruktura: sklepy, przychodnia, szkoła, apteka, przystanek autobusowy, kościół itp.

 

Jest możliwość skorzystania z dopłaty do wkładu własnego w ramach programu MdM.

Mieszkanie do obejrzenia w każdej chwili. Do zamieszkania od stycznia 2018 roku.                          

Kupujący nie ponoszą opłat.

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Cena 195 000zł do negocjacji. Całe wyposażenie widoczne na zdjęciach nie wchodzi w skład oferty.

Kupujący nie ponoszą opłat.

 

Oferujemy również bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej - profesjonalny Pośrednik Kredytowy na miejscu. Pomagamy w uzyskaniu kredytu (oferty z ponad 20 banków) - również z dofinansowaniem w programie MdM.

Jeżeli potrzebujesz kredytowej pomocy lub po prostu profesjonalnej i rzetelnej porady zadzwoń do nas, by umówić się na spotkanie.

 

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 513 377 300.

 

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Biuro Nieruchomości „PEZA” Monika Peza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Biura Nieruchomości „PEZA” jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Biuro Nieruchomości "PEZA"  Monika Peza, w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

 

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

tel. 513 377 300

Wyślij wiadomość

biuro@marcinpeza-posrednictwokredytowe.pl

Adres:

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Firma nasza współpracuje z największymi i najlepszymi, na rynku polskim, firmami pośrednictwa  kredytowego.

Nie marnuj swojego czasu.

Oszczędź pieniądze i nerwy.

Zadzwoń do nas lub napisz.

Bezpłatnie  doradzimy i skutecznie pomożemy.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami:-)