513 377 300

Wyślij wiadomość

biuro@marcinpeza-posrednictwokredytowe.pl

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Działka rolno-budowlana z rozpoczętą budową - na sprzedaż - wymarzone miejsce na dom.

Cena 85 000 zł.

Do sprzedania działka rolno-budowlana, z rozpoczętą budową domu, o powierzchni 0,3553 ha, położona w Suwałkach, przy ul. Kuków-Folwark. Dojazd drogą asfaltową, niedaleko od trasy głównej. Przy drodze znajduje się woda i prąd.

Na działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego (pow. użytkowa 116,8m2), niepodpiwniczonego, z garażem (17,6m2).Wylane zostały ławy fundamentowe. Projekt domu do wglądu, w każdej chwili.

 

 

Oferowana działka posiada aktualny, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z nim dopuszcza się na niej zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zabudowę zagrodową ...

 

Nie strać okazji – malownicze krajobrazy, cisza i niedaleka odległość od miasta, to tylko niektóre atuty tej nieruchomości.

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Cena 85 000 zł do negocjacji.

Kupujący nie ponoszą opłat.

 

Oferujemy również bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej - profesjonalny Doradca Kredytowy na miejscu.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu (oferty z ponad 20 banków) - również z dofinansowaniem w programie MdM.

Jeżeli potrzebujesz kredytowej pomocy lub po prostu profesjonalnej i rzetelnej porady zadzwoń do nas, by umówić się na spotkanie.

 

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 513 377 300.

 

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Biuro Nieruchomości „PEZA” Monika Peza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Biura Nieruchomości „PEZA” jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Biuro Nieruchomości "PEZA" Monika Peza, w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

tel. 513 377 300

Wyślij wiadomość

biuro@marcinpeza-posrednictwokredytowe.pl

Adres:

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Firma nasza współpracuje z największymi i najlepszymi, na rynku polskim, firmami pośrednictwa  kredytowego.

Nie marnuj swojego czasu.

Oszczędź pieniądze i nerwy.

Zadzwoń do nas lub napisz.

Bezpłatnie  doradzimy i skutecznie pomożemy.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami:-)