513 377 300

Wyślij wiadomość

biuro@marcinpeza-posrednictwokredytowe.pl

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Dom 105 m2 z dużą działką - Stara Kamionka

Cena 370 000 zł - do negocjacji

 Dom został wybudowany w 2007 roku. Znajduje się na 32 arowej działce, w przepięknej okolicy, w Starej Kamionce. Nieopodal znajduje się las, a w niewielkiej odległości jezioro. Ten dom to marzenie wszystkich tych, którzy pragną wyrwać się z miejskiego zgiełku (zaledwie 20 minut spokojnej jazdy od Suwałk).
 Jest to doskonały dom dla 4-5 osobowej rodziny. Składa się z salonu, który zyskał na przytulności, dzięki kominkowi, umiejscowionemu w centralnym miejscu tego pomieszczenia. Do salonu przylega aneks kuchenny. Poza tym, na parterze znajduje się łazienka z WC i dwa pokoje. Na piętrze są obecnie 3 pokoje. Istnieje możliwość przekształcenia jednego z nich w dodatkową łazienkę.
 Duża działka (3200 m2) śmiało pomieściłaby jeszcze jeden dom. Za ogrodzeniem z siatki, został wyodrębniony przez wlaścicieli, kawałek ziemi z przeznaczeniem na ogródek. Przy domu znajduje się niewielki, zadaszony taras. Miejsce, w którym można wypocząć po całym dniu pracy. Dom jest naprawdę z dużymi możliwościami. Po niewielkim remoncie, włączającym w to malowanie ścian  i odświeżenie elewacji, może stać się wspaniałym i niepowtarzalnym miejscem, do którego wszyscy będą chętnie wracali.
 Dostępny "od zaraz".
Dom Stara Krzemiona

 

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Cena 370 000zł do negocjacji.

Kupujący nie ponoszą opłat.

 

Oferujemy również bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej - profesjonalny Doradca Kredytowy na miejscu. Pomagamy w uzyskaniu kredytu (oferty z ponad 20 banków) - również z dofinansowaniem w programie MdM.

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 513 377 300.

 

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Biuro Nieruchomości „PEZA” Monika Peza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Biura Nieruchomości „PEZA” jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Biuro Nieruchomości "PEZA" Monika Peza, w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

 

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

tel. 513 377 300

Wyślij wiadomość

biuro@marcinpeza-posrednictwokredytowe.pl

Adres:

16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 32 lokal 24

Firma nasza współpracuje z największymi i najlepszymi, na rynku polskim, firmami pośrednictwa  kredytowego.

Nie marnuj swojego czasu.

Oszczędź pieniądze i nerwy.

Zadzwoń do nas lub napisz.

Bezpłatnie  doradzimy i skutecznie pomożemy.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami:-)