ZADZWOŃ

tel. 513 377 300

Wyślij wiadomość

16-400 Suwałki, ul. Bałtycka12A

Witamy!

 

  Jesteśmy firmą Pośrednictwa Kredytowego, współpracującą z największymi i najlepszymi, na rynku polskim, firmami pośrednictwa finansowego (z bankami). Korzystając z narzędzi jakie daje nam owa współpraca, staramy się być w pełni odpowiedzialnymi, profesjonalnymi i jak najbardziej godnymi zaufania doradcami.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z bankami, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi.

Zawsze negocjujemy warunki kredytowe.

Pamiętając o oczekiwaniach naszych Klientów staramy się każdego, bez wyjątku, traktować z pełnym zaangażowaniem. Dokładnie tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. 

Jesteśmy otwarci i pozytywnie nastawieni do ludzi. Cechuje nas łatwość i elastyczność w nawiązywaniu kontaktów. Do każdego Klienta i Jego sprawy podchodzimy indywidualnie. Dbamy o Niego również po wypłacie kredytu.

 

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, rozszerzyliśmy naszą działalność o usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Tak powstało Biuro Nieruchomości "PEZA", oferujące najniższą na rynku prowizję, udzielające wysokich rabatów i nakierowane w pełni na potrzeby Klienta. Priorytetem dla nas jest profesjonalna obsługa, szybka sprzedaż i zadowolenie każdej ze stron transakcji. Stawiamy na rzetelność, uczciwość i bezpieczeństwo.

 

Marcin Peza             Monika Peza

                                                       

                              

 

 

 

Zapraszamy do:

 • nawiązania współpracy w sprawie kredytu mieszkaniowego, budowlanego, bądź pożyczki gotówkowej
 • skorzystania z usług naszego Biura Nieruchomości - sprzedaży nieruchomości za naszym pośrednictwem
 • przeczytania rekomendacji od naszych  dotychczasowych Klientów
 • przeczytania artykułów i porad na naszej stronie
 • zadania pytania drogą mailową bądź telefoniczną
 • skorzystania z naszych  porad
 • polubienia nas na Facebooku
 • polecenia naszej strony swoim znajomym

 

Jak przebiega współpraca z nami?

W sposób prosty i następujący:

 

 • Już na pierwszym spotkaniu z Klientem weryfikujemy Jego zdolność kredytową. Sprawdzamy jakie możliwości finansowe posiada osoba starająca się o kredyt.
 • Opierając się na ofertach wielu banków pomagamy wybrać najkorzystniejszą z ofert, dopasowaną pod indywidualne potrzeby Klienta.
 • Weryfikujemy, na życzenie Klientów, umowę przedwstępną, jeszcze przed jej podpisaniem. Sprawdzamy poprawność wszelkich innych dokumentów, odnoszących się do kupowanej bądź budowanej nieruchomości.
 • Przekazujemy Klientom wszystkie niezbędne formularze. Wspólnie je wypełniamy. Po skompletowaniu dokumentacji składamy je do jednego banku, bądź do kilku  – w zależności od preferencji Klienta.
 • Ważną kwestią jest to, że oferta kredytowa przedstawiona przeze nas jest taka sama (z pewnością nie jest gorsza) jak w bankach. Istnieją te same promocje i możliwości negocjacji warunków.
 • Wykorzystujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie, by pozytywnie dla Klienta zamknąć sprawę i uzyskać pozytywną decyzję kredytową. W trakcie analizy wniosków staramy się uzyskać jak najkorzystniejsze warunki finansowe dla Klienta.
 • Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej omawiamy z Klientem warunki, które należy spełnić by móc podpisać umowę kredytową.
 •  Wyjaśniamy wszelkie zawiłości i niejasności umowy, a następnie umawiamy na spotkanie w banku, celem jej podpisania. Spotykamy się tam wspólnie  w obecności doradcy bankowego.
 • Po wypłacie kredytu również jesteśmy do dyspozycji Klienta. Udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania, które mogą się pojawić (dotyczące wypłacanych transz, czy też wszelkich dokumentów wymaganych przez banki) w późniejszym czasie.

 

Ważne:

 

  Wizyta u pośrednika kredytowego jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Jednak, jeżeli zapadnie już decyzja by skorzystać z jego usług, należy mu zaufać. Trzeba mieć przekonanie, że wybrany doradca jest po tej samej stronie co jego Klient. Rzetelny i konkretny doradca będzie robił wszystko, by jego Klient otrzymał kredyt i był zadowolony ze współpracy z nim. Bowiem tylko taki Klient poleci jego usługi swoim znajomym i rodzinie. Takie rekomendacje to, dla każdego „prawdziwego” pośrednika, rzecz bardzo istotna w jego działalności. Bez nich, nie byłby w stanie utrzymać się na rynku.


 

Należy pamiętać, że wybór sprawdzonego i doświadczonego pośrednika jest bardzo ważny. Dzięki niemu zyskuje się na czasie, minimalizuje stres i daje się sobie poczucie bezpieczeństwa, które w obecnych czasach jest bardzo potrzebne. Nasza pomoc dla Klienta jest całkowicie  bezpłatna.

Niezależnie od tego czy ma to być tylko porada z zakresu finansów, czy też złożenie wniosków o kredyt.

Za swoją pracę otrzymujemy prowizję, wypłacaną przez bank, który przyzna Klientowi kredyt. Nie odbywa się to kosztem Klienta – co jest bardzo ważne. Warunkiem otrzymania przez nas wynagrodzenia jest wypłata  Klientowi kredytu.

SZYBKI KONTAKT:

ZADZWOŃ

tel. 513 377 300

Wyślij wiadomość

Adres:

ul.Bałtycka 12A,

16-400 Suwałki

 
Firma nasza współpracuje z największymi i najlepszymi, na rynku polskim, firmami pośrednictwa  kredytowego.

Nie marnuj swojego czasu.

Oszczędź pieniądze i nerwy.

Zadzwoń do nas lub napisz.

Bezpłatnie udzielimy porady i skutecznie pomożemy.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami:-)