513 377 300

Wyślij wiadomość

biuro@marcinpeza-posrednictwokredytowe.pl

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Działka letniskowa z prawem zabudowy - na sprzedaż - Rybalnia

Cena 70 000 zł.

Do sprzedania atrakcyjna działka letniskowa z prawem zabudowy, o powierzchni 869m2, położona w pobliżu miejscowości Becejły, we wsi Rybalnia. Działka znajduje się około 25km od granicy Suwałk, jadąc przez Jeleniewo. Dojazd do drogi głównej drogą utwardzoną to 2km.

Oferowana działka posiada regularny kształt, jest ogrodzona i zadbana. W bliskim sąsiedztwie stoją domy jednorodzinne, a 150 m dalej znajduje się jezioro Szelment Mały. Dostęp dla mieszkańców nieograniczony. Zejście jest w trakcie realizacji „utwardzania” betonowymi blokami. Na brzegu jeziora znajduje się mostek, a tuż obok miejsce na ognisko.

Jest to idealna działka pod budowę domu całorocznego, letniskowego, a także fantastyczne miejsce na wypady wakacyjne pod namiot, czy też z przyczepą campingową.

Dostępny jest aktualny, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z nim dopuszcza się na działce zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Media dostępne przy drodze.

Piękne widoki, czyste powietrze, cisza i atrakcyjne położenie działki, to tylko niektóre z jej atutów.

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Cena 70 000 zł do negocjacji.

Kupujący nie ponoszą opłat.

 

Oferujemy również bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej - profesjonalny Pośrednik Kredytowy na miejscu.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu (oferty z ponad 20 banków) - również z dofinansowaniem w programie MdM.

Jeżeli potrzebujesz kredytowej pomocy lub po prostu profesjonalnej i rzetelnej porady zadzwoń do nas, by umówić się na spotkanie.

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 513 377 300.

 

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Biuro Nieruchomości „PEZA” Monika Peza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Biura Nieruchomości „PEZA” jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Biuro Nieruchomości "PEZA" Monika Peza, w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

tel. 513 377 300

Wyślij wiadomość

biuro@marcinpeza-posrednictwokredytowe.pl

Adres:

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Firma nasza współpracuje z największymi i najlepszymi, na rynku polskim, firmami pośrednictwa  kredytowego.

Nie marnuj swojego czasu.

Oszczędź pieniądze i nerwy.

Zadzwoń do nas lub napisz.

Bezpłatnie  doradzimy i skutecznie pomożemy.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami:-)